Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

[quote name='Edi100']Ja dopiero po mojej "nowej pierwszej wypłacie" bedę mogła coś powiedzieć:( na temat moich finansów:([/QUOTE]

To życzę wieeeeeeeeelkiej wypłaty:lol: i tylko zmartwień typu co zrobić z taką kasą;) Też bym chciała"takich zmartwień";)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie PW. Czy chłopaki mają już takie ogłoszenie?

Bardzo mi przykro, naprawdę, ale już przystopowałam z deklaracjami. Staram się pomagać robiąc psiakom gumtree i w miarę możliwości wyróżniam, a to 20/tydz. Gdyby była taka potrzeba to mogę chociaż w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP'][SIZE="5"]zdecydujcie proszę [/SIZE] ;)[/QUOTE]

Proponuję pakiecik ogłoszeń :)

[quote name='AgusiaP']Dostałam takie PW. Czy chłopaki mają już takie ogłoszenie?

Bardzo mi przykro, naprawdę, ale już przystopowałam z deklaracjami. Staram się pomagać robiąc psiakom gumtree i w miarę możliwości wyróżniam, a to 20/tydz. Gdyby była taka potrzeba to mogę chociaż w ten sposób.[/QUOTE]

Bardzo chętnie skorzystamy...zaraz wystawię ogłoszenie na gumtree :)

[quote name='AgusiaP']Cosik sama zostałam dzisiaj na posterunku :eviltong:[/QUOTE]

Sorry, ale wczoraj miałam dzień wyjazdowy

[quote name='Olena84']Argo ma u mnie pare ogloszen, najlepsze jednak by bylo wyroznione allegro, ale nie dysponuje:(.[/QUOTE]

A może wystawiałaś już gumtree?

[quote name='__Lara']To ja się postaram zrobić, tylko ktoś potrzebny do wyróżnienia.[/QUOTE]

Miała zrobić allegro Isadora7, ale do tej pory cisza. Do wyróżnienia zgłosiły się Ranias i Aimez_moi....mam nadzieję, że to nadal jest aktualne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...