Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A'propos noclegów....
Gapy! :diabloti:
Weszłam sobie ostatnio na stronę Wystawy, zajrzałam do działu "Przewodnik" i znalazłam tam informację odnośnie współpracującego z Oddziałem Poznańskim, Biura Podróży.
Są hotele różnych maści, miejsc jest całkiem sporo: [URL="http://hotele.skoczynska.pl/"]http://hotele.skoczynska.pl/[/URL]
Wiele oferowanych tam cen jest niższych niż przy rezerwacji bezpośredniej w hotelu.
Fakt- trzeba niemal od razu zapłacić, ale to dla zdecydowanych, nie problem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']A'propos noclegów....
Gapy! :diabloti:
Weszłam sobie ostatnio na stronę Wystawy, zajrzałam do działu "Przewodnik" i znalazłam tam informację odnośnie współpracującego z Oddziałem Poznańskim, Biura Podróży.
Są hotele różnych maści, miejsc jest całkiem sporo: [URL="http://hotele.skoczynska.pl/"]http://hotele.skoczynska.pl/[/URL]
Wiele oferowanych tam cen jest niższych niż przy rezerwacji bezpośredniej w hotelu.
Fakt- trzeba niemal od razu zapłacić, ale to dla zdecydowanych, nie problem ;)[/quote]

Powiem tak - Gapa! :diabloti:
Popatrz sobie na ceny noclegów - tych blisko wystawy... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']Palma może przeczytaj jeszcze raz regulamin :roll: :roll:[/quote]

Racja co racja :) rodowód wyrabia sie na podstawie metryki ja nie wystawiałam jeszcze a mam rodowód :p

[SIZE=1][QUOTE][SIZE=1]Aby wyrobic rodowód to trzeba się zgłosić do oddziału ZK, zapisać się do Związku, zarejstrować też psiaka na podstawie metryki otrzymanej od hodowcy i zapłacic za wyrobienie rodowdu. W tej pierwszej opłacie masz też składkę za cały rok [/SIZE][/QUOTE].[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']No dobra, to jeśli wyrobię rodowód to bez wystaw szczeniaki po moim psie będę miały metryki ........ :roll: :lol: :roll:[/quote]

Palma, to działa zupełnie inaczej:
rodowód wyrabiasz na podstawie metryki, do tego nie potrzeba ani jednej wystawy. Wystawy są potrzebne do uzyskania hodowlanki. I do tego nie liczą się wystawy szczeniaków ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, ale Gwarek jakoś zrozumiał mój bełkot :lol: :oops: :lol: Czyli aby uzyskać hodowlanke muszę wystawić psa 3 razy na wystwie nie wliczając wystawy szczeniąt ...... ;)

A Wy zaraz na mnie naskakujecie, po to chyba jest forum aby się czegoś dowiedzieć od ''bardziej'' dośwadczonych ... a nie obgadywać i kłócić się nawzajem :roll: :roll: :roll: A wydaje mi się że moje pytanie nie było aż tak głupie w porównaniu z pytaniem czy można wystawiać na wystawach psów rasowych psa który nie posiada ani metryki ani rodowodu ( a nikt na to pytanie się nie oburzył) ... :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tzw. hodowlankę robisz gdy pies skończy 15 miesięcy i od tego wieku pies musi zdobyć 3 oceny doskonałe, suka 3 oceny bardzo dobre na wystawach w tym jednej miedzynarodowej lub klubowej.
Ale dobrze jest wcześniej zacząć psa przyzwyczajać do wystaw ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Dzięki, ale Gwarek jakoś zrozumiał mój bełkot :lol: :oops: :lol: Czyli aby uzyskać hodowlanke muszę wystawić psa 3 razy na wystwie nie wliczając wystawy szczeniąt ...... ;)

A Wy zaraz na mnie naskakujecie, po to chyba jest forum aby się czegoś dowiedzieć od ''bardziej'' dośwadczonych ... a nie obgadywać i kłócić się nawzajem :roll: :roll: :roll: A wydaje mi się że moje pytanie nie było aż tak głupie w porównaniu z pytaniem czy można wystawiać na wystawach psów rasowych psa który nie posiada ani metryki ani rodowodu ( a nikt na to pytanie się nie oburzył) ... :roll: :roll: :roll:[/quote]

Palma, więc tak - o hodwlance masz wyżej, Donya ci napisała :lol: A co do szczeniaka - najlepiej wystawiać od początku, bo to fajna zabawa - możesz zdobyć BIS Puppy itp :lol: W Młdoziezy też - można się pokusić na Mł.CH. PL (3 x Zw.Mł. w tym conajmniej jedno na mi ędyznarodowej lub klubowej) :lol: A później zabierać się za dorosły Championacik (3 x CWC w tym conajmniej jedno na międyznarodowej lub klubowej, od conajmniej dwóch sędziów, w odstępie czasowym między pierwszym a trzecim CWC 6 miesiecy i jeden dzień) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Palma, więc tak - o hodwlance masz wyżej, Donya ci napisała :lol: A co do szczeniaka - najlepiej wystawiać od początku, bo to fajna zabawa - możesz zdobyć BIS Puppy itp :lol: [/quote]

Ale ja bym tu postawiła pytanie czy warto ciągnąć szczeniaka przez pół Polski na wystawę? Może lepiej poczekać, aż jakaś wystawa będzie bliżej? W sumie wystawianie szczeniąt, to ma być z jednej strony zabawa, a z drugiej przyzwyczajanie szczeniaka do atmosfery wystawy. Czy szczeniakowi spodoba się siedzenie kilka godzin w samochodzie, potem kilka godzin albo w klatce, albo na lince (bo jednak wystawa nie jest idealnym miejscem do zabawy), a potem znowu parę godzin w aucie? Powiedzmy jesienią nie powinno być już upałów, ale z drugiej strony nikt nie gwarantuje czy pogoda będzie optymalna dla psów w podróży?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']a ja mam pecha, bo zarezerwowałam sobie nocleg w jakimś motelu i zapomniałam gdzie a karteczkę zgubiłam:placz:
wiem, że jakoś tak dalej chyba w tej najdalszej strefie, za 120 za pokój plus 20 za psa.[/quote]

Yoko Ono, jeśli rezerwowałaś przez ten (lub inny) portal, to może spróbuj zadzwonić do nich i zapytaj? :-)
Powinni mieć jakiś znak po tej rezerwacji (Twój mail, fakrutę itp.)
Będzie dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Gwarek, nie wiem jak Twój pies, ale mój - dzięki wystawom - pokochał samochód na tyle, że jak usłyszy dzwiek jakiegokolwiek otwierania to by wskoczył tam do obcych - kocha samochody (typowy facet :evil_lol: )[/quote]
A ja nie wiem czy moja sucz lubi samochód. Wsiada bez problemu i podziwia widoki za oknem.
Ale gdy niedawno musiałam z nia przejechać kilka godzin autostradą (i jak to polskie drogi: brak miejsca na postoje), to było mi jej strasznie żal, chociaż to już nie jest szczeniak. Pomyśl sobie, że musisz np. 5 miesięcznego szczniaka trzymać w aucie 2-3 godziny? Może jest upał i maluchowi za gorąco, a może leje jak z cebra i nie ma możliwości na postój. Sądzisz, że po takiej przejażdzce maluch pokocha podróże?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...