Jump to content
Dogomania

Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !


kinga_kinga7

Recommended Posts

ja nie umiem niestetry robić bannerków...Najlepiej jakby ktoś Bernardynkę wziął na dt...ale to chyba prawie nierealne..jostel może jak pisałaś,że masz dobry i stały kontakt tel.z p.kierownikiem,to pogadał z nim,żeby nie wydawali suni niesteryl,że wy tu usiłujecie uzbierać na sterylkę??Bo teraz ona wisi na stronie i w każdej chwili może ją adoptować ktoś całkiem nieodpowiedzialny i do rozmnażania..taki mam tylko pomysł..dopóki nie bedzie kasy na steryl,żeby nie trafiła do piekła..
Edit.wiem jostel ten strach jest okropny...ale trzeba ją zarezerwować,albo cuś,żeby jeśli już się uda można było ją ciachnąć..bo tak to jak napisałaś w każdej chwili może sobie ktoś przyjść i wziąć ją,a wasze wysiłki,nerwy i starania pójdą na marne..

Link to comment
Share on other sites

Aganela -to jest właśnie ten mój lęk! Jak o tym wszystkim myślę (a myślę teraz tylko o tym!) to dociera do mnie,że w schronie psiaki są wydawane właśnie bez sterylizacji !!! Po prostu-przychodzi ktoś po psa i go dostaje,bo o jednego w schronie wtedy mniej! Ponadto-nie wiem,jak w tym świetle wyglądaja umowy adopcyjne,bo wizyt przedadopcyjnych nie ma na bank!! Jutro wykonam telefon do p.prezes,bo -tak myślę-p.kierownik wyłącznie wykonuje polecenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Hmmm...nie umiem edytować postów :/
Myślę,że rottkę też trzeba ująć w naszych planach,być może będzie to nawet sterylka aborcyjna. No i każda z nich (są duże) to koszt ok.300 zł...[/QUOTE]

Trzeba zrobić rozeznanie wśród wet., który zrobi to po kosztach.Może w Kąkolewnicy (tam są chirurdzy) robiłam tam sterylke swojej kotce(180zł),natomiast siostra robiła spanielce u nas w Radzyniu(160zł ale to było 2 lata temu

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jesteście super:)

Dobry weterynarz jest w Białej na ulicy Parkowej. Nie wiem, jak z cenami, ale na prawdę dobry wet.

Jostel5, pytałaś o bazarki. Jeśli będziesz potrezbowała pomocy i wskazówek-zapraszam:) Kilka zrobiłam. Ale chyba malagos już zaoferowala pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']Jostel,a mogłabyś się może zapytać ile wziąłby za sterylkę?[/QUOTE]

Kinga,Górniak nie jest tani,niestety,ale może,wiedząc,że to schroniskowe bidy,potraktowałby je po kosztach...Poza tym moje sunie to jego stałe pacjentki "od operacji",bo ma świetnie wyposażony gabinet ..Świetnie się już znamy,on wie,że bywam w schronisku.Zresztą-ma u mnie "dług wdzięczności" ;)

Ale najpierw pogadam z Michałem-tym,co to ma być w schronisku...Też jest znakomity,chociaż nie ma takiej wypasionej lecznicy...;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, marzec jest miesiącem, w którym można robić taniej sterylki. Tutaj, na dogomanii propagatorem tej akcji jest Arka (ona ma chyba bana). Na stronie jej Stowarzyszenia można znaleźć namiary na lecznice, które biorą udział w akcji, i pobierają mniejsze opłaty za zabieg. Nie wiem, czy jakaś lecznica w Białej bierze udział w tej akcji...Ale zaraz poszperam i będę wiedziała:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie w poniedziałek...:) Wiadomości ,które zdobyłam dzisiaj są takie:
1.Pan kierownik [B]obiecał ,że [/B]żadnej z suń nie wyda niewysterylizowanej i będzie czekał na wiadomości od nas.Na razie nie ma pomieszczeń dla suniek po ew. sterylce (wszystko zajęte!),przygotuje "coś" po świętach.
2.Michał Czerwiński,wet z Międzyrzeca,jest zatrudniony w schronie od 1 kwietnia,ale z powodu braku warunków ,sterylek na razie robił nie będzie,bo-wiadomo- to byłoby ryzyko dla zdrowia psiurek...Ma jednak trzymać rękę na pulsie i informować mnie na bieżąco o sytuacjii i ew. psiakach wymagających natychmiastowej pomocy.
3.Łukasz Górniak,wet z Parkowej,nie powiedział "nie"...Sterylka suni ok.40-kilogramowej będzie kosztowała ok.250-300 zł i[B] można będzie zapłacić na raty.[/B]
[B]4.Kudłata ,śliczna Pugi jest mała-nie sięga kolan...[/B]

[B]Elmira-[/B]dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie :)

Link to comment
Share on other sites

zostałam poproszona o zrobienie bannerka dla tego wątku więc proszę o jakieś szczegóły, najlepiej w moim wątku z grafiką [url]http://www.dogomania.pl/threads/178925-Bannerki-i-avatarki-na-zamA-wienie?p=14381744#post14381744[/url] lub tutaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...