Jump to content
Dogomania

Berlin 01-02.04.2006


asiek

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='króliczek']My również jesteśmy już w domku:multi:
[B]Nobis [/B]wywalczył tytuł [B]Berlin Zieger,CAC(nawet podwójny ,bo liczący się też do Championa Klubowego),CACIB i BOB!!!!:Poland: [/B]
Na fianałach gr II został wybrany do finałowej ósemki :lol: co oczywiście niezmiernie mnie cieszy:multi: :multi: :multi:[/quote]

[SIZE=5][COLOR=red]GRATULACJE[/COLOR]!!!![/SIZE]

Uściski łapy od kumpla, Chargera:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA']Bongobongo- jak Wam poszło? Jak ogólnie staffiki??
Jestem ciekawa, bo niestety nie pojechałam na wystawę...[/quote]

Tym razem nie mamy się czym chwalić. Naszą klasę wygrał niemiecki pies, ale nic o nim nie wiemy, bo nie był w katalogu w staffikach, a dodatku żadnego też nie znalazłam.
Byliśmy zdziwieni, jak pojawił się na ringu z ręcznie wypisanym numerem, bo według katalogu, w naszej klasie miały być dwa, nie trzy psy.
Ta sama osoba wystawiała też suczkę.

Cieszy, że polski staffik - Cest (Dark Sid ak Wiele Miłości)wygrał klasę młodzieży.
[B]Blaira! Gratulujemy serdecznie[/B]:multi:

Była wystawiana też ruda suczka, bo nawet przez chwilę Jacek myślał, że jednak przyjechaliście.

Link to comment
Share on other sites

Bongobongo- no to szkoda, choć ostatnio Charger i tak kosi, że hej !!!!
Jakbys znalazła chwilkę to mogłabyś napisać ile było dziewczynek w młodzieży
i ile bullików w pośredniej i otwartej mężczyzn?
Bardzo dziękuje z góry :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA']Bongobongo- no to szkoda, choć ostatnio Charger i tak kosi, że hej !!!!
Jakbys znalazła chwilkę to mogłabyś napisać ile było dziewczynek w młodzieży
i ile bullików w pośredniej i otwartej mężczyzn?
Bardzo dziękuje z góry :loveu:[/quote]
Ja prosze o bardziej szczegolowe informacje: Czyli poprosilabym o stawki psow i ilosci w suczkach. i dodatkowo stawke king charles spaniela :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']My również jesteśmy już w domku:multi:
[B]Nobis [/B]wywalczył tytuł [B]Berlin Zieger,CAC(nawet podwójny ,bo liczący się też do Championa Klubowego),CACIB i BOB!!!!:Poland: [/B]
Na fianałach gr II został wybrany do finałowej ósemki :lol: co oczywiście niezmiernie mnie cieszy:multi: :multi: :multi:[/quote]

Szczere gratulacje od znajomych z Rygi :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Ja prosze o bardziej szczegolowe informacje: Czyli poprosilabym o stawki psow i ilosci w suczkach. i dodatkowo stawke king charles spaniela :lol:[/quote]

kingi
PSY
kl.mlodziezy
AYKO LITTLE ANGELS OF Melody
CASTLE of Roses Etienne
kl.otwarta
SATCHMO Verum Auditum
Castle of Roses AJ
SUKI
kl.mlodziezy
ASHANTI Litele Andels of melody
Castle of Rose ELOISE
kl.championow
KISS ME KATE Verum Gaudium
kl.otwarta
Castle of rose AALIYAH

Link to comment
Share on other sites

buldozki
SUKI
kl.mlodziezy - 6
kl.posrednia - 5
kl.championow - 2
kl.otwarta - 7
[B]PSY[/B]
[B]kl.honorowa[/B]
ARTOS v Croonenbroecks Hof
[B]kl.szczeniat[/B]
ARNE v Hummling
[B]kl.mlodziezy[/B]
GASTON v d Elbpiraten
FLEGER v Munchshof
CASSPER f Goodshape's
ELIAS v d Pleissenaue
GOOD ONE IN YEAR iz Doma Edisonya
Fantastic Fellow's ADONIS MAILO
BLONDEL du Pre de Mardal
[B]kl.posrednia[/B]
Small magic TRISTAN
NESTO v Eicksted
La palette Plaisant SCHLAGER
[B]kl.championow[/B]
GUSTAW Mieszko i Jagienka
[B]kl.otwarta[/B]
QUIP v Isern Hinner
BLUE DIAMOND v Sweet Home Catle
GUSTEL v Delissenhof
Shepherd's BULLDOGS UDO
ZHULLEN SOLER So Mirkel
DOFBALI VIKONT I
BALOU BULL vom Diplomat
SECOND CHAPOLIN du Champagne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ALIKANA']Bulliki i staffiki p l e a s e :-)[/quote]

jako ciekawostke podam ze bylo 27 miniaturowych bulkow :loveu:

bullle
PSY
kl.posrednia
Muskieter ARTUS
TORQUE Buteo
kl.championow
EX SE NATUS SOPRANO Jedi
kl.ottwarta
Aralon's VERY COOL MAN
SUKI
kl.mlodziezy
SEVENTH HEAVEN the Jocker
kl.posrednia
Muskieter AMANDA
HOLLYFIRE LIGHT of the White Star
kl.otwarta
Durbledore's ANGELS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']jako ciekawostke podam ze bylo 27 miniaturowych bulkow :loveu:

[/quote]

I dlatego jesteśmy bardzo dumni, że Zw.Mł i NJwR dla Ingilisilm All or Nothing (Spike w hodowli Ewimark mieszka:multi: ), Sera de Bullcok (Sisi- ewimark) resCACIB:multi: i mój Dragulec resCACIB:multi: A wygrała śliczna niemiecka suczka, kibicowaliśmy jej na BIS bullowatych, ale wygrał ast:roll:

Link to comment
Share on other sites

@Króliczek, Elitesse - miło było poznać osobiście.
Czytając wcześniejsze posty można nabrać przekonania, że nie wszyscy niemieccy sędziowie mają takie podejście do polskich psów - i wystawców, jak np. w naszej grupie. Niektórzy obserwatorzy nie mogli wręcz wyjść z podziwu, w jaki sposób wręcza się puchary swoim i obcym. :ekmm:

Link to comment
Share on other sites

Jo-jo, dzięki, jestem dumna z mojego czołgisty jak nigdy, taki był słonek grzeczny i kochany:loveu: no i mamy nominację na tego VDH coś tam coś tam;)

U nas na ringu sędzia pełen profesjonalizm, bardzo dobrze sędziował, no inaczej wybrałabym BIS bullowatych, ale to już detalik taki kwiatek u kożucha, więc nie ma stresu:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Tym razem nie mamy się czym chwalić. Naszą klasę wygrał niemiecki pies, ale nic o nim nie wiemy, bo nie był w katalogu w staffikach, a dodatku żadnego też nie znalazłam.
Byliśmy zdziwieni, jak pojawił się na ringu z ręcznie wypisanym numerem, bo według katalogu, w naszej klasie miały być dwa, nie trzy psy.
Ta sama osoba wystawiała też suczkę.

Cieszy, że polski staffik - Cest (Dark Sid ak Wiele Miłości)wygrał klasę młodzieży.
[B]Blaira! Gratulujemy serdecznie[/B]:multi:

Była wystawiana też ruda suczka, bo nawet przez chwilę Jacek myślał, że jednak przyjechaliście.[/quote]
bardzo bardzo dziekuje naprawde wyjazd nam sie oplacil. 1/3 droga do Jugendchampiona za nami:cool3:
Co do psa ktorego nie bylo w katalogu , rozmawialam z wlascicielem i to niecy przez przypadek zgubili jego zgloszenie dlatego go nie bylo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']bardzo bardzo dziekuje naprawde wyjazd nam sie oplacil. 1/3 droga do Jugendchampiona za nami:cool3:
Co do psa ktorego nie bylo w katalogu , rozmawialam z wlascicielem i to niecy przez przypadek zgubili jego zgloszenie dlatego go nie bylo[/quote]

Tak, ja też o tym słyszałam. Ale wiesz uważam, że to mało prawdopodobne, aby klub organizujący wystawę, zgubił zgłoszenie psa zrzeszonego w tym klubie, ale może i tak było.....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Tak, ja też o tym słyszałam. Ale wiesz uważam, że to mało prawdopodobne, aby klub organizujący wystawę, zgubił zgłoszenie psa zrzeszonego w tym klubie, ale może i tak było.....:cool1:[/quote]


Witam,
Ja powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego bałaganu po Niemcach...Po pierwsze kolejka do wejścia, nikt nie wie gdzie jest dany ring - brak planu sedziowania. Po znalezieniu ringu okazuje się, że wśród pieciu osób z naszej grupy trzy ma pomylone numery...Żeby było smieszniej nikt z obsługi ringu nie zna angielskiego ( sedziowała akurat Angielka ...). Po gonitwie przez dwie hale i zdobyciu prawidłowego numerka - jedna osoba dostałą ręcznie pisany na tekturce - okazuje się, że na naszym ringu idzie od razu posrednia ( szkoda, że nikt nie powiedział a planu nie było...). Na ring wpadliśmy jak juz wszyscy stali i był troche obciach...Potem tylko czekanie do 17:00 aby oddali nam dokumenty - wczesniej nie można chociaż pies bez zadnej lokaty, a do domu 600km. O 16:00 skapitulowaliśmy i pojechalismy bez papierów...
Na pewno się zastanowię przed następną wystawa w Niemczech...
Gratulacje dla zwycięzców...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm przy punkcie wydawania katalogow wisialam mapa z ringmi i rozpiska na ktorym jaka rasa jest sedziowana, a kolejnosc klas jest taka jaka podaje katalog[/quote]

Nieprawda,
W chali 26 w sobotę nie wisiało nic takiego. Chyba że jestem ślepy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...