Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jovanna']ponawiam pytanie jak z wjazdem i parkowaniem na terenie targow no i czy korki sa w miescie z powodu wystawy ?[/quote]
Korki byly standardowe czyli takie jak zawsze sa o tej godzinie w centrum miasta;) . a parkowaniem na mniescu wystawy to nie wiem, ale widzialam,ze wszystkie mniejsca dzisiaj byly zajete.

Link to comment
Share on other sites

Owczarek francuski Briard, pies, otwarta- DOGGER Kudłate Serce- DOSKONAŁA 1 CWC !!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Pani Majko!! Gratulacje!!! :multi: :multi:

Akita, młodziezy, suka- MEGAMI-GO Tajgeta- doskonała bez lokaty/18 :) Rowniez gratuluje!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33928[/URL][/quote]

[quote name='Czarne Gwiazdy'][URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33928[/URL]

edit: spóźniłem sie[/quote]
Dziekuję bardzo;)

[quote name='=VioaoiV=']Owczarek francuski Briard, pies, otwarta- DOGGER Kudłate Serce- DOSKONAŁA 1 CWC !!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Pani Majko!! Gratulacje!!! :multi: :multi:

Akita, młodziezy, suka- MEGAMI-GO Tajgeta- doskonała bez lokaty/18 :) Rowniez gratuluje!!!![/quote]

[SIZE=4][COLOR=red]Gratulacje!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Mam ważne pytanie, wystawiam jutro yorka, czy są stoliki do przygotowania psów czy można swój stolik rozstawić przy ringu, czy jest na to specjalne miejsce ??[/quote]
Szczerze mowiac nie mam pojecia, nie zwrocilam na to uwagi:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja słyszałam, że psy Briardów sędziował
[FONT=Verdana][SIZE=1][COLOR=#666666][B]Sieghart Muthsam (D),[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Tak wiec czekam na osoby które ten sędzia sedziował z pytaniem czy nie przeszkadza mu to jak pies w młodzieży mu jeszcze troche bryka po ringu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]A JA SIĘ POCHWALE ZA GONIE BO ONA GDZIEŚ W WIELKIM POZNANIU OPIJA ZWYCIĘSTWO!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=green] PISZE O JAMNIKACH STANDARDOWYCH DŁUGOWŁOSYCH[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]ARJELA SŁODKI URWIS wc.ZW.ŚWIATA[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]CARELLI ŚWIATOŁDYCZ 4 w kl. CHAMPIONÓW JAKO JEDYNY Z POLSKI:painting: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :B-fly: :B-fly: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]RESZTE ONA NAPISZE JAK WRÓCI W NIEDZIELE[/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA'][SIZE=4][COLOR=red]A JA SIĘ POCHWALE ZA GONIE BO ONA GDZIEŚ W WIELKIM POZNANIU OPIJA ZWYCIĘSTWO!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=green]PISZE O JAMNIKACH STANDARDOWYCH DŁUGOWŁOSYCH[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]ARJELA SŁODKI URWIS wc.ZW.ŚWIATA[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]CARELLI ŚWIATOŁDYCZ 4 w kl. CHAMPIONÓW JAKO JEDYNY Z POLSKI:painting: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :B-fly: :B-fly: [/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]RESZTE ONA NAPISZE JAK WRÓCI W NIEDZIELE[/COLOR]

[/quote]


[CENTER][SIZE=7][COLOR=magenta]GRATULACJE[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko Ono']Mam ważne pytanie, wystawiam jutro yorka, czy są stoliki do przygotowania psów czy można swój stolik rozstawić przy ringu, czy jest na to specjalne miejsce ??[/quote]
Nie wiem jak jest w innych halach, ja dziś tłumaczyłam w hali nr 4, nie było stolików ani klatek bezpośrednio przy ringu, wzdłuż hali ,a co za tym idzie, i ringów, pod ścianą rozstawieni byli wystawiający ze stolikami i klatkami. Pomiędzy tym miejscem przygotowań a ringami było przejście dla obserwujących.Nie wim jednak czy stoliki były wystawców czy "na stanie" hali.
trzymam kciuki za wszystkich wystawców :multi:
Agata

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje Ja tez coś mam najświeższe info prosto od Asiaczka tylko napisze

A więc jak już było pisane:

[CENTER][B]NITOR NIVALIS i jej Muminek Winterfrost’s Pegaso[/B]
[B]Zdobyli tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Świata i Młodzieżowego Zwycięzcy Polski!!!!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]AGAPPE wraz ze swoją Akitą ANATĄ Yamamotą zdobyły Uwaga!![/B]
[B]Tytuł [SIZE=4]ZWYCIĘZCY ŚWIATA!!![/SIZE] I Zwycięzcy Polski!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]Forumowa FRIDA vice. Zwycięzcą Świata!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]DONYA IV dosk.[/B]
[B]A Koiśka NAJLEPSZE SZCZENIĘ w RASIE!!!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]Mam również info z JUNIOR HANDLINGU![/B]
[B]RAFAŁ ZIELIŃSKI ze swoim whippetem zostali MISTRZEM POLSKI w JH, a tkaże PÓŁ-FINALISTĄ Mistrzostw Świata!![/B]
[B]Będzie równiez reprezentować Polskę w przyszłorocznym CRUFCIE!!![/B] [/CENTER]


[CENTER][SIZE=3][B]:loveu: :loveu: WSZYSTKIM BAAAAARDZO SERDECZNIE GRATULUJE!!!:loveu: :loveu: [/B][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=1]Jeżeli o czymś zapomniałam lub przekręciłam to bardzo przepraszam, to z tyhc emocji :oops: [/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][U]:multi: :multi: Gratulacje:multi: :multi: [/U][/COLOR][/SIZE]
[U][COLOR=black][/COLOR][/U]
[/CENTER]
[LEFT]No, czyli mamy Polskich Zwycięzców Świata!!:Cool!:
Zawsze wiedziałam, ze mamy takie piekności tylko nie zawsze mamy szanse je pokazać na tak dużych wystawach:evil_lol: [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

I kolejne::

[CENTER][B]W BOUVIERACH Aneta i jej Bouvier zdobyli [/B]
[B]VICE ZWYCIĘZTWO ŚWIATA!!![/B][/CENTER]

[CENTER][B]IWA-R III dosk w klasie pośredniej!![/B]

[B]SuperGosia doskonała !!!:multi: [/B][/CENTER]

[CENTER][B]!!!GRATULUJE!!![/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...