Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MichalMi']aha, jeżeli ktoś wybiera się do Poznania pociągiem, to InterCity uruchomiło promocję biletów za 37 PLN w jedną stronę- my już skorzystaliśmy ;-)[/quote]

Jak tanio!
420 labków...? Hm, jak narazie to mało trochę :) - jak na labki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Jak tanio!
420 labków...? Hm, jak narazie to mało trochę :) - jak na labki.[/quote]

w porównaniu z "normalną" ceną biletu, to taniutko :)
a ilości podał mi ZK jak sprawdzałem czy zgłoszenie doszło- może jeszcze do wpisania kilka sztuk zostało ;)
yorków coś koło 300 już jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']A ja mam pytanie z innej beczki- chcę ufundować nagrody dla mojej rasy, i nie wiem czy to przesłać pocztą wcześniej? Czy jak? Mam nadzieję że sie nie potłucze po drodze :evil_lol: .[/quote]
Ja też ufundowałam nagrody, ale niczego nie wysyłałam , gdyż Pani w oddziale powiedziała, że oni nie bedą się zajmowac dostarczaniem nagród:mad: (przynajmnie tych od osób indywidualnych wręczanych na ringu) ponieważ jest ich bardzo duzo i trzeba samemu sobie dostarczyć ufundowane nagrody na odpowiedni ring!
Wysłałam tylko informacje mailem, że ufundowałam i ona ma być umieszczona w katalogu

Link to comment
Share on other sites

Ja też już wiem. W klasie otwartej Shar pei jest 16 suczek czyli 15 rywale Lali.
A w klasie championów Australian Silky Terrier 5 psów. Więc Piccolo ma 4 konkurentów w tym 2 z polski i 2 z zagranicy.

Super jest lepiej niz myślałam:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martach1']Ja też już wiem. W klasie otwartej Shar pei jest 16 suczek czyli 15 rywale Lali.
A w klasie championów Australian Silky Terrier 5 psów. Więc Piccolo ma 4 konkurentów w tym 2 z polski i 2 z zagranicy.

Super jest lepiej niz myślałam:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/quote]


Ale wam fajnie........ w AST-ach jest sporo więcej konkurencji ......
Mój Ginger w psach w klasie młodzieży ma ,aż 47 sztuk On jest 48 -my:crazyeye:
Voda w sukach w klasie młodzieży ma 41 sztuk Ona jest 42-ga :crazyeye:
Za to moja championka BIU ma konkurentek,aż 51 ona jest 52-ga :crazyeye:

Oj to się nazywa konkurencja .......... a ja już mam pietra przed ta wystawą chyba coś na uspokojenie się przyda :evil_lol:

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[B]Toller Fox[/B]
"A ja mam pytanie z innej beczki- chcę ufundować nagrody dla mojej rasy, i nie wiem czy to przesłać pocztą wcześniej? Czy jak? Mam nadzieję że sie nie potłucze po drodze "

Nalezy przeslac do oddziału informacje o tym jaka nagrode chce sie ufondowac i dla jakiej rasy czy klasy.
Nagrody nalezy dostarczyc we wlasnym zakresie, i to jest zrozuemiale, przy wystawie jest tak duzo pracy ze naprawde nie jest mozliwoscia roznoszenie tony nagrod po ringach.


[B]KARA TC[/B]
"Już coraz bliżej światówki Wiadomo juz od ktorej godziny zaczyna sie wystawa kazdego dnia?"

praktycznie kazda rasa rozpocznie sie o 10. Plany sedziowania beda dostepne na stronie www wystawy swiatowej pod koniec miesiaca.
Wiem ze wszyscy chca wiedziec ile psiaków maja w klasach ale jesli kazdy bedzie dzwonil i blokowal linie, ludzie ktorzy chca potwierdzic zgloszenie nie beda sie mogli dodzwonic a nadal jest ich bardzo bardzo duzo szczegolnie zagranicznych - dlatego chyba naprawde dacie rade i wytrzymacie jeszcze te pare tygodni, w koncu to czy poznacie ilosciówke w kazdej klasie teraz czy za dwa tygodnie naprawde nic nie zmieni.

[B]IZA[/B] "Ja też ufundowałam nagrody, ale niczego nie wysyłałam , gdyż Pani w oddziale powiedziała, że oni nie bedą się zajmowac dostarczaniem nagród"

Jak wyzej nie jestesmy wstanie dostarczac kazda nagrode na ring dlatego nalezy to zrobic we wlasnym zakresie

[B]KAROLKA[/B] "No właśnie, ja jestem ciekawa ile jest zgłoszonych Sharpków?

[B]KLEPCIA[/B] Mam pytanko - skad znacie ilosci zgłoszonów psów?? Mnie bardzo ciekawi ile bedzie Gordonów, mozna to gdzies sprawdzic??

[B]MARTACH1
[/B]Mnie również interesuje ile jest zgłoszonych Shar Peiów i ile Australian Silky Terrierów.Jestem bardzo tego ciekawa.


Wytrzymajcie jeszcze w tej nie wiedzy dwa tygodnie i wszystkiego sie dowiecie.

Link to comment
Share on other sites

A czy coś wiadomo na temat przygotowania psów do wystawy? Mam na myśli dopuszczalność używania różnego rodzaju kosmetyków zarówno na terenie wystawy,jak i wcześniej.
Organizatorzy Swiatowej w Sztokholmie zapowiedzieli już,ze będą pobierać próbki włosów od psów,a zwycięzcy u których znajdzie się farba,puder,czy lakier,będą zdyskwalifikowani. Przypuszczam,ze próbek włosów nikt w Poznaniu nie będzie pobierał,ale czy będą fruwać (jak zwykle w Polsce) tony pudru i lakieru??
Czy wolno będzie użyć na terenie wystawy wyłącznie szczotki,grzebienia i wody?
[SIZE=1]Pytanie tylko z ciekawości,bo[/SIZE] [SIZE=1]u nas ani nie ma co czesać,ani lakierować,ani pudrować ;) [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][B]Toller Fox[/B]
"A ja mam pytanie z innej beczki- chcę ufundować nagrody dla mojej rasy, i nie wiem czy to przesłać pocztą wcześniej? Czy jak? Mam nadzieję że sie nie potłucze po drodze "

Nalezy przeslac do oddziału informacje o tym jaka nagrode chce sie ufondowac i dla jakiej rasy czy klasy.
Nagrody nalezy dostarczyc we wlasnym zakresie, i to jest zrozuemiale, przy wystawie jest tak duzo pracy ze naprawde nie jest mozliwoscia roznoszenie tony nagrod po ringach.


.[/quote]
SUper- o to chodziło- dzięki za informację. Do której godziny należy ją dostarczyć na ring? Do 10 czy wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

Zwracam się z ogromną prośbą- czy wiadomy już jest termin wysyłania potwierdzeń przez ODDZIAL POZNAN do osób,które zglosiły swoje pociechy. Dostaję multum zapytań od znajomych z Niemiec,którzy nie mogą dodzwonić się do Poznania-kiedy otrzymająpotwierdzenia? Bardzo proszę o odpowiedż osobę,która cokolwiek konkretnego wie na temat wysylania potwierdzeń. Z góry dziękuję.:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

hmm ja mam takie pytanie i prosbe zarazem. Czy zaglada tu ktos z Poznania ? Chodzi oto ze dzwonie i dzwonie (juz 3 tydzien probuje) i oczywiscie nie moge sie dodzwonic do ZK poznanskiego a chcialam sie dowiedziec czy moje zgloszenie dotarlo...Bylabym wdzieczna...Jakby ktos sie wybieral do zwiazku to prosze o info na PW...dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...