Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

20 godzin temu, funia napisał:

Wszystkie wiesci niestety zle sa na watku Marcela bo nie moglam znalezc ....

posty funi wklejam tu skopiowane z wątku Marcela:

___________________________

Pisze tutaj bo za nic nie moge znalezc watku Argo .Dzisiaj rano Argo rozszarpał naszego 15 letniego ukochanego kota.Zmasakrował go ...Zawiezliesmy natychmiast do lecznicy ,zdazono tylko go przeswietlic .wszystkie jelita w srodku zostały uszkodzone .NIestety umarł ...Nie zapomne tego jak wyskoczyłam przez balkon by wyrwac go z jego pyska a on jak w amoku nie reagował na nic .Nie chce opisywac wiecej co z nim zrobił ...bo dostaje ataku histerii.KOtka się uratowała dwa lata temu ,pozszywana .Potem odgryzł jej ogon ....Teraz juz wiem ze nie moge pozwolic na to by życ w strachu .ZOstały ,mi  dwa koty w tym jeden małeńki przybłeda .Jego dni są policzone jesli Argo nie zostanie przeniesiony .Nie jestem w stanie byc non stop na podwórku i pilnowac.Agro musi zostac zabrany do innego dt .Od tego zalezy zycie pozostałych kotów .Ja jestem jeszcze w stanie zrozumiec ....ale mój mąż dostał szału ..To jego ukochany kot .Rozmawiał z nim i spał ...a zginął tak strasznie ..Prosze szukajcie mu coś dobrego szybko .Błagam was....

_____________________________

Wstępnie znalazłam zaufany hotel u Pani Magdy Miluszkiewicz . Czekam na miejsce , woj pomorskie .miałam tam dwa psy z interwencji . Super miejsce i podejście do psów 400 zł za miesiąc

 

Link to comment
Share on other sites

Uwierzcie mi ze najbardziej zalezy mi na tym zeby był w najlepszym domu na świecie .U Lilutosi psy są w kojcach na dworze .On nie moze być w takim kojcu .U Pani Magdy bedzie w zimie w kojcu wewnetrznym .Tam być moze znajdzie szybko dom bo ma u siebie tylko duze psy i ma kontakty wiec moze komus wpadnie w oko .U Murki są koty i około 30 psów .Czy szukacie dla niego mini schroniska ?U Magdy bedzie miał 2 hektary ,spacery i staw .Wejscie do domu gdy zgodzi się z reszta psów ...DLa mnie wybór jest oczywisty .WIem ze daleko ale moze zróbmy bazarek i szukajmy pieniedzy ..Miałam psa w Pani Magdy i gwarancje od osoby która tam jezdzi .

Link to comment
Share on other sites

Jest to dla mnie mega trudne ...Nie chce nawet myśleć o tym ze on musi odemnie odejść .Serce mi pęka ale rozum i rozmowa z behawiorysta nie pozostawia złudzeń .Mam dwa koty ,które skończa tak samo to tylko kwestia czasu .TYm bardziej ,ze kotka już byłą rozerwana raz przez niego dwa lata temu .A rok temu straciłą ogon .ZYje dzieki mojej szybkiej reakcji .Cofnjcie się na watku wstecz są zdjecie zmasakrowanej kotki .Wetka wtedy nie dawała jej szans na przezycie ,Nie moge tego robic moim zwierzetom .POswieciłam ukochanego kota .

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, mdk8 napisał:

ale chyba nie ma teraz miejsca i jest kolejka :(

może tutaj ? 

 

 To drugi koniec Polski - zachód, Dolny Śląsk, okolice Strzelina. Brakuje nam na bieżące koszty, a skąd na transport weźmiemy? :(Mając pieniądze możemy wybierać nie patrząc na koszty.... ale w sytuacji Argo.....

Link to comment
Share on other sites

Jakoś próbowałam wejść na wątek nie patrząc na zdjęcia kotka..sama mam dwa koty i nie zabrałabym psa, który mógłby je skrzywdzić..No takie życie, trzeba spróbować to jakoś ogarnąć. Dla Argo to będzie z pewnością wielki stres, ale stanowi zagrożenie, taka prawda. Nie potrafię zrobić bazarku kilometrowego, ale mam nową srebrną bransoletkę i chętnie ją przeznaczę dla osoby, która kupi najwięcej kilometrów na transport dla piesia. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, naprawdę wierzycie, że za pomocą bazarku uda nam się zebrać tak wielką sumę?

Obserwując wydarzenia na fb śmię wątpić.

Arguś nie jest już młodym psem, może mieć już 11-12 lat. Za chwilę może się okazać, że potrzebuje kosztownego leczenia.

 

Mogę zrobić wydarzenie na fb, ale szczerze mówiąc nie wiem co miałabym napisać..., że zagryzł kota?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ranias napisał:

Sytuacja jest bardzo trudna, nie możemy zostawić funi samej z problemem.

Niestety to nie takie proste :( Argo jest trzeci w kolejce do Murki zapisany.

Ale  może jakiś płatny DT dla Argo? Może jakiś starszy emeryt chciałby psa, ale obawia się, czy podoła kosztom..... w kosztach pomożemy jakąś stałą kwotą..... ale gdzie znaleźć taki DT ? Pytajcie znajomych, może akurat do jakiegoś domku bez kotów, do towarzystwa i pilnowania ogrodu - może znalazłby się ktoś taki ?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mari23 napisał:

Niestety to nie takie proste :( Argo jest trzeci w kolejce do Murki zapisany.

Ale  może jakiś płatny DT dla Argo? Może jakiś starszy emeryt chciałby psa, ale obawia się, czy podoła kosztom..... w kosztach pomożemy jakąś stałą kwotą..... ale gdzie znaleźć taki DT ? Pytajcie znajomych, może akurat do jakiegoś domku bez kotów, do towarzystwa i pilnowania ogrodu - może znalazłby się ktoś taki ?

Dziewczyny to Arguś jednak będzie u Murki?

Przecież tam są koty, jak Funia pisała.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...