Jump to content
Dogomania

Ares-bez ogonka- ma juz swoj kochajacy domek - Za teczowym mostem[*]


pati123487

Recommended Posts

Pati wiesz jak było z moją tymczasowiczką Borą, prawie nikt jej nie dawał szansy, a jednak zawalczyła i teraz jed=st du żo lepiej. Wszyscy myślą, że jak pies stary to mu się juz nic nie chce a to nieprawda, nieraz w tych starszych psiakach jest więcej determinacji niz w tych młodych. Nie oszukujmy się gdyby
Ares został w schronisku dawno byłby za TM, a tak dajesz mu szanse. Ja w niego wierzę bo mam przykład w domu z jak beznadziejnego stanu pies potrafi sie podnieść. Trzymając kciuki za Aresa nie zapominajmy, że tam zostały jeszcze dwa bidoki i ta sunia w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tam wolę takie słowo...nadzieja a dlaczego, bo umiera ostatnia i myślę że każda a nas ją ma :)
czemu staram się pomagać tym pięknym psom, większość pomyśli że je lubię, że chcę itp, a ja wiem też, że jak zgłasza się ktoś do mnie z sh czy malamutem w potrzebie to mam trochę nadziei że może kiedyś trafię na swojego...
nadzieja i wiara to dużo...bardzo dużo :)

Link to comment
Share on other sites

No dzis mam wspaniale wiesci ,Ares czuje sie lepiej, rana zrobila sie rozowiutka, w ranie nie ma juz plynu, ten nie przyjemny zapach zniknol , opuchlizna schodzi:D aresik nawet bez ogonka pokazuje swoje zadowolenie, caly sie trzesie:D:D kochany psiak . dzis przywital mnie z usmiechem na pyszczku, rane ponownie odkazilismy psiak nawet nie pisknol bez zadengo znieczulenia, a napewno go bolalo.... on chyba wie ze mu pomagamy:):):) jest wspanialy,, ze szczescia to niewiem co mam jeszcze pisac.....

Link to comment
Share on other sites

To cudowne wiesci!
Az mi sie cieplej na sercu zrobilo.
Wielkie dzieki pati, a jak bedziesz potrzebowala pomocy czy wspracia pisz smialo nie mam znowu az tak daleko do ciebie:)
Moze na dniach tez mi sie uda uruchomic jakis wlasnych zasobow finansowych ( jak mi te %$#& w koncu wyplaca zalegla wyplate)
Noi namaluje cos specjalnego dla niego dzis.
Zuch chlopak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...