Jump to content
Dogomania

Zuzia - maleństwo już bezpieczne, ma ciepły domek!!


majuska

Recommended Posts

Najpierw ją wsadziłam, a teraz już sama wyłazi, byliśmy z całą trójką na spacerku, wszystko Zuzik elegancko na polku zrobił, a teraz przed chwilą rozbiły z Mają miskę z żarciem, o dziwo żrą razem z jednej ( a dziś Maja z Poldziem sie ostro scięli pierwszy raz w życiu o kawałek suchego chleba :) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuzia jedzie.....

Całą noc spała przyklejona z całej siły swoim ciałkiem do mnie, od czasu do czasu pochrapywała, świetnie wiedziała, do czego służy łóżko i miziające ręce, nie mogliśmy sie przed nią opędzić...Pomyśleć, że ktoś ja do drzewa w lesie przywiązał...:shake::angryy: Bardzo czyściutka, wszystko robi na spacerkach, została wczoraj wykąpana delikatnie, więc futerko się zrobiło od razu bardzo błyszczące i mięciutkie, kochana niunia. Mam nadzieję, że p. Monika się zakocha od razu i wierzę, że Zuzia zaprzyjaźni sie z jamnisią Figą. Zuzia szybko łapie, gdzie jest bezpieczna i po krótkim czasie dobrze sie czuje w tym otoczeniu, po porannym spacerku juz leżała na wyrze wywalona "kołami do góry"...ale niestety zła majuska przylazła i zapakowała zwierzątko do transporterka...pojechala do swojego prawdziwego domku!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie z TZtem rozmawiałam, Zuzia już w domku! W podróży była mocno zestersowana ale po wyjściu z samochodu odżyła, podobno jamnisia trochę Zuzkę obszczekała na powitanie , ale myślę, że się dogadają, bo jak zobserwowałam wczoraj u siebie Zuzia raczej uległa jest , jeżeli zaczepia to tylko aby sie pobawić, zadzwonię wieczorkiem do p. Moniki to może cos więcej juz będzie mozna o suńkach opowiedzieć. W kazdymbądź razie paniom się Zuzka bardzo spodobała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: i takie szczęśliwe adopcję dodają mi motywacji aby robić ogłoszenia.że to jednak pomaga zakładanie wątków i robienie ogłoszeń!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]
Pomaga, Karolciu, pomaga. Jakbyś w związku z tym mogła w wolnej chwili zajrzeć do Pikusia z banerka w moim podpisie - ja wiem, że masz mnóstwo roboty z ogłoszeniami, ale tam pomoc bardzo potrzebna...

Link to comment
Share on other sites

Zuzia podobno dosyć mocno przestraszona, siedzi sobie w jednym miejscu i obserwuje, na spacerki trzeba ją wynosic na rękach, wierzę jednak , że się szybko zaaklimatyzuje, skoro odnalazł się jakoś po czasie w przytulisku to i w domku będzie dobrze.
Zmienie tytuł, zmienię spokojnie;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Halciu....u mnie tez Maja była i Poldziu, a jamniorka raczej jej nie atakuje...myślę, że to stres jednak. Mnie troche znała z Boguchwały, u mnie była kontaktowa ale nie całkiem wyluzowana. Myślę, że trzeba jej dac trochę zasu. Ona na początku w Boguchwale była strasznie przerażona, roztrzęsiona , sztywna ze strachu..więc i teraz zanim się zorientuje , że nic jej nie grozi i jest bezpieczna w swoim domku to parę dni zejdzie. Podróz tez swoje zrobiła, bo TZ mi mówił, że była smiertelni eprzerażona w transporterku, pomimo, że do niej gadał cały czas...

Link to comment
Share on other sites

będzie dobrze dziewczyny , wierzę w to , musi byc dobrze , nie ma innej opcji
Panie są spodziewały sie ,ze Zuzia będzie przestraszona i wycofana
z moja Figą przez miesiąc miałam bal , tak jej sie nie podobało u mnie...może wolała tą swoją okropną melinę , z której ja zabralismy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...