Jump to content
Dogomania

Tabliczki


rebellia

Recommended Posts

[quote name='saJo']vectra
Mialam to na drzwiach, gdy mmieszkalam z Bolsem w akademiku :razz: Kazdy pukal i czekal az otworze drzwi, a o to wlasnie chodzilo (Bols grzecznie wpuszcza tylko gdy ja otwieram drzwi, jesli ktos wejdzie bez zaproszenia, robi straszna awanture!)[/quote]

To psy można trzymać w akademiku??

Link to comment
Share on other sites

Ze psy brudza, halasuja i takie tam bzdury...ale 90% studenckich imprez jest brudniejsza niz byly nasze psy...Podpisywalismy petycje...ale nie wzieli jej pod uwage...niby sanepid sie przyczpil, ale ŻAK byl z nami...to bylo tylko tlumacznie kierowniczki naszego DS :( Ogolnie sciema, powodu brak...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jedną tabliczke Uwaga zły pies no dla picu bo kogo mój boksi capnie ale jest ,ale ostatnio widziałem tabliczke ,,Uwaga zły pies a Gospodyni jeszcze gorsza" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Pozdrawiam Goliad i robert s

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem niestety, zostala mi tabliczka po poprzednim psiaku wiec zamiescilam na wszelki wszelkiego, chociaz moj Gras to taki pies bojowy, ze jak widzi goscia w drzwiach to zaraz zmyka na swoje poslanie ze strachu, ale przy drzwiach dzielnie szczeka na dziwne odglosy :p

Link to comment
Share on other sites

Moja żona chciała powiesić na bramie tabliczke z napisem uwaga pies z zamieszczonym zdjęciem labradora.Uważam że śmiało można by napisać: prosze wejść klucz pod wycieraczka a pieniądze w szufladzie:lol:.Jaki normalny człwiek boi się labradora, zaproponowałem zdjęcie teściowej ale coś mi się żona buntuje:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja mam tabliczkę, niestety tylko jedną, "UWAGA PIESEK" i obok namalowany taki ciapciak-szczeniorek. Ale zza krzaków zaraz sie zjawia wyrośnięty borderek i kłapie paszczęką, a na pomoc lecą jeszcze dwie małe jazgoty. Z tego co tu widzę muszę jeszcze kilka sztuk dokupić. Będą same tabliczki na tym moim płocie (ochrony też są i taaakie wielkie).:Dog_run: :wolfie:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tabliczke "uwaga ostry pies" ale ja nie mam opłotowania a psy same luzem nie biegaja a mieszkam 150m od glownej drogi i na samym poczatku mam ta tabliczke a zeby ludzie nie wchodzili z dziecmi na moja droge a zeby tabliczka ostraszyla i zrozumieli,ze to teren prywatny:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Aska']raczej nie. tylko na płocie otaczajacym posesje. w bloku masz drzwi wyznaczające granicę Twojego terenu[/QUOTE]

a plot nie wyznacza granic Mojego terenu ??? teren otoczony plotem rowniez jest MOJ i niezaleznie od etgo czy jest pies czy nie nikt bez zgody wlasciciela na terenie przebywac nie powinien. ja oczywiscie mam tabliczke ... juz 3 bo bez przerwy ktos zrywa lub podpala..teraz tabliczka glosi "dobiegam do furtki ... " wczesniej bylo uwaga pies i fotka Onka .

wczesniej zanim domofon zalozylismy furtka byla zamykana na klucz i wychodzilismy do gosci sami ... i tak znalazl sie gosc co sie pchal do srodka.. moja kundelka podobna do jamnika dziabnela go w buta ... nie ugryzla mocno poprostu przytrzymala..gosc zadzwonil po SM przyjechali i dostal mandat za bezpodstawne wezwanie czy cos kolo tego i nagane za pchanie sie na oznaczony teren. dosc mam nieproszonych gosci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...