Jump to content
Dogomania

Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia18sosnowiec']czesc i czołem :buzi:

lece do pracy, dzisiaj moj wielki dzien :eviltong: ide konkurs prowadzic z prawdziwymi ludzmi i prawdziwymi nagrodami i wogóle ze wszystkim prawdziwym :eviltong:

trzymajcie za mnie kciuki :oops:
a tu gajek dla was

[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5802/img4731resize7fx.jpg[/IMG][/quote]

Czy mi sie zdaje czy widze spineczki:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][B]Madzia[/B] kiepsko, :shake: jak konkurs prowadzisz to na pewno nic nie wygrasz :evil_lol:[/quote]

hahahaha no kapa jak cholera ale mam 12zeta za godzine na reke juz to se sama kupie jakis badziewny t-shirt :eviltong:


[quote name='malawaszka']Madzia jaki konkurs?? :kciuki: może bym podjechała coś wygrać po znajomości hęęę/? :razz:[/quote]

wpadnij wpadnij koszulke wygrasz z logo firmy ekocem :evil_lol:

dobra lece, bede wieczorekiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][B]Madzia[/B] kiepsko, :shake: jak konkurs prowadzisz to na pewno nic nie wygrasz :evil_lol:[/quote]

prawda

MAdzia nie masz szans na wygrana chciby nie wiem co................


a tak serio JAK poszło mów mów mów


a może ktoś Madzine wygrał skoro jej jeszcze nie ma :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']prawda

MAdzia nie masz szans na wygrana chciby nie wiem co................


a tak serio JAK poszło mów mów mów


a może ktoś Madzine wygrał skoro jej jeszcze nie ma :cool1:[/quote]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:oj Dbsst nie kracz bo Gaja zostanie sierotką :razz:jak nam Madzia nie wróci;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']JESTEEEEEM JUUUUZ!szmaciarstwo mnie od internetu odłączyłooo, dopiero sie dobiłam ( taaak taaak mamy 1,37 :D) jutro wrzuce foty, jak mi znowu nie nawali komp

kocham was :buzi:[/quote]

To dobrze, ze jestes!! czekam na ffotki:cool3:

A co to za wyznanie?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

kochani wiem, ze znowu mnie nie ma, niestety, mam problemy z internetem u mnie na osiedlu, nie wiem jak długo to potrwa:-(

aha i jestem nadal bez aparatu,tzn. mysle ze w poniedziałek juz sobie zakupie jakiegos fajnego canonka:eviltong:
bedą ładne nowe zdjecia :loveu:

[img]http://img372.imageshack.us/img372/1184/tndscn41332qb.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że Madzia jest cała i zdrowa i zachłannie pragnie słońca w celu opalenia skóry swej, bo moja jest trochę ciemniejsza i Madzię trafia szlag :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Poza tym nikt Jej nie lubi, bo poczta nie dochodzi do Niej, nie ma internetu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: po prostu sobie u kogoś przegrała, hahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

A aparacik, to Madzik mówiła coś o A420 czy jakoś tak, nie wiem dokładnie, bo Ona też nie pamiętała ;)

No, a jak ja się przełamię, to wybiorę się z Madzią i Gajką na spacerek w celu sprawdzenia mojego sprzętu na biegających psach ;) No, ale to jeszcze trochę potrwa :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Melduję, że Madzia jest cała i zdrowa i zachłannie pragnie słońca w celu opalenia skóry swej, bo moja jest trochę ciemniejsza i Madzię trafia szlag :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Poza tym nikt Jej nie lubi, bo poczta nie dochodzi do Niej, nie ma internetu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: po prostu sobie u kogoś przegrała, hahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

A aparacik, to Madzik mówiła coś o A420 czy jakoś tak, nie wiem dokładnie, bo Ona też nie pamiętała ;)

No, a jak ja się przełamię, to wybiorę się z Madzią i Gajką na spacerek w celu sprawdzenia mojego sprzętu na biegających psach ;) No, ale to jeszcze trochę potrwa :evil_lol: :evil_lol:[/quote]Kasia, gdyby nie Ty to nic bysmy o tej Magdzie nie wiedzieli :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']Kasia, gdyby nie Ty to nic bysmy o tej Magdzie nie wiedzieli :lol:[/quote]

prosze jaka ze mnie wspaniała sąsiadka :lol:

Gajka była kąpana wczoraj lub przedwczoraj, jużnie pamiętam, dni mi lecą za szybko ;)
och jak żałuje ze nie miałam aparatu.. wygladała pieknieeeee :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...