Jump to content
Dogomania

Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(


kikou

Recommended Posts

Pieniądze wpłaciłam z początkiem lutego, kikou podała mi numer konta i potem zero odzewu, nie ukrywam ze słabo to jak dla mnie wygląda, nie zakładam nieuczciwości tylko brak czasu ale i tak rzuca to cień na sens pomagania temu psu...przykro, tym bardziej że w profilu widać, że kikou bywa na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z kikou - trochę zabiegana ostatnio jest:(

Ja też często wchodzę na dogo ale np tylko po to żeby odp na pw i nie mam czasu zaktualizować wszystkiego. Kikou to osttania osoba której by można zarzucić nieuczciwość - jak znajdzie czas to na pewno wszystko popotwierdza:)

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze wpłaciłam z początkiem lutego, kikou podała mi numer konta i potem zero odzewu, nie ukrywam ze słabo to jak dla mnie wygląda, nie zakładam nieuczciwości tylko brak czasu ale i tak rzuca to cień na sens pomagania temu psu...przykro, tym bardziej że w profilu widać, że kikou bywa na dogomanii.

 

jezeli moja nieobecność lub ograniczona na niej obecność na dogo dla Ciebie cyt. "...  rzuca to cień na sens pomagania temu psu "  

to proponuje się zastanowić nad motywami skłaniającymi Cię do tej pomocy...  ;)

 

a jesli chodzi o ew. uczciwośc lub jej brak to większość z osób na tym wątku dysponuje telefonem  do Opiekunki Gajki proponuję zadzwonić i zapytać kiedy otrzymuje pieniądze dla Gaji ... to zaoszczędzi domniemań i spekulacji na wątku  :)

Link to comment
Share on other sites

od ostatniego podsumowania Gaja otrzymała następujące przelewy:

 

06-01-2015 Olena84   - 200,-
14-01-2015 Gluchypies - 50,-
15-01-2015 Mruczka - 100,-
19-01-2015 Doda 20,-
29-01-2015 Olena84 - 40,-
03-02-2015 Sunia2000 - 211,- (bazarek)
04-02-2015 Maja7 30,-
04-02-2015 Mama Muninki 40,- (bazarek)
09-02-2015 Olena84 - 60,- (bazarek)
 
 
stan na 14.02.2015   minus 359,- zł
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za potwierdzenie, cień rzucała Twoja obecność na dogo przy jednoczesnym lekceważeniu próśb potwierdzenia lub choćby, krótka wiadomość, "nie mam teraz czasu". Nie znam większości osób na tym wątku i większość osób nie zna mnie dlatego tak ważna dla mnie była przejrzystość rozliczeń finansowych. Znalazłaś czas. Jest OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...