Jump to content
Dogomania

Buraj za TM :-( na zawsze w naszej pamięci!


ihabe

Recommended Posts

  • Replies 634
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izabela1234']ihabe czy znowu są problemy z pieniązkami kto nie płaci ile brakuje. Podaj niki osób które nie wpłacaja a które się zadeklarowały i kwote brakującą proszę[/QUOTE]

Izuniu
Stałych deklaracji mamy obecnie okolo 300 zł, dwie osoby przestały płacic ale nie można je za to winic, różne są koleje losu i nie zawsze mozna kontynować swoje właty:-(
Nasze wydatki na Burajka to miesiecznie 360 zł, tak więc brakuje nam troszkę:-( Ale wspiera nas Pani Ania od Bambaryłki:-) czasami coś z Facebooka wejdzie :-) Ratuja nas bazarki!!

[quote name='hotelterier5']Maj opłacony, doszło w maju; 60, 200 i 100 zł, dzięki wielkie. Buraj, króluje nadal na swojej sofie, fotel mógł przejąć Rysiu.[/QUOTE]

przepraszamy za opóźnienie:-(

[quote name='TERESA BORCZ']czy będzie ktoś robił bazarek dla BURAJKA, mam nieco bazarkowych fantów, ale nie umiem zrobić bazarku?[/QUOTE]

Dziekuje Pani Tereniu:-) Czy ktoś mógłby zrobic bazarek?. prosimy:-)

[quote name='wujek & ciocia']Wpłata za czerwiec wyszła :)[/QUOTE]

dziekuję:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Wysłłam właśnie swoją deklarację 20 zł i dodałam jeszcze 10 zł bonusowo dla Burajka[/QUOTE]

Majusko bardzo dzi ekujemy:-)

[quote name='hotelterier5']Burajek dziękuje za paczuszkę, witaminy i smakołyki się przydadzą, bo Buraj trochę teraz słabszy. W upały najlepiej mu w cieniu na sofie. Od czasu do czasu wchodzi do oczka, albo moczymy mu łapki.[/QUOTE]

Biedne nasze psisko kochane:-) Dobrze, że ma taką opiekę:-)

[quote name='hotelterier5']Za paczkę dziękujemy Pani ANI ze Szczękocin, witaminy wystarczą na długo.[/QUOTE]

Pani Ania zaczęła wspierać Burajka i bardzo go wirtualnie pokchała, to taki psi anioł dla staruszków:-)

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje xza wszystkie wpłaty, zrobie jak najszybciej podsumowanie. Na razie w czerwcu poszlo 60 zł za karme i I rata za hotelik 150 zł. Ja w piatek wyjeżdżam na dwa tygodnie, więc dobrze byłoby w piatek wysłać jeszcze II ratę ale na koncie mamy 66 zł wiec jeszcze troche brakuje:-(

Link to comment
Share on other sites

Dzis zrobiłam przelew na II rate za hotelik:-)
Założyłam ze swoich, czekamy na wpłaty od iwona, Ketunia, Agata

iwona213
syla 20zł
eski 10 zl
Ketunia
bico 10
majuska 30
ala 10
agiza
baldek2 30
certusowa 20
domi brysio 20
zdwrdwd
agata51
kasia 20
iza 30
ciocia i wujek 15
Migama 10
agnieszka 10
Teresa Borcz20

na minusie jesteśmy 43,61 zł

Dzis wyjeżdżam na 2 tygodnie:-)










Jakub k

Link to comment
Share on other sites

Nowe zdjęcia Burajka
[IMG]http://img708.imageshack.us/img708/7194/20110708030.jpg[/IMG]

Nawet Burajek się ucieszył jak w końcu wyszło słoneczko :)
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/1568/20110708033.jpg[/IMG]

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4898/20110708035.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...