Jump to content
Dogomania

Galeria MIKIEGO ~ yorkowego sreberka ~


Magda

Recommended Posts

[quote name='Magda_Miki']Dzien dobry!!
Ja juz po pierwszym tesciku:cool3: Byl nawet latwy..... mam narazie 3 pkt. w tyl... Zostaje jeszcze tylko ocena ogloszenia i rozprawki. Dzisiaj to jeszcze bylo nic.....jutro to sie zacznie:roll: Matematyka jest dla mnie pieta.....:placz:

Dziekuje za trzymanie kciukasow:eviltong:[/quote]

[B]Madziu,[/B] nie zapominaj ,że ja tez trzymałam i dalej będę trzymać kciuki.Mati jest w sumie zadowolony z 1 dnia,chociaż nie podobał mu się temat rozprawki...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='madziasto4']a jaki był :cool3:[/quote]

Udowodnij, ze smiech moze byc niekiedy nauka, odwolujac sie do przykladow z literatuty lub filmu.:lol: Dla mnie temat byl raczej normalny.....przyklady szybko przyszly do glowki i nawet sie rozpisalam:cool3:

Alu rowniez dziekuje!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']o własnie , taki temat jak podałas ...spóżniłam się trochę ...

Mati sprawdzał sobie test na internecie i mówi ,że w zamknietym ma 20/20:roll:[/quote]

To ladnie! Ja z zamknietych mam 19/20;) Blad mialam z tym Leonardem da Vinci i latach kiedy zyl.... :roll:

U nas nieliczni chlopcy byli zadowoleni....a Mati?:cool3: Dobry z niego uczen chyba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Udowodnij, ze smiech moze byc niekiedy nauka, odwolujac sie do przykladow z literatuty lub filmu.:lol: Dla mnie temat byl raczej normalny.....przyklady szybko przyszly do glowki i nawet sie rozpisalam:cool3:

Alu rowniez dziekuje!!:multi:[/QUOTE]
śmiech nauką???????? :roll:
mnie też się niezbyt podoba ten temat :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']śmiech nauką???????? :roll:
mnie też się niezbyt podoba ten temat :roll:[/quote]

Ogolnie to mozna to uzasadnic tak: kiedy wysmiewamy sie z wad ludzi, a nie z nich samych to wtedy ta osoba moze zrozumiec "przeslanie" i sprobowac zmienic swoje zle zachowanie...(przyklad: w zarcie smiejemy sie z lenistwa, a osoba jesli powiaze zart ze soba powinna sprobowac sie zmienic:lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']To ladnie! Ja z zamknietych mam 19/20;) Blad mialam z tym Leonardem da Vinci i latach kiedy zyl.... :roll:

U nas nieliczni chlopcy byli zadowoleni....a Mati?:cool3: Dobry z niego uczen chyba?[/quote]

też super ! :thumbs:

teraz trzeba doliczyc ogłoszenie , rozprawke ...no cóż , zobaczymy ..;)

[SIZE=1]a z Matiego, ja wiem :oops:...bardzo dobry uczeń [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']też super ! :thumbs:

teraz trzeba doliczyc ogłoszenie , rozprawke ...no cóż , zobaczymy ..;)

[SIZE=1]a z Matiego, ja wiem :oops:...bardzo dobry uczeń [/SIZE][/quote]

No wlasnie.....ok.21 pkt:roll: Prawie polowa wszystkich punktow do uzyskania. Ale nie pisze chyba najgorzej, prawda?
A jak u niego z matematyka i reszta?:roll:

Link to comment
Share on other sites

No, wiec juz jestem!:multi:
Powiem tak, test nie nalezal do najprostrzych, ale nie byl tez najgorszy.....jednak rok temu ten test byl latwiejszy:roll: Wszystko zrobilam (w jednym zadaniu nie wiedzialam jak obliczyc wyniku, ale mysle, ze 1pkt bedzie:evil_lol:), wiec jestem dobrej mysli:cool3: Nie bede sprawdzala wynikow w gazecie.... wole poczekac na te ostateczne.
Nareszcie koniec!! Teraz juz tylko blogie lenistwo i czekanie do balu:loveu:

Dziekuje kochani, ze trzymaliscie mocno kciuki!! Bardzo mi sie przydaly:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']hej Madziu !:multi:

Mati juz tez wrócił , zdjął garnitur i pognał na trening .Zadowolony z testu ponieważ biologii za dużo nie było :evil_lol:

Madziu, czas na relaksik i głowa do góry , będzie dobrze !:multi:[/quote]

Ja zaraz tez pognam, ale na relaksujacy spacerek z Mikim:lol: Relaksik pelna para:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Brawo Madzia :cool3: Na pewno będziesz miała mnóstwo punkcików.
A za rok to Ty będziesz za mnie kciuki trzymac oo :diabloti: ;)[/quote]

No pewnie, ze tak!!:multi: A to jeszcze kupa czasu......:lol:

Czesc Basiulka!! Zaraz powinnam do was wpasc:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Madziu gratuluję świetnych wyników testów gimnazjalnych - wiedziała,, ze pójdzie Ci dobrze :cool3: :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[quote name='madzia18sosnowiec']
ufff chociaz ty madzia stresik masz za sobą :lol:
ja z moniką i dagą czekamy do po 22 maja :eviltong:
[/QUOTE]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]a czemu tylko do 22go :placz: ja wolne będę miała po 25 :placz:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...