Jump to content
Dogomania

Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 672
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[COLOR=Red][B]Rysio ze Śmieszkiem wspólnie mają:[/B][/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][SIZE=2][COLOR=Black]NusiaiJa i oczka_ i CiotkaE- 50 zł.
madcat1981 - 15 zł.
Jo37 - 10 zł.
Doti200 -20 zł
Kuba P - 17, 50 zł
Filipki - 16,50 zł.
[/COLOR][/SIZE][B]
Razem: 129,00 zł.[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Red]- góra grosza[/COLOR]
- 21 zł.z bazarku ubraniowego
-10 zł z bazarku misz masz
- 40 zł. - aukcja allegro
- bazarek kalendarzykowy - 130 zł.
[COLOR=Red]
[B]Razem: 330 zł. [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Śmieszek Pani przypomina psa, który im zaginął. Był z nimi lat 15, wykarmiony od butelki.
ale zaginął przeszło tydzień temu. to mnie niepokoi, bo szukają go czy nie? a jak się znajdzie to będą dwa?
dalej...
Nie ma samochodu. Chce i prosi, żeby go zawieźć do Łodzi. Już jej napisałam, żeby przyjechała naocznie go obejrzeć i wtedy ewentualny transport, żeby nie tłukli się autobusami.

Link to comment
Share on other sites

ale może im zginoł a nie zaginoł?
piszesz że zaginoł ale może....
hmmm..tydzień no to rzeczywiście troszeczkę powinni poczekać i poszukać....tydzień to za krótko aby decydować się na następnego.
ja bym mogła się nawet tłuc ale gdy na miejscu się okaże że to jednak nie to czego oczekiwali, że: nie podskakuje, nie daje łapki i co wtedy, wrócę z nim zpowrotem do schronu? NIE!

Link to comment
Share on other sites

Witam Śmieszka i ekipę;)

Ludzie mnie przerażają niektórzy. Jadę dziś autobusem i przysłuchuję się rozmowie dwóch kobiet, ot takich dojrzałych, w wieku mojej mamy 50+. Jedna rozpacza, że tydzien temu zaginął jej pies - o, moje ucho jak radar nakręca się w jej stronę... I podsłuchuję - pies zaginął tydzień temu, był przywiązany przy sklepie, ale została sama smycz więc pewnie ktoś odpiął. Dzieci płakały, szukały i.... znalazły:) w schronisku. Pies jest na kwarantannie, więc.... Druga pani łapie za słowo - no ale jak już minie kwarantanna to go będziecie mogli zabrać... i tu zonk:o Pani właścicielka pieska zabierac nie zamierza:-o. Trzeba bowiem zapłacić!:roll: (nawet nie wiem za co, pewnie opłatę schroiniskową ze 20 zł). A pani płacic nie chce, bo jak pies uciekł (!) jak taki głupi (!) to ona płacić nie będzie. Ledwo trzymam się już poręczy w autobusie ale słucham, czy ta druga kobieta zaoferuje pomoc, może pożyczy pieniądze, może zwyczajnie ochrzani... A ta druga JĘDZA!!!! na to: "No tak, jak w grę wchodza dodatkowe koszty to nie ma się co zgłaszać". :angryy::angryy::angryy:Pewnie gdybym była odważniejsza, to bym złapała jedną z drugą i walnęła w te głupie łby. Ale jakoś o siódnmej rano nie jestem taka odwazna :oops:.
I cóż, pies zostanie pewnie w schronisku... Tak naprawde do teraz nie wiem co tu zrobić. Mogę poinformwoac o tym dziewczyny ze schroniska, ale co to da, babka się pewnie już tam nie pojawi. Chociaz może majajakies jej dane, jakieś środki nacisku... Zresztą, nawet jelsi musiałaby go obowiązkowo wziąc - co to za dom, w którym żal kilku złotych za zapłate za SWOJE błędy?Choć lepszy taki niz box schroniskowy przy takim mrozie :placz: Zmusić nie zmuszę:roll: Ale na pewno będę jej deptać po stopach w autobusie.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...