Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GUCIA']NO TO SIĘ TROSZKE POCHWALIMY BO CHYBA MAMY CZYM.


NASZ ,,BROK,, HISTORY OF MADNES PIWOWAR

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/923/4il1.jpg[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=red]NAJLEPSZE SZCZENIE ŚWIATA!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]


A NASZA ,,GUCIA,, GLAMUR VIRGIN PIWOWAR

[IMG]http://img453.imageshack.us/img453/341/pict0059cf8.jpg[/IMG]
[SIZE=4][COLOR=red]WICE SZCZENIE ŚWIATA!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]SAMA JESZCZE NIE MOGE W TO UWIERZYĆ:question: :laugh2_2: :terazpol: [/COLOR][/quote]

[SIZE=3][COLOR=blue]GRATULACJE !!![/COLOR][/SIZE] :laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

:multi: [quote name='musia']Wieści z Poznania (od sekr. klubu Hani - podała na innym forum) z soboty :


[B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=5][COLOR=blue]Właśnie na oficjalnym bankiecie, po pozytywnej opinii obserwatorów z FCI ogłoszono, że gończy polski zostaje uznany. Świat dowie się o tym jutro. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=5][FONT=Palatino Linotype][COLOR=blue]Mamy co świętować. A potem 10 lat pracy, żeby przekonać, że mieli rację :). :lol: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][FONT=Palatino Linotype][COLOR=blue]Wasze zdrowie !!!:BIG: :popcorn: [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/quote]
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']NO TO SIĘ TROSZKE POCHWALIMY BO CHYBA MAMY CZYM.


NASZ ,,BROK,, HISTORY OF MADNES PIWOWAR

[IMG]http://img133.imageshack.us/img133/923/4il1.jpg[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=red]NAJLEPSZE SZCZENIE ŚWIATA!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]


A NASZA ,,GUCIA,, GLAMUR VIRGIN PIWOWAR

[IMG]http://img453.imageshack.us/img453/341/pict0059cf8.jpg[/IMG]
[SIZE=4][COLOR=red]WICE SZCZENIE ŚWIATA!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]SAMA JESZCZE NIE MOGE W TO UWIERZYĆ:question: :laugh2_2: :terazpol: [/COLOR][/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=indigo]Brawo! Piękny sukces!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Absolutnie się z Tobą zgadzam i dziwię, że nikt wcześniej o tym nie napisał, [B]numery startowe faktycznie były zdecydowanie za małe[/B]. Ja w prawdzie nie posiadam sokolego wzroku:lol: , ale inny z lepszym musieli włazić na ring żeby stawkę sobie dobrze spisać lub łapać schodzących z ringu.[/quote]
Ja wogóle nie widziałam, nie zauważyłam też listy z ocenami:shake:
Dopiero gdy psy stawały na lokatach to moja mama wchdoziłą na ring i spisywała gdy inni robili zdjecia.

[COLOR=darkorange][B]Bardzo sie ciesze, że dogi sie znalazły[/B]:multi:[/COLOR] :multi:

[SIZE=4][COLOR=red]Również to, że nasze gończe zostana uznane jest wspaniała wiadomością!!!! Hodowcy do dzieła!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][COLOR=darkred]Podbijemy świat:evil_lol:[/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=indigo]Oraz [SIZE=5][COLOR=red]GRATULACJE [/COLOR][/SIZE]DLA ZWYCIEZCÓW![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=indigo]Tych większych i tych mniejszych. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=indigo]Sama zadowalam się ocena doskoonałą, bo bałam sie, ze również zejde z bardzodobrą[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]Gratuluję wszystkim psiakom iich właścicielom wiekszych i mniejszych sukcesow!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]My także mamy maleńki sukces: 2 samoyedki z naszej hodowli, które byly wystawiane w klasie młodzieży - oceny doskonale a jedna z nich Moonika lokata 3 w stawce 11 wystawianych suczek. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]jeszcze raz gratulacje dla wszystkich:)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]A organizacja wystawy pozostawiała wiele do życzenia-byla to światowka a niedociągnięcia bardzo duże.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Miejmy nadzieje, że sukcesy zatrą je i nikt ich nie bedzie pamiętal.[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Dzisiaj w klasie szczeniat (seter irlandzki) w suczkach drugie mniejsce zajela dogomaniacka Risa (JOY OF LIFE Diervilla)

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]

Gratulacje dla Risy!! :lol: , którą spotkaliśmy (wraz z jej właścielką) już później przy ringu gordonów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nor(a)']Gratulacje dla Risy!! :lol: , którą spotkaliśmy (wraz z jej właścielką) już później przy ringu gordonów.[/quote]
Też Was widziałam, bo sama Jureji powiedziałam,że wy to wy gdyz po psie poznałam:evil_lol: Gdzies mam ufocona wasz Blue;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Też Was widziałam, bo sama Jureji powiedziałam,że wy to wy gdyz po psie poznałam:evil_lol: Gdzies mam ufocona wasz Blue;)[/quote]


no to co żeś nie zagadała :cool3: ,

a foteczkę chętnie zobaczę (ja właśnie przeglądam te które przywieźliśmy ;) )

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Uff, wróciłam dzisiaj po 12. Ale dopiero teraz mogę cos skrobnąć, bo w zakreceniu zgubiłam klucze do domu (widzicie minę TZ-ta !) i trzeba było zająć się kupieniem i wymianą zamków.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Nasz Frodo został najlepszym weteranem w rasie (skye terrier), a BISie dnia weteranów został wybrany do tej węższej stawki, ale na pudło się nie załapał. Jasmina była IV w otwartej. Reszta towarzystwa dostała doskonałe bez miejsca.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Zmęczona jestem okropnie, bo przez dwa dni przesiedziałam na wystawie pomagając znajomemu z Austrii. Zresztą był on przeszczęśliwym człowiekiem. W czwartek jego jamnik został młodzieżowym zwyciężcą świata, czym do wściekłości doprowadził Włochów. W piątek jego Skyeomania's Dorian pokazał klasę poraz kolejny i zdobył BOB w skye terrierach.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Uff, wróciłam dzisiaj po 12. Ale dopiero teraz mogę cos skrobnąć, bo w zakreceniu zgubiłam klucze do domu (widzicie minę TZ-ta !) i trzeba było zająć się kupieniem i wymianą zamków.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Nasz Frodo został najlepszym weteranem w rasie (skye terrier), a BISie dnia weteranów został wybrany do tej węższej stawki, ale na pudło się nie załapał. Jasmina była IV w otwartej. Reszta towarzystwa dostała doskonałe bez miejsca.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Zmęczona jestem okropnie, bo przez dwa dni przesiedziałam na wystawie pomagając znajomemu z Austrii. Zresztą był on przeszczęśliwym człowiekiem. W czwartek jego jamnik został młodzieżowym zwyciężcą świata, czym do wściekłości doprowadził Włochów. W piątek jego Skyeomania's Dorian pokazał klasę poraz kolejny i zdobył BOB w skye terrierach.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]


[B][SIZE=5]GRATULACJE:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
fakt faktem,Wlosi to nerwowy narod:lol: nielubia przegrywać:evil_lol:

A do Austri zaraz wysle Gratulacje:lol:

Link to comment
Share on other sites

Uff wreszcie w domu :)
Wystawa udana, moze wyniki nie sa powalajace ;) ale wszystko poszlo bardzo dobrze.
Fotki beda, ale pozniej ;)
Minusow niestety bylo wiele - obciach, niestety.... Finaly gorsze niz na zwyklych wystawach, ranga wystawy nie byla ani troche odczuwalna. Wielkosc ringu glownego? Podium? Jeden z prowadzacych impreze kaleczacy jezyk angielski? ...puchary wielkosci dloni dla zwyciezcow..?
Eh..:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...