Jump to content
Dogomania

FRODO nareszcie się doczekał! Już w SWOIM domu! Dziękuje wszystkim


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']W tym tygodniu postaramy się sprawdzić Froda na koty, to niezbędne, aby go wyadoptować.[/QUOTE]
hej Frodziaku-wiesz kot to twój...no wiesz ...ten...kumplen ..więc jakby co to odpuść sobie morderczy instynkt i... przytul do serca kota :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sacred PIRANHA']postaram sie zorganizowac jakiegos kota jutro, ale ja za kilka dni na miesiąc wyjezdzam i mam tyle na głowie ze ledwo ogarniam to wszystko buuuu
mam nadzieje ze Frodo okaze sie kotolubnym psiakiem...[/QUOTE]

Witam pieknego Frodziaka, a jak test na kota wypadł ?

Link to comment
Share on other sites

Wątpię, czy z własnej woli sprowadziłaby kota do tej zgrai :)
Ale sama jestem ciekawa, Frodo jest terierowaty, poza tym - żywy, energiczny psiak, takie "typy" rzadko kiedy obojętnie obok kota przechodzą. Ale zdarza się, że owszem.
On jest tak piękny, że aż dziw bierze, że się o niego nie zabijają.

Link to comment
Share on other sites

No mnie też bardzo podchodzą :) Fabian i Frodo to moje ulubione psiaki u Funi. Misi osobiście jeszcze nie znam, to się nie mogę wypowiedzieć, czy ją lubię, czy nie i w jakim stopniu.

Ale z kotem do Froda to ja bym nie ryzykowała ... bałabym się, że nie zdążę zareagować i kot straci życie. Chyba, żeby zrobić "okazanie" - przez ogrodzenie ? Taka akcja wystarczyłaby do zaobserwowania reakcji Froda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...