Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

Dzięki Savannah uspokoiłaś mnie trochę. Może to dlatego że mieszkam na zad...piu ;) Nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło żeby mi psa nie przyjęli, zawsze staram się dzwonić i upewniać że wszystko przeszło i jest ok, tym razem również, wpłata w terminie, zgłoszenia też, telefon był zrobiony informacja zwrotna pozytywna, więc CZEKAM!!! :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MichalMi']słuchajcie, na potwierdzeniu jest info: "przyjmowanie psów od godz. 7.00 do 9.00"

A jak wygląda sprawa z psami, które będą przed 10:00?[/quote]Spokojnie,te które będą przed i po 10-tej też wejdą!To jest informacja porządkowa.Wiadomo,że przed rozpoczęciem sędziowania jest największy tłok,wiec lepiej wejść wcześniej i nie mieć stresu.Doświadczeni wystawcy wiedzą jak policzyć sobie czas,kiedy wchodzą w ring i jeśli np:mają sukę w championach,to nie muszą siedzieć od 7-mej rano.Aczkolwiek myślę,że światowa jest jedyną okazją,żeby obejrzeć dokładnie co w interesującej nas rasie "piszczy";)

Link to comment
Share on other sites

mamy numerek!
W ogole w goldenach są zamieszania z numerkami - klasa otwarta, ma większe nr niż użytki? Albo coś takiego ;) W każdym bądz razie, są takie przypadki podobno :)
16031 (goldeny, psy, otwarta ;))
Z drugim psotnikiem, jeszcze nie wiem, jaki, ale napewno mniejszy troche ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, Hej :-)
Szukam transportu z Lublina do Poznania ( i z poworotem) na niedziele.
Jesli ktos mialby miejsce dla jednej osoby i psa to chetnie bym sie zabrala - oczywiscie dorzucam sie do paliwa :-)

Prosze rowniez o kontakt na priva osoby, ktore rowniez szukaja transportu na niedziele z Lublina badz okolic - moze jesli zbierze sie kilka osob to bedzie mozna transport zorganizowac :-)

Link to comment
Share on other sites

rety my tez juz mamy potwierdzenie i jestem w szoku, ze mamy numerek 900 z hakiem (na miedzynarodowkach jak zdazal sie powyzej stowy to juz byl szok :-o )... ale widze, ze Wy macie jeszcze bardziej kosmiczne, w tysiacach liczone :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale jaja :crazyeye: :crazyeye:
[B]ktos wie ile psow zostalo zgloszonych????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Hej przyznaje, że całego wątku nie śledziłam, czy będą stawki w necie? Ja już mam numerki - pies 16557, sunia 16783 oczywiście labki:)[/quote]
już wielokrotnie było pisane, że stawek nie będzie, tylko ilość zgłoszonych psów.
[quote name='Lara']rety my tez juz mamy potwierdzenie i jestem w szoku, ze mamy numerek 900 z hakiem (na miedzynarodowkach jak zdazal sie powyzej stowy to juz byl szok :-o )... ale widze, ze Wy macie jeszcze bardziej kosmiczne, w tysiacach liczone :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ale jaja :crazyeye: :crazyeye:
[B]ktos wie ile psow zostalo zgloszonych????[/B][/quote]
podobno ponad 20 500, przynajmniej tak słyszałam w oddziale tydzień temu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Hej przyznaje, że całego wątku nie śledziłam, czy będą stawki w necie? Ja już mam numerki - pies 16557, sunia 16783 oczywiście labki:)[/quote]

Ja nie kumamm zbytnio co się dzieje z tymi numerami !

W goldenach na dobrą sprawę weteranka ma mniejszy numerek od championki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawana']do tej pory największą była wystawą w Dortmundzie, która zgromadziła ponad 18,5 tysiąca zwierząt
Czyżby nowy rekord ?? :)[/quote]

Czytalam ze jest zgloszonych przeszklo 20 tys psow z 54 krajow! Samych jamnikow jest prawie tysiac!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...