Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[I] Oooooj tak!
ja mam już ciuchy na światową ustalone od lipca :-D
Ale teraz mam dylemat, bo nie wzięłam wtedy pod uwagę, że wystawiam jednego psiaka :lol:

[/I]Ja nie wiem, w co się ubiorę:lol: Chyba będę musiała się wybrać do Arkadii i kupić coś eleganckiego (zapewne fioletowe, coby mi do mojego psa pasowało, a z żadnym innym i tak się zlewać nie będzie[I]:razz:)[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puli']Strój powinien sie komponować z psem,to moze ja jakies strzępy i frędzle ze starej firanki założę? Jak sie można ubrac ładnie i elegancko,żeby pasowac do psa ze sznurków???[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Puli, mój TZ, cały czas mówi serio, że sukę bedzie wystawiał ubrany w kilt z całym wyposażeniem - pełny strój Szkota !!!! Ja tam mam tylko spódnicę autentyczną.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]No zrobienie dredów juz Ci doradzili, ale ponawiam. A kieckę to taką, ze sznureczków, jakie były modne w latach 20, gdy tańczono charlestona, jeśli rozumiesz o co chodzi.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]A tak na poważnie, kiedy 9 lat temu zaczęliśmy wystawiac (debiut w Poznaniu) znajomy radził nam, aby być ubranym przyzwoicie i porządnie. Może nie wizytowo, ale lepiej niż na co dzień. I wtedy zobaczyłam osobe wystawiającą skye w koszmarnych dresach z kreszu (Czy ta młodzież z dogo wie co to, i jaki to obciach ?). Strój nie moze dominować nad psem. Czyli bez dekoltu do pępka, gołych brzuszków, mnóstwa bizuterii. Żeby nie było - ładnie ta pani biega. Białego psa nigdy nie wystawia się w białym stroju, czarnego w czarnym. To chyba oczywiste ! Według mnie ze względu na rangę wystawy w tym wypadku stroje powinny być raczej już zbliżone do wizytowych. A na BISie ostaniego dnia uważam, że właściciele tych 10 psów powinni być na wieczorowo.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Z innej beczki, kto dostał zaproszenia od Eukanuby na VIP party ? Kto na nie odpowiedział ? i kto wie co dalej ?[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja dla odmiany chcialam czarne buty na płaskim, siwo-szarą spódnice do kolan, biąłą bluzkę z kołnierzykiem i marynarke w kolorze spódnicy :) No i czarną saszetkę na biodra, żeby było gdzie przyskami (i chusteczki do wystarcia obślinionych rąk!) trzymać :) - słowem - grzeczną dziewczynką będzie ;) - do Goldasów szary kolor pasuje, a i ja będę się dobrze czuła zarówno elegancko jak i na miejscu i skromnie. Jeszcze zastanawiam się nad ringówką - czy ślicznie wyglądającą na goldowym kolorze niebieską, czy złotą :) - Co radzicie? :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue] Według mnie ze względu na rangę wystawy w tym wypadku stroje powinny być raczej już zbliżone do wizytowych. A na BISie ostaniego dnia uważam, że właściciele tych 10 psów powinni być na wieczorowo.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Z innej beczki, kto dostał zaproszenia od Eukanuby na VIP party ? Kto na nie odpowiedział ? i kto wie co dalej ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Mam nadzieję,że mój kostium kupiony specjalnie na tę okazję będzie ok...:roll:

Odnośnie VIP party...nie wiem,co dalej - mam tylko nadzieję,że przyjdą jeszcze jakieś potwierdzenia...albo chociaż wjazdówki na teren targów na tę imprezę...

Ja chyba będę z moją sforką...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No, toście mi dziewczny podniosły ciśnienie.

NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ :-o

Po pierwsze, po przeprowadzce gros rzeczy wciąż mam w pudłach.
Po drugie, mam remont i co nie w pudłach,to utytłane w gipsie.
Po trzecie, nie mam ładnych butów.

Ojeja.
:shake:

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amstaffka1978']MichalMi ja ja mam na bilecie napisane tak: pociag 1603, wagon 8, miejsce do siedzenia 37 srodek, wiec moze spotkamy sie w pociagu :).[/quote]

pociąg mamy ten sam, tylko będzie nas 5 wagonów dzieliło- my w 3 zameldowani jesteśmy :roll:
...ale dla chcącego nic trudnego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']No, toście mi dziewczny podniosły ciśnienie.

NIE MAM CO NA SIEBIE WŁOŻYĆ :-o
....
Po trzecie, nie mam ładnych butów.
[/quote]
[B]Rauni[/B]...ale to tak niechcący z tym ciśnieniem...:razz:
no,z butami to jest niełatwo - bo nie dośc,że powinny jakos wyglądac,to jeszcze muszą byc wygodne...i musi sie w nich dobrze biegac...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Ja jutro idę do krawcowej... może zdążymy... jak myślicie do labków czarny i biszkopt - zieleń czy grafit - osobiście wolę grafit... chyba, ze macie inne pomysły - dodam, iż ja ciemnowłosa raczej blada i niebieskooka:)[/quote]

Basiu no będziecie się super prezentować :razz: :lol:

My potwierdzenie też juz mamy nr. 4233 ring 44
Ale niestety ja nie jade...Więc będę prosiła o trzymanie kciuków ze mną za moje dziecko..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Basiu no będziecie się super prezentować :razz: :lol:

My potwierdzenie też juz mamy nr. 4233 ring 44
Ale niestety ja nie jade...Więc będę prosiła o trzymanie kciuków ze mną za moje dziecko..[/quote]

Tiaaa ubiorę czarna długą kieckę i bedę jak Mortycja z pewnego filmu, tylko krótkowłosa :evil_lol:
Kto wystawi Jojka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Tiaaa ubiorę czarna długą kieckę i bedę jak Mortycja z pewnego filmu, tylko krótkowłosa :evil_lol: [/quote]

A co za problem włoski doczepić? :diabloti:

[quote name='Basik']Kto wystawi Jojka?[/quote]

Chyba Koronka, o ile wogóle go ktoś wystawi ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']Jo-jo:crazyeye: Dlaczego chcesz opuścić taką impreze???:crazyeye:[/quote]


Arimko szkoła mnie zmusza :placz: ,
Albo w piątek (10 listopada), albo w sobotę (11 listopada) będzie jakiś piknik szklny z otrzęsinami :placz:

Nadal nei wiadomo czy sobota czy piatek...Ale raczej sobota...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arima']A to pech:-( Ja bym jednak zawagarowała:diabloti:[/quote]


jeżeli w tym tygodniu nie ustlą ostatecznego terminu to wyjeżdżam na światówkę, bo bardziej mi na tym zależy niż na otrzęsinach...

na śiwatówke czekałam dwa lata, tylu pięknychpsów co tam to nigdy więcej nie zbacze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Hm, ja dla odmiany chcialam czarne buty na płaskim, siwo-szarą spódnice do kolan, biąłą bluzkę z kołnierzykiem i marynarke w kolorze spódnicy :) No i czarną saszetkę na biodra, żeby było gdzie przyskami (i chusteczki do wystarcia obślinionych rąk!) trzymać :) - słowem - grzeczną dziewczynką będzie ;) - do Goldasów szary kolor pasuje, a i ja będę się dobrze czuła zarówno elegancko jak i na miejscu i skromnie. Jeszcze zastanawiam się nad ringówką - czy ślicznie wyglądającą na goldowym kolorze niebieską, czy złotą :) - Co radzicie? :) :)[/quote]


złotą :D elegandzko bardziej będize.. :)

Ja tez juz mam kostiumik sliczny :) a nawet dwa :P
i poszukuje złotego łańcuszka na whippeta...taniego:p ale po dłuzszych poszukiwaniach doszłam do wniosku, że najtańszy kosztuje 70 zł...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...