Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

Kurcze ciągle myslę o tej karmie dla psiaków...

Czy ktos sie jeszcze dołoży do zakupu karmy?? Na razie jest tylko deklaracje emilak, że dołozy nam w grudniu, nie wiem ile.

Jakiej firmy ta karma powinna być??
Czy taka może być czy lepszej firmy?
[URL]http://www.krakvet.pl/purina-chow-active-2x15kg-p-10930.html[/URL]
[URL]http://www.krakvet.pl/purina-chow-adult-chicken-2x15kg-p-10931.html[/URL]
[URL]http://www.krakvet.pl/bosch-energy-extra-15kg-p-1048.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']To może warto byłoby zorganizować zbiórkę kasy na zakup karmy dla psiaków?? I zamówić przez internet z dostawą do Fundacji albo do nich do domku.

Co o tym sądzicie?[/QUOTE]

Jak dla mnie super. Zamiast targac rzeczy za 100 euro, mogé przeznaczyc 400zl na zakupy internetowe.

Ale same decydujcie czego potrzeba najbardziej, moze sterylki?

W takim razie odbiór mojej paczki 28 listopada w Warszawie bylby nieaktualny, przekazé kasé - chyba wyjdzie lepsza korzysc.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]Dziewczynka 9 lat:
[/COLOR][/B]130 cm wzrostu, 55 cm w pasie, buty rozmiar 32, drobniutka, chudziutka
buty- jakiekolwiek
spodnie
sweterek albo bluzę
miś - może być używany [B][I][COLOR=royalblue]Emilak, + majqa już wysłała dużego misia[/COLOR][/I][/B]
puzzle ze zwierzętami [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]

[COLOR=red][B]Chłopczyk, który chodzi do lasu po chrust, lat 14 :
[/B][/COLOR]165 cm wzrostu, 69 w pasie, buty rozmiar 41, drobny, chudy
rękawiczki [B][I][COLOR=royalblue]Emilak[/COLOR][/I][/B]
czapka [B][I][COLOR=#4169e1]Emilak[/COLOR][/I][/B]
kurtka zimowa
spodnie
bluza
[B][COLOR=red]Dziewczynka lat 16:[/COLOR][/B]
162 cm wzrostu, 71 w pasie, buty rozmiar 37, raczej normalnej budowy ciała, nie za gruba nie za chuda
plecak do szkoły - może być używany[I] - [B][COLOR=royalblue]Milli z malamuckiego, + Aga-ta (post 235)[/COLOR][/B][/I]
buty zimowe - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B][/I]
2 grubsze bluzy - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]spodnie - [I][B][COLOR=#4169e1]Milli z malamuckiego[/COLOR][/B]
[/I]
[B][COLOR=red]Dziewczynka 17 lat:[/COLOR][/B]
170 cm wzrostu, 72 w pasie, buty rozmiar 41, rozmiar L, troszkę grubsza od siostry, normalnej budowy ciała, nie jest w każdym bądź razie gruba
buty zimowe [B][I][COLOR=teal]Monday :)[/COLOR][/I][/B]
bluzkę ze zwierzętami [COLOR=magenta]-[B]Pliszka[/B][/COLOR]
torbę na ramię do szkoły [B][I][COLOR=royalblue]Reno2001 (post 248, już wysłane)[/COLOR][/I][/B]
spodnie
puzzle ze zwierzętami dla najmłodszej dziewczynki

[COLOR=red][B]Mama dzieci:[/B][/COLOR]
wzrostem podobna do tej najstarszej córki, może ciut niższa, też raczej drobna

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam buty. Traperki na zimę. Skórzane całe.
[B]Biafra, bardzo ważne !!!!![/B]
[B]Buty zostały kupione w Deichmannie, wyślę je na adres Fundacji. W środku będzie paragon.[/B]
[B][COLOR=darkred]UWAGA w ciągu 3 miesięcy można buty odmienić na inne, zamienić na inny rozmiar, a nawet oddać w każdym Deichmannie na terenie Polski. Pod warunkiem oczywiście, że buty nie będą chodzone, metki niezerwane i będzie paragon.[/COLOR][/B]
[COLOR=black]Jakby były za małe albo za duże to już będziesz musiała je odmienić...niestety.[/COLOR]


Mam zdjęcia, ale nie mogę ich wkleić :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']
Jak pisałam wcześniej wyślę jej pantofelki i kozaczki czubiaste na obcasie. Ja chodzić w takich nie potrafię...[/QUOTE]

Przepraszam, że tak wyrywam z kontekstu.. Ale tak sobie pomyślałam a propos kozaczków czubiastych - nie wiadomo czy którakolwiek z pań takie butki nosi i czy kiedykolwiek założy. Jeśli są skromni i biedni to może nie wypada takich rzeczy?
Jeśli się mylę to wybaczcie :)
Moim zdaniem lepiej skromnie, a rzeczowo i przydatnie ;)

...poki co lecę dalej nadrabiać co kto.. i jak

A powiedzcie mi jeszcze, czy jak zamówię na allegro piórniki dla dzieci to czy mogę odrazu podać adreś do wysyłki którejś z inicjatorek akcji?
I jeszcze COŚ - w marketach teraz często sprzedają takie sztuczne kożuszki, one są mega wygodne, można prać w pralce i cieplutkie. Przede wszystkim nie są drogie (zwłaszcza jak na promocji).. Co o tym myślicie?
Lub może ktoś ma "zeszłoroczny"? (Ostatnio one były w modzie zimowej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Kurcze ciągle myslę o tej karmie dla psiaków...

Czy ktos sie jeszcze dołoży do zakupu karmy?? Na razie jest tylko deklaracje emilak, że dołozy nam w grudniu, nie wiem ile.

Jakiej firmy ta karma powinna być??
Czy taka może być czy lepszej firmy?
[URL]http://www.krakvet.pl/purina-chow-active-2x15kg-p-10930.html[/URL]
[URL]http://www.krakvet.pl/purina-chow-adult-chicken-2x15kg-p-10931.html[/URL]
[URL]http://www.krakvet.pl/bosch-energy-extra-15kg-p-1048.html[/URL][/QUOTE]

Ja myślę , że w tym wypadku wystarczy najzwyklejsza :oops:, byle nie hipermarketowa.
W krakvecie widziałam BOSCH My Friend chyba za 77 zł worek o ile się nie mylę.
Bosch to bardzo dobra firma, więc nawet jak mają jakiś produkt tańszy, to zakładam, że nie będzie szkodliwy :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']Przepraszam, że tak wyrywam z kontekstu.. Ale tak sobie pomyślałam a propos kozaczków czubiastych - nie wiadomo czy którakolwiek z pań takie butki nosi i czy kiedykolwiek założy. Jeśli są skromni i biedni to może nie wypada takich rzeczy?
Jeśli się mylę to wybaczcie :)
Moim zdaniem lepiej skromnie, a rzeczowo i przydatnie ;)
[/QUOTE]
też myśle, ze w kozakach to napewno NIIGDY NIE CHODZIŁY ;)
A powiedzcie mi jeszcze, czy jak zamówię na allegro piórniki dla dzieci to czy mogę odrazu podać adreś do wysyłki którejś z inicjatorek akcji?
[/QUOTE]
jak by coś wysyłaj na adres fundacji

Link to comment
Share on other sites

A co do butów...to porządne traperki. Kupiłam sobie takie same niedawno.
Całe popołudnie dzisiaj chodziłam po sklepach obuwniczych i powiem tak - ciężko kupić skórzane buty dla młodych ludzi. O ile są, to są to kozaki bardzo eleganckie na obcasie itp. Takich przecież nie kupię...i kosztują 300zł :(
Te traperki były wg mnie najlepsze z butów do codziennego chodzenia. Są trochę ciężkie...ale na błoto w sam raz. Kupię do nich pastę i szczotkę do czyszczenia i ze dwie pary sznurówek, bo się przecierają niestety.
Ale jakby co można wymienić buty, jak pisałam wyżej. Mam nadzieję Bafra, że to zapamiętasz i będziesz pamiętać zabrać paragon z pudełka.

A tamte na obcasie kozaki to są używane, niezniszczone, ale nie nowe i nie skórzane. Wyślę, na kiedyś się przydadzą przecież.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']To ja mam pytanie,
pewnie, ze wysyka kosztuje, ale ja chcialam wyslac pare drobiazgow, takich naprawde extra typu czekolada (w Polsce takiej nie ma), daktyle (bardzo odzywcze sa) itd. Czy uwazacie, ze to ma sens, czy lepiej jednak wyslac pieniadze.[/QUOTE]

Musisz sama przekalkulować.
U nas takie extra czekolady są drogie, daktyle też.
Może od Ciebie paczka będzie droższa ale produkty wyjdą taniej :roll:
Pojęcia nie mam :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...