Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Na FB jest pytanie czy dotarła wpłata - odpowiedzcie
[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=118947288170202&set=a.118947251503539.15401.100001647945860&ref=notif&notif_t=photo_reply"][B]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=118947288170202&set=a.118947251503539.15401.100001647945860&ref=notif&notif_t=photo_reply[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Na FB jest pytanie czy dotarła wpłata - odpowiedzcie
[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=118947288170202&set=a.118947251503539.15401.100001647945860&ref=notif&notif_t=photo_reply"][B]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=118947288170202&set=a.118947251503539.15401.100001647945860&ref=notif&notif_t=photo_reply[/B][/URL][/QUOTE]

A na to pewnie jutro odpowie Marinkaa. Argusiu, psiaku nasz kochany smyramy po brzusiu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']U Funi zostana:)[/QUOTE]

no to uffffffffffffff
ej..a nie zastanawiacie sie na czyms takim..aby im watek połaczyc...
po co im DWA..jak maja ten sam problme...
133 stony i ARGO - kto to przebrnie jak tu trafi...nie wime..tak głosno mysle..
moze ARGO i MARCEL..jak juz mają wspólne deklaracje???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinkaa']No i znów to samo...lakoniczny tekst bez żadnych wyjaśnień... niedomówienia i jeszcze raz niedomówienia....

Zbierajmy kasę, bo inaczej do niczego nie dojdziemy!!![/QUOTE]
Bo tak w rzeczywistości nikt nie wie, co z tym fantem zrobić. Nie jestem władna oceniać postępowanie zarządu. To zupełnie inna bajka. Ale z drugiej strony są finanse. Średnia kwota wpłaty z 1% od osoby to ok. 2-5 zł raz w roku. Przeliczcie, ilu Waszych znajomych potencjalnie wpłaciło. Niechby było to 500 osób, bo jesteście towarzyscy i macie dużą i rodzinę. To daje w najbardziej optymistycznym podejściu w roku kwotę 2.500,00 zł. Czyli hotelik dla dwóch psów opłacony na 3,5 miesiąca. Czy na pozostałe 8,5 macie z deklaracji stałych kwotę 5.950,00 zł ?
Bo z pierwszego postu wynika, że miesięcznych wpłat jest 480,00 zł. Czyli zostaje do uzbierania 220,00 zł miesięcznie, co pomnożone przez 8,5 m-ca daje kwotę 1.870,00 zł. Pod warunkiem, że psy są cały czas zdrowe i nie chorują.
Kto z Was tyle wpłaci żeby psy zostały u Funi?
Mam nadzieję, że wyliczenie jest wystarczająco klarowne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']no to uffffffffffffff
ej..a nie zastanawiacie sie na czyms takim..aby im watek połaczyc...
po co im DWA..jak maja ten sam problme...
133 stony i ARGO - kto to przebrnie jak tu trafi...nie wime..tak głosno mysle..
moze ARGO i MARCEL..jak juz mają wspólne deklaracje???[/QUOTE]

Ja się na tym kompletnie nie znam, ale popieram.Łatwiej będzie do psiaków dotrzeć i nie trzeba latać po wątkach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']W takim razie zapytam jeszcze raz .Po co w takim razie fundacja umiesiciła psy u mnie wiedząc ,ze temu nie podoła ?
[B]Ps .1% od mojej Np .cioci to 108 zł .[/B][/QUOTE]

Dlatego napisałam "średnio". Bo są też płaty po 30 groszy. I to bardzo często. Najwyższa wpłata jaką widziałam to ponad 2000 zł. Ale niestety to był rodzynek.
Co do działań różnych prozwierzęcych organizacji, a raczej osób współpracujących z nimi lub tzw wolontariuszy mam wyrobione zdanie. Znakomita większość działa według zasady: Zabrać ( z ulicy, schronu itp), Umieścić ( w hotelu, na tymczasie itp) Zapomnieć (zająć się bardziej potrzebującymi, przestać być działaczem itp). W skrócie ZUZ. Jazda zaczyna się dopiero kiedy komuś ta sytuacja przeszkadza. A kończy się róznie.
Odnosząc się do umieszczenia przez fundację psów u Ciebie - gdyby sytuacja finansowa wszystkich była pewna i stabilna ob początku do końca życia to by ludzie nie mieli problemów ze spłatą zobowiązań z powodu np. utraty pracy. Wahania finansowe dotyczą osób fizycznych, przedsiębiorstw i organizacji pozarządowych. Po prostu gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Psy nie są u Ciebie od wczoraj tylko od roku a to spory szmat czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']nie ma za co...chcialabym pomoc wszystkim psiakom...ale sama mam 3 psiaki w hotelach bez kompletu deklaracji i co miesiac pytanie skad wziac kase...i jeszcze pracy brak...ale wierze ze Argo i Marcel uzbieraja jakos kase dzieki dobrym duszom.. i mocno trzymam kciuki...:)[/QUOTE]

Mamy taką nadzieje, że dobre duszyczki pomogą ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...