Jump to content
Dogomania

Marcel, staruszek z Szydłowca - w DT u Funi, potrzebna karma dla wątrobowców


Marinka

Recommended Posts

[quote name='Aimez_moi']Marcel biegnie do miseczki tylko dlatego aby nie robic Funi przykrosci......Funia pewnie gdzies tam miala w okolicy jakiegos dziadka i tak Jej zostalo.......[/QUOTE]



hmmmm.....:cool3: dziadka powiadasz:roll:...... w okolicy.....:crazyeye:
a ja myślałam, że ma młodego i przystojnego męża......:evil_lol:
dziadka to mam ja, bo babcią już jestem :):megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']A może Kamila chciała napisać senior, że to Prezes taki mądry , doświadczony i poważny....i tak się Jej coś pomyliło....[/QUOTE]

[quote name='Aimez_moi']Wazne jest to, ze Prezes jest jedyny w swoim rodzaju i wyjatkowy.......[/QUOTE]

właśnietak !!! rzecznik ma rację !!!

ale ja się wciąż dopytuję o tego funi dziadka w okolicy.....:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Kochani [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#4b0082][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][I][B]Mam niewątpliwy zaszczyt zaprosić Was na [URL="http://dogomania.pl/forum/threads/249468-Szybka-XVII-edycja-dla-5-ogonk%C3%B3w%21-Dla-PA%C5%83"]XVII [/URL]już edycję
Bazarku dla 5 Ogonków, na który tradycyjnie fanty ofiarowała nasza kochana ranias :loveu:oraz Aimez_moi [/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]:loveu:



[COLOR=#ff0000][I][B]Znajdziecie tu coś dla Pań, Dzieci, Łasuchów i Psiaków [/B][/I][/COLOR]:smile:

Tym razem bazarek trwa tylko tydzień

[B][SIZE=6][COLOR=#0000ff]ZAPRASZAMY :smile:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aimez_moi']NO Kochana......:) jakbys TY tyle miala do zrobienia codziennie co Prezes....... pobudka.....sniadanie.....pilnowanie podworka....zagladanie do kuchni....obiad.....bieganie wokol ogrodzenia....pilnowania miseczki........itd...... rozumiesz juz?.......:):):)[/QUOTE]

No i właśnie dlatego pan Prezes musi mieć rzecznika i całe prezydium wspomagające, bo przecież sam tylu obowiązków nie udźwignie.....:roll: właściwie to chyba mogłybyśmy jakoś pomóc....ja może zaglądnę do kuchni, bo bieganie wokół ogrodzenia to dla mnie zbyt wyczerpujące.....:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...