Jump to content
Dogomania

Klubowa Wystawa Jamników - Środa Śląska, 3.06.2006


JASMIN

Recommended Posts

Nie znalazłam wcześniej tematu. Z góry mówię, że jak już jest to sorry ale jestem tu nowa. Może jeszcze jest dużo czasu bo do Czerwca dobre kilka miesięcy... Ale może ktoś ma już plany. Tak więc pytanie jest oczywiste. Kto i z jakim jamnikiem się tam wybiera? Ja jadę z miniaturą długowłosą, będziemy w klasie młodzierzy.

Link to comment
Share on other sites

AMIŚKA, moja długowłosa miniatura to JASMIN Dagnasta po
Int. Ch YABADABADOO Kalokagathia Fair i Ch. Pl MINERWIE Dagnasta. Ale moja sunia w tej chwili ma dopiero nie całe 7 miesięcy ( ur. 20.06.2005 r. ) a więc na klubówce będzie miała nie cały rok. A w Katowicach będziesz?

Link to comment
Share on other sites

Amiśko cieszę się bardzo, ze bedziemy mogly znowu sie spotkac ;)
I rownie bardzo ciesze sie z kolejnego spotkania z włascicielka Honorka :)
Szkoda, ze to jeszce tyle czasu ;)
Co do daty, t oporpostu nei ten klawisz co trzeba przycisnelam ;)
Bo z Gdańska do Wroclawia to jest spoooory kawałaczek :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Do wystawy jeszcze sporo czasu ale moż ktoś już wie na pewno, że pojedzie do Środy śląskiej i miałby wolne miejsce w samochodzie... :roll: Mieszkam w Bielsku-Białej i szukam transportu na tą wystawę dla jednej osoby i dwóch jamniczek mini i królika więc nie zajmą dużo miejsca. ;) Transport nie musi być bezpośrednio z BB mogę dojechać do Katowic, Chorzowa itd. Oczywiście dokładam się do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][COLOR=#005633][B][COLOR=Black]Już wiadomo coś więcej o tej wystawie. Może teraz jak są szczegóły więcej osób jest zdecydowanych pojechać? ;) Ja będę z długowłosą miniaturą w młodzierzy i z królikiem w szczeniakach.[/COLOR]



KLUBOWA WYSTAWA JAMNIKÓW
[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#005633]Dachshund Club Show[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Miasto - City, Date - Date[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=#005633][B]Środa Śląska, 3.06.2006[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Miejsce - Place[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633][B]?[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633][B]10[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=1][COLOR=#005633].05.2006[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Opłaty - Entry Fees[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633][B]Wystawcy krajowi:[/B]
- za pierwszego psa (z katalogiem) – 60,00 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) – 50,00 zł
- za zgłoszenie do klasy baby lub szczeniąt – 20,00 zł
- zgłoszenia do klasy weteranów – bezpłatne
- Próba Instynktu Psa Pasterskiego – 40,00 ZŁ

[B]W dniu wystawy opłata za każde zgłoszenie (bez względu na klasę) wzrasta o 20 zł. Dotyczy to tylko psów zgłoszonych i przyjętych w terminie.[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Konto bankowe - Bank account[/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=1][COLOR=#005633]PKO BP IV O/Wrocław, 34 1020 5242 0000 2602 0019 8408[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Reklamy w katalogu[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633]reklamy hodowlane 1 strona – 50,00 zł, hodowlane 1/2 strony – 30,00 zł, inne 1 strona – 100,00 zł[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Adres organizatora - Organizer's address[/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=1][COLOR=#005633]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział we Wrocławiu
ul.Leszczyńskiego 7, 50-078 Wrocław [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=1][COLOR=#005633](Poland)[B]
tel.[/B]/phone[B]/fax[/B] (0048)[B] (71) 343-25-22, 342-13-41
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Biuro czynne: pon 11 - 14, wt, śr, czw, pt 15 - 20
[/B] Office hours: Monday 11.00 a.m. - 2.00 p.m., Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday 5.00 p.m. - 8.00 p.m.

Strona oddziału: [/COLOR][/SIZE][B] [URL="http://www.zkwp-wroclaw.org.pl/"][SIZE=2][COLOR=#005633] http://www.zkwp-wroclaw.org.pl[/COLOR][/SIZE][/URL][/B]


[B] [SIZE=1][COLOR=#ff0000]UWAGA ![/COLOR]
[COLOR=#005633]Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.
Zgłoszenia wysłane faksem lub e-mailem wymagają potwierdzenia telefonicznego.
Do zgłoszenia należy dołączyć kserokopię RODOWODU lub METRYKI oraz dowodu wpłaty.
[/COLOR] [/SIZE] [/B][COLOR=#005633][B] [SIZE=1]Obsada sędziowska może ulec zmianie.[/SIZE][/B][/COLOR][B][SIZE=1][COLOR=#005633]

Please do attach a xerox copy of the pedigree to application.
Applications done by e-mail or fax must be confirmed by telephone. [/COLOR][/SIZE] [/B]

[SIZE=1][COLOR=#808080]Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633][B]Gianfranco Bauchal (IT)[/B]
Jamnik długowłosy miniaturowy / Long-haired Miniature Teckel
Jamnik krótkowłosy miniaturowy / Smooth-haired Miniature Teckel
Jamnik szorstkowłosy miniaturowy / Wire-haired Miniature Teckel

[B]Leszek Siejkowski (PL)[/B]
Jamnik długowłosy standardowy / Long-haired Teckel Standard
Jamnik krótkowłosy standardowy / Smooth-haired Teckel Standard

[B]Janusz Opara (PL)[/B]
Jamnik długowłosy króliczy / Long-haired Rabbit Teckel
Jamnik krótkowłosy króliczy / Smooth-haired Rabbit Teckel
Jamnik szorstkowłosy króliczy / Wire-haired Rabbit Teckel
Jamnik szorstkowłosy standardowy / Wire-haired Teckel Standard

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany obsady sędziowskiej.[/COLOR][/SIZE]


[SIZE=1][COLOR=#808080]Uwagi[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#005633] [B]KLASY WYSTAWOWE: [/B]
Psa można zgłosić do jednej z następujących klas:
– baby – wiek od 3 do 6 miesięcy,
– szczeniąt – wiek od 6 do 9 miesięcy,
– młodzieży – wiek od 9 do 18 miesięcy,
– pośrednia – wiek od 15 do 24 miesięcy,
– otwarta – wiek powyżej 15 miesięcy,
– użytkowa – wiek powyżej 15 miesięcy, psy z certyfikatem użytkowości,
– championów – psy z zatwierdzonym tytułem championa wystawowego,
– weteranów – wiek powyżej 8 lat.

Zgodnie z regulaminem przy zgłoszeniach od klasy pośredniej wzwyż wymagane jest podanie numer rodowodu. Psy z rodowodami w przygotowaniu mogą być wystawiane wyłącznie w klasie baby, szczeniąt lub młodzieży.
W przypadku zgłoszeń do klasy użytkowej lub championów wymagane jest dołączenie kopii dokumentu uprawniającego. Zgłoszenia bez tego dokumentu będą automatycznie przesuwane do klasy otwartej. Na każdym zgłoszeniu należy obowiązkowo podać numer rejestracyjny psa.

[B]IMPREZY TOWARZYSZĄCE:[/B]
Po wystawie klubowej, w dniu 4.06.2006 w Ośrodku Kynologii Łowieckiej w Jarach k/Obornik Śląskich odbędą się konkursy włącznia dla jamników:
- [B]KONKURS DZIKARZY[/B]
- [B]KONKURS NOROWCÓW[/B]
- [B]KONKURS PRACY JAMNIKÓW WSZECHSTRONNYCH[/B]

Szczegółowe informacje można uzyskać w Zarządzie Okręgowym PZŁ we Wrocławiu, ul. Wodzisławska 10 b, 52-017 Wrocław, tel. 071-340-08-58/59[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja planowalam, ale zdecydowalam sie na wycieczke do Nitry na miedzynarodowa, ktora jest w sobote, a w niedizele jest klubowka slowacka jamnikow. Tylko nie wiadomo, gdzie wysylac zgloszenia:(mam nadzieje, ze jakos mi sie uda..
a przyznaje, ze nie jade ze wgledu na sedziego...Pan Opara nie jest hodowca, uprawnienia na jamniki zrobil pare lat temu..duzo bardziej cenie sobie pozostalych dwoch sedziow, ale niestety mi sie nie trafili:(

Link to comment
Share on other sites

Moją króliczą sunie w szczeniakach też bedzie oceniał Pan Opara ale, że to w szczeniakach to się nie przejmuję ;). A moją drugą miniaturową sunie w młodzieży będzie oceniał Pan [SIZE=1][COLOR=#005633][B]Gianfranco Bauchal (IT)
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']ja próbuje meilem zgłosić ale nie wiem czy to tam ktoś odbiera.......... krótkowłosa miniaturka ARNIKA i w klasie dzieciaków BRAVO .......... ciekawe czy to przyjmą...........??:roll:[/quote]

Ja zazwyczaj na wystawy mailem zgłaszam i teraz tak samo wysłałam oba zgłoszenia. Dzisiaj dzwonię do nich czy przyjęte a oni mi na to, że jeszcze poczty nie sprawdzali...:roll: Ale jak doszło to mi na maila potwierdzą :lol:. A jak nie doszło to jeszcze mam czas więc jutro pójdzie faxem lub priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

Mnie niestety nie będzie.
27 maja mam zawody agility kawał drogi od domu, więc nie chce narażac rodziców na takie koszty co tydzień...
Ale powodzenia oczywiście życzę i topic uważnie śledzić będę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Mnie niestety nie będzie.
27 maja mam zawody agility kawał drogi od domu, więc nie chce narażac rodziców na takie koszty co tydzień...
Ale powodzenia oczywiście życzę i topic uważnie śledzić będę ;)[/quote]

Szkoda Martuś, że Cię nie będzie. Miałyśmy się spotkać w Opolu a tu kicha z klubówki też nici... No trudno jakoś to przeżyję ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']Jasmin wybierz się na północ to na pewno się spotkamy.Zapraszam do Szczecina przyjmują zgloszenia do 10 maja!:lol:[/quote]

[b]Amiśka[/b] do Szczecina nie dam rady, za daleko aby jechać i zaraz wracać. Myślę teraz nad Krakowem lub Warszawą ale raczej się wybiorę do warszawy. Co do wystaw na północy to jest szansa, że pojawię się w Sopocie ;) . A może Ty byś się tak na południe wybrała?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ursus']ja dziś priorytetem wysłałam zgłoszenia : pies do baby i suka do młodzieży , krótkowłose miniaturki:lol:
zobaczymy !!
Musimy jakiś znak rozpoznawczy sobie opracować dla jamnikarzy z dgm !!!:roll:[/quote]

Oj tam przydałby się jakiś znak rozpoznawczy choć nie wiele osób z DGM chyba się tam wybiera.. No chyba, że chcą zrobić niespodziankę i się wcześniej nie deklarują :cool1:.
Jakby co to moja długowłosa miniaturowa suka zgłoszona do młodzieży a długowłosa króliczka do szczeniaków ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do wystawy pozostały już tylko 2 tygodnie a tu nadal taka cisza...:cool1:
Orientuje się ktoś z Was może czy zamieszczą przed klubówką jakiś katalog przedwystawowy albo chociaż ilościową rozpiskę psów w klasach?

No i ja jeszcze ponawiam pytanie odnośnie transportu: Czy któś jedzie może ze Śląska i miałby miejsce dla jednej niekłopotliwej dziewczyny z małą transportówką gdzie siedzieć będą dawie grzeczniutkie i niekłopotliwe jamnisie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...