Jump to content
Dogomania

[MLB] AWA!!! Ma ciepły Dom!!!


malibo57

Recommended Posts

Niniejszym oficjalnie zmieniam tytuł : Awa ma Dom!:)
Awunia cały czas ma towarzystwo, pan wziął urlop, udziela się też syn. I tak będzie przez cały ten tydzień.:Rose:
Awa wychodzi na spacery z panią lub panem, załatwia się na zewnątrz, choć wielu odgłosów i zjawisk jeszcze się obawia - wdrażamy Złote Nagrody;-)
W ciągu dnia "zadasza" się pod stołem i pilnie obserwuje i rejestruje życie domu, śpi, gdzie chce, z jedzeniem, zapinaniem smyczy - nie ma problemu.
Podsuniętą rękę wącha i czasem liże.
Podałam państwu kontakt do Ajlii w razie pytań, co do postępowania z Awą - z Awą przyjechał opis "behawioru" Awy wykonany przez Ajlii i bardzo zainteresował obecnych opiekunów Awki.
Ludzie, czy ja śnię?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 539
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I zapomniałam o najważniejszym. Jak pan odwoził panią rankiem do pracy, a Awka została z synem, to popiskiwała cichutko:)
A wieczorkiem dostałam maila z wynikami badania moczu - wstawię za chwilkę - i takim komunikatem
"...[COLOR=navy][COLOR=navy] Poszliśmy sami po wyniki, niestety pani Doktor zawieszał się Internet, i nie mogła wysłać wyników. Jak przyszliśmy do domu to Awunia zaczęła popiskiwać, nawet zamerdała lekko ogonkiem[/COLOR][/COLOR][FONT=Wingdings][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Wingdings]J[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=navy][COLOR=navy] zaglądała do miseczki więc nasypałam jej jedzenie."
[COLOR=black]I co?:cool3:

A teraz sioo

[IMG]http://img846.imageshack.us/img846/8307/skanowanie0001ax.jpg[/IMG]
[/COLOR] [/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja sobie śnię:loveu:

"[FONT=Wingdings][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Wingdings][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=navy][COLOR=navy] Awunia jest coraz bardziej odważna do nas, choć jeszcze nie lubi dotykania. Jest coraz bliżej nas, od trzech dni śpi na naszym łóżku, czyli z nami. Na spacerach boi się piesków, trzeba je omijać dużym łukiem. W dzień też czasem leży sobie koło mnie na kanapie, tak że nie unika kontaktu. Kupiliśmy wczoraj dwie książki : „ Mój pies się nie boi” i „ Z miłości do psa”, dzięki nim może będzie nam łatwiej zrozumieć Awkę, i pomóc jej w pokonaniu lęków. Na jakieś ćwiczenia jest jeszcze za wcześnie ale za jakieś trzy tygodnie, może będzie można zacząć. Pozdrawiam serdecznie[/COLOR][/COLOR][FONT=Wingdings][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Wingdings]J[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=navy][COLOR=navy] S."[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

cytuję za [I]Anula[/I]:

[INDENT][B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3]lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Śnię sobie, śnię:)

"[FONT=Wingdings][SIZE=2][FONT=Wingdings]J[/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] Awunia jest u nas już dwa tygodnie, pomału się przyzwyczaja. Czasami nawet ma ochotę się pobawić, wtedy zaczyna się przeciągać tyłeczek w górze i trochę sobie pobiega naokoło, zwłaszcza przed spacerem. Nadal jest płochliwa, ale wtedy jest azyl pod stołem. Ostatnio była burza i Awa bardzo się bała, leżeliśmy już w łóżku, bardzo byłam zdziwiona bo weszła na poduszkę nad moją głową i tam się położyła. Bała się bardziej burzy niż mnie ale i tak cała noc stresu. Dzwoniłam też do P. Mai i opowiedziała mi trochę o Awie dała parę wskazówek, które się na pewno przydadzą. Dzisiaj byliśmy na długim spacerze i Awa teraz odpoczywa, jeszcze żeby tych piesków było mniej po drodze. Pozdrawiam serdecznie S"

[IMG]http://img135.imageshack.us/img135/866/dscn5914u.jpg[/IMG]

[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/3951/dscn5911l.jpg[/IMG]

[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/985/dscn5885e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img848.imageshack.us/img848/3021/dscn5879.jpg[/IMG]
[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Inga, spokojnie za jakieś 2 tygodnie możesz lecieć z wizytką. Awa się ucieszy - psy to nie ludzie. Niczego jej swoją obecnością nie utrudnisz.[/QUOTE]
nie jestem pewna.
Mój Akson po 2 latach spotkał swojego hodowcę, od którego wzięłam go jako 6-miesięcznego szczylka. Nie wiedział za kim iść. Szedl za mna i zawracał, patrzył tak żałośnie, ze serce bolało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...