Jump to content
Dogomania

Białasek z okolic Meander złapany. Kajtek zaginął . Dogomaniacy z Mazur, pomóżcie!!


UBOCZE

Recommended Posts

  • Replies 678
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']Owieczka ma miejsce :)

Owieczka: Na dzień dzisiejszy nie mam miejsca w domu... Mam tylko kojec z dostepem do domu. Koszt w zależności od wymagań psiaka od 300 zł plus karma.

piszemy się na to?[/QUOTE]

To maly psiak a hotelik nie drogi w Konstancinie 500 zl doba w boksie 2x2m, karme na 2-3 miesiace mysle ,ze bede mogla kupic to zalezy ile Bialasek je?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Ceny:[/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][FONT=Calibri][SIZE=3]mały piesek (do 10kg) 8zł/doba[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Calibri]średni (10-20kg) 10zł/doba[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3][FONT=Calibri](20-30kg) 13zł/doba[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][FONT=Calibri][SIZE=3]duży (od 30kg) 15zł/doba[/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]

[FONT=Calibri][SIZE=3]Adres:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Brzeziny 10[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]05-074 Halinów[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Tel. 500 552 762[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Mail : [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Calibri][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kmurdz']jesli zlapiecie bialaska, ja tez sie dorzucam 10 miesiecznie, dajcie prosze znak na maila jak bedzie trzeba[/QUOTE]

Dzięki Wielkie, kmurdz!!!:multi: To znaczy, że mamy 20 zł. miesięcznych deklaracji...:lol:

Białaska ostatnio nie widziałem. Pewnie najczęściej siedzi przy Meander 15, pod którymś z balkonów...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Co bedzie z kotami i wolnozyjacymi psami nad Wisla?
piszcie prosze alarmujcie UMSW wydal tylko instrukcje w sprawie ludzi nic na temat zwierzat.

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to jest adres do Pani, która pisze newsy na głównej stronie miasta Warszawy.[/QUOTE]

Jest wzmianka o zwierzętach:
[url]http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new/?dzial=aktualnosci&ak_id=22314&kat=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie odnosnie reagowania w takich sytuacjach - dzis na Placu Wilsona widziałam jakiegoś zagubionego psiaka, ktory w stresie przebiegał skrzyżowanie (ruchliwe) w tą i z powrotem (oczywiscie niezależnie od koloru swiatel). Chcialam go zgarnąć i zanieść w bezpieczne miejsce, ale kto próbował złapac zestresowanego psa bez obroży ten wie, że to jak łapanie wiatru. Macie jakieś sposoby na skuteczną reakcję w takiej sytuacji? pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Jeśli któryś z wałów wzdłuż warszawskiego odcinka Wisły przerwie i do miasta wleje się woda, to właśnie oddział kierowany przez Mostowskiego będzie miał za zadanie ratowanie zwierząt na terenie stolicy.

[B]Trzeba dzwonić na 986

[/B]– Będziemy czekać na każdy sygnał – zaznacza Mostowski. Aby zgłosić interwencję Eko Patrolowi trzeba zadzwonić na ogólny numer straży miejskiej [B]986[/B]. Dyspozytor przekaże wtedy odpowiednie instrukcje patrolowi. – Najlepiej, aby zgłaszający dokładnie opisał sytuację, gdzie i jakie zwierzęta trzeba ratować.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą minąłem Białaska wylegującego się na chodniku przy Meander 15. Obok, na trawniku, leżał jego czarny współtowarzysz - Kajtuś...
Wyciągnąłem do Białaska rękę, zawarczał pod nosem i cofnął się, ale tylko troszkę.
Parę metrów dalej siedziała na ławeczce pani, której obecność nie robiła na nim żadnego wrażenia.
Białasek więc nie boi się ludzi. Wygląda na chudszego niż wcześniej, ale to może dlatego, że zgubił trochę kudełków...

Link to comment
Share on other sites

Ja go widziałam na trawniku przy Meander 15 w niedzielę. Poszłam wydeptana ścieżką do niego i wyciągnęłam rękę kucając. POzwolił mi podejść na odległość metra, potem zawarczał cichutko, ale ostrzegawczo i cofnął się.
Mam wrażenie, że ten balkon obok ma wejście po schodkach i oba psiaki tam wchodzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Ja go widziałam na trawniku przy Meander 15 w niedzielę. Poszłam wydeptana ścieżką do niego i wyciągnęłam rękę kucając. POzwolił mi podejść na odległość metra, potem zawarczał cichutko, ale ostrzegawczo i cofnął się.
Mam wrażenie, że ten balkon obok ma wejście po schodkach i oba psiaki tam wchodzą.[/QUOTE]

...czyli identyczna reakcja Białaska.

Przez balkon do domu podobno wchodzi czarny (Kajtek). Białasek na niego czeka i ma wyścielone pod balkonem, ale chyba nie tym samym. Podobno raz wywlókł legowisko na trawę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...