Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

[I]"Nie miałabyś możliwości tak powiedzmy co dwa tygodnie zaglądać do schronu, wybrać powiedzmy 10 psiaków najbardziej adopcyjnych, porobić im foty, wszystkiego się o nich wywiedzieć, wrzucić tu i mocno poogłaszać podając namiar nie na kier. tylko na siebie?"
[/I]
A możesz jeszcze na to odpowiedzieć? :)
Spojrzałam na mapkę - to widzę, że jakieś 48 km.. Sporo...
A może Jostel mogłaby pomóc? Wystarczyłoby chyba co dwa tygodnie tam podjechać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)'][I]"Nie miałabyś możliwości tak powiedzmy co dwa tygodnie zaglądać do schronu, wybrać powiedzmy 10 psiaków najbardziej adopcyjnych, porobić im foty, wszystkiego się o nich wywiedzieć, wrzucić tu i mocno poogłaszać podając namiar nie na kier. tylko na siebie?"
[/I]
A możesz jeszcze na to odpowiedzieć? :)
Spojrzałam na mapkę - to widzę, że jakieś 48 km.. Sporo...

Faktycznie mam trochę jazdy.A Jostel jest z Białej? Nie pomyślałam:)
A może Jostel mogłaby pomóc? Wystarczyłoby chyba co dwa tygodnie tam podjechać..

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam i bardzo się ucieszyłam,że COŚ się tu dzieje...Dziękuję w imieniu Białej i okolic,że osoby z tak daleka nie są obojętne na los "naszych" psiaków. :)
Oczywiście mogę pomóc w tej sytuacji,ale...jestem już starszą panią i boję się ,że np. nie umiałabym chyba zrobić dobrych jakościowo zdjęć, dletego proszę o wsparcie ;)Poza tym uważam,że w grupie siła,dlatego -Kingo-pojedźmy tam razem i spróbujmy coś zdziałać obie...może znajdziemy jeszcze inne osoby,które chcą pomóc,ale nie wiedzą jak...? Póki co,ja też nie mam żadnego doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

Tak ja dodawałam do jamników w potrzebie,tą jamnisie w potrzebie,z nadzieją,że ktoś jej pomoże,może wzruszy się zechce dać dobry dom,uratuje jakiś dogomaniak?bo na stronie schronu była niesteryl. i (jeszcze?) nie szczepion.a przecież może ktoś ją wziąć do rozmnażania..

Link to comment
Share on other sites

Jamnisia jest wstawiona na 1 stronie jamnikow do adopcji, tutaj o jamnisie były dwa zapytania od bianka0 i kasia77 ale nie widze odpowiedzi wiec trudno w czymkolwiek pomóc.
Watek bardzo by sie jej przydał pod warunkiem ze ktos bedzie informował o niej na bierzaco ale zdaje sie ze nia ma takiej mozliwości,chyba bazajemy informacjami ze strony schroniskowej.

Link to comment
Share on other sites

tak bazujemy tylko informacjami i zdjęciami ze strony schronu wszystkich psiaków/szkoda ,że wolontariusze z tamtąd(Białej ,wolontariusze prowadzący stronę)nie chcą wejść na dogo,pomogło by to przecież,gdyby bezpośrednio,ktoś z tamtąd tutaj był...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']tak bazujemy tylko informacjami i zdjęciami ze strony schronu wszystkich psiaków/szkoda ,że wolontariusze z tamtąd(Białej ,wolontariusze prowadzący stronę)nie chcą wejść na dogo,pomogło by to przecież,gdyby bezpośrednio,ktoś z tamtąd tutaj był...[/QUOTE]

właśnie...

Link to comment
Share on other sites

Ja od siebie mogę napisać, że fajnie byłoby gdybyś wybrała tak jak pisałam około 10 psiaków na początek, wyweidziała się o nich możliwie jak najwięcej (nawet sobie zapisała) - obfotografowała w różnych ujęciach - mordki, całą sylwetkę.
Ja myślę, że najlepiej gdyby to były najbardziej adopcyjne psiaki, ale jeśli będą jakieś biedaki, które natychmiast potrzebują pomocy to też pocykamy ogłoszonka.

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się,że ze zdjęciami nic nie zdziałasz! :( Mnie dzisiaj odmówiono fotografowania psów-szczególnie zależało mi na tych przy budach.Powód? "Bo mogą panią pogryźć"...Uzyskałam łaskawe zezwolenie na wykorzystanie zdjęć ze strony internetowej schroniska
ewentualnie robienie zdjęć z "bezpiecznej" odległości,czyli z daleka...Jestem wściekła,a Ciebie,Paulinko,podziwiam,że wciąż próbujesz.No,cóż ? Jutro spróbuję pojechać tam znowu,może nie będzie p.kierownika,a może zrobię zdjęcia szczeniaków...te mnie chyba nie pogryzą...;)

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się,że ze zdjęciami nic nie zdziałasz! :( Mnie dzisiaj odmówiono fotografowania psów-szczególnie zależało mi na tych przy budach.Powód? "Bo mogą panią pogryźć"...Uzyskałam łaskawe zezwolenie na wykorzystanie zdjęć ze strony internetowej schroniska
ewentualnie robienie zdjęć z "bezpiecznej" odległości,czyli z daleka...Jestem wściekła,a Ciebie,Paulinko,podziwiam,że wciąż próbujesz.No,cóż ? Jutro spróbuję pojechać tam znowu,może nie będzie p.kierownika,a może zrobię zdjęcia szczeniaków...te mnie chyba nie pogryzą...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...