Jump to content
Dogomania

Czarne węgielki na śniegu - czarnuszki z Szydłowca potrzebują ogłoszeń!


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flipery mają spore długi, więc dobrze by było, gdyby je wspomóc groszem. Czekam na zdjęcia jeszcze jednego czarnuszka, w bardzo złym stanie... Jak już dostanę - będę musiała zrobić akcję z wysyłaniem pw, bo akcja szydłowiecka ma już spore długi i jedynym sposobem na wyciągnięcie psa stamtąd jest zebranie pełnej deklaracji na hotel...

Link to comment
Share on other sites

O matko, uwielbiam czarnuchy sama mam jednego.:(
Czyli rozumiem, ze [B]czarnuszków jest 5?[/B]

Jack, L&G, szpicowaty i bidok o którym pisze koosiek tak?

Wszystkie to samce?

Dało by rade zrobić zblizenia L&G?
One mogą iść do domów osobno?
One są cudowne, przeboskie:-(, :loveu::loveu::loveu:

I czy L&G są tak samo dzikie jak Jack?
Nie dają do siebie podejść?
Jak myślicie w jakim wieku mogą być?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jednego który codziennie przychodzi pod blok na jedzonko. Dziś dostał michę kluchów tak jak pisała Cioteczka Anita_Happy z tłuszczem pod tytułem słonina. Zjadł wszystko nawet nie dojadł. Zrobiłam mu parę zdjęć może Cioteczka Anita wstawi.
Jest cudny, przylepny i można go od razu sobie wziąść tylko z każdym dniem coraz biedniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Gdzie te psy w ten mróz przebywają, gdzie śpią:-( Nieustannie myslę o tych wszystkich psiakach bezdomnych i w schronach, o ludziach tak nie myślę, tam gdzie prądu brakuje czy o bezdomnych, jak o tych biednych psach, jak one przeżyją tą zimę:-( Wśród ludzi czy w rodzinie nie mówię o tym co czuję, jak mi żal tych psiaków, powiedzieliby, że mam źle z psychiką. A mnie te psy ciągle chodzą po głowie:-(

Link to comment
Share on other sites

Tak, czarnuchów jest pięć.

1., 2. L&G, to podobno pies i suczka. Nie wiem, czy są jeszcze widywane... Aimez, popytaj proszę dziewczyny z Szydłowca! A może pojawią się na wątku?
3. Jack
4. Szpic od Aimez, który bardzo pilnie szuka chociaż DT! Jego fotki są na wątku ogólnym, ciągle brakuje mi czasu na zaktualizowanie pierwszej strony :oops:
5. Schorowany biedak z dworca, na którego będą potrzebne deklaracje... Muszę Kamę pomęczyć o jego fotki.

Link to comment
Share on other sites

I co?
Jak się ma sprawa rodzeństwa?
Ja bym je zaczęła ogłaszać, ale muszę wiedzieć, czy one się jeszcze pojawiają, potrzebna mi tez płeć bo teraz nie wiem czy to pies i sunia czy dwaj bracia, no i fajnie jakby były lepsze zdjęcia.
Ciekawe też czy mogą iść do domu osobno....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...