Jump to content
Dogomania

Galeria MIKIEGO ~ yorkowego sreberka ~


Magda

Recommended Posts

[quote name='tosia_89']Z kuzynka
[IMG]http://img373.imageshack.us/img373/566/skanuj00050bo.jpg[/IMG]

Znam Twoją kuzynkę z mojej byłej szkoły....
Przynajmniej tak mi się wydaje, że to ona( jest z Olsztyna, tak?)
[/quote]

Nie...:shake: Ona jest z Sochaczewa pod Warszawa.
Serdecznie pozdrawiamy ciebie i twoje piechy:multi:

[B]Kasiu[/B] zrobie fotke jak tylko zlapie aparat;)

Witam kochani!!:multi:
Jestem strasznie padnieta..... impreza skonczyla sie o 3 i musialam jeszcze pomagac znosic talerze itp. Jeszcze przez ta pogode strasznie sie chce spac, na poczatku bylo slonecznie, a teraz wyglada jakby zanosilo sie na deszcz.:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Magda_Miki']Czesc Piotrus!! A co to za niespodzianka?:cool3: Toz to jakies swieto jest dzisiaj?:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Dziś jest dzień dobroci dla Yorków i ich właścicieli :eviltong: :eviltong: :evil_lol: ...
A tak na poważnie to jakoś o Was ciągle zapominałem :roll: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiotrekJ']Dziś jest dzień dobroci dla Yorków i ich właścicieli :eviltong: :eviltong: :evil_lol: ...
A tak na poważnie to jakoś o Was ciągle zapominałem :roll: ...[/quote]

Hihi...rozumiem:evil_lol::evil_lol: W sumie taki dni sie przydaja.......
Dziekujemy za pamiec!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tosia_89']No nic to się pomyliłam z tym podobieństwem, ale są naprawdę jak dwie krople wody heh
Pozdrawiam Ciebie i pieska :lol:[/quote]

Hehe....:lol::lol:

My juz sie z wami zegnamy i lecimy na spacerek:multi: Do "zobaczenia"!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']cześć Madzia :p
testy jutro czy się mylę?? :roll:[/quote]

Oj tak.....i dlatego jestem tylko na chwilke, bo mam strasznego stresa:placz::placz: Ja nie chce tam isc!!

Jak juz bedzie po wszystkim to wpadne na dluzej, zeby sie troche odstresowac:cool3: Ale jak narazie to trzymajcie za mnie kciuki od 9 rano jutro i w czwartek:lol::lol:

U nas pogoda suppel!! Sloneczko swieci, dzieci bawia sie za oknem, a my planujemy jechac na weekend na dzialeczke:cool3:

Papapapa!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']nie martw się, ja też miałam [B]lekkiego stresa[/B] dzień przed ;) na pewno dobrze Ci pójdzie, nawet bardzo dobrze! ;) będę trzymać kciuki napewno :p[/quote]

Lekkiego stresa??:crazyeye: To ty jestes macho:evil_lol::evil_lol: Ja juz latam jak galareta...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Lekkiego stresa??:crazyeye: To ty jestes macho:evil_lol::evil_lol: Ja juz latam jak galareta...........[/QUOTE]
:evil_lol: :evil_lol:
no bo już dzień przed testami tylko przejrzałam coś tam i się relaksowałam :eviltong: pewnie, ze jakiś tam stres był, ale już tylko lekki :evil_lol: :evil_lol:
ale po tych 2-óch dniach czułam, że byłam zmęczona psychicznie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']
ale po tych 2-óch dniach czułam, że byłam zmęczona psychicznie :roll:[/quote]

łeee.....to ja jestem zmeczona psychicznie caly czas:evil_lol::evil_lol: W szkole nie mamy chwilki na odpoczynek:shake: Zobaczymy....jakos to bedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']łeee.....to ja jestem zmeczona psychicznie caly czas:evil_lol::evil_lol: W szkole nie mamy chwilki na odpoczynek:shake: Zobaczymy....jakos to bedzie.[/QUOTE]
biedactwo :shake: ;) weź dzisiaj relaksującą kąpiel, idź wcześniej spać, a zobaczysz, wsyztsko będzie jutro dobrze :p

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry!!
Ja juz po pierwszym tesciku:cool3: Byl nawet latwy..... mam narazie 3 pkt. w tyl... Zostaje jeszcze tylko ocena ogloszenia i rozprawki. Dzisiaj to jeszcze bylo nic.....jutro to sie zacznie:roll: Matematyka jest dla mnie pieta.....:placz:

Dziekuje za trzymanie kciukasow:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Dzien dobry!!
Ja juz po pierwszym tesciku:cool3: Byl nawet latwy..... mam narazie 3 pkt. w tyl... Zostaje jeszcze tylko ocena ogloszenia i rozprawki. Dzisiaj to jeszcze bylo nic.....jutro to sie zacznie:roll: Matematyka jest dla mnie pieta.....:placz:

Dziekuje za trzymanie kciukasow:eviltong:[/quote]no i super Madziu że dobrze Ci poszło - oby tak dealej :multi:
w takim razie jutro trzymam mocniej kciuki - bedzie dobrze... zobaczysz :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']cześć MAdzia ;)
to dobrze, że teścik był łatwy :)
[B] dla mnie matematyczno-przyrodniczy też był trudniejszy, bo ja i przedmioty ścisłe- :roflt:[/B][/quote]

Ja mam to samo:evil_lol::evil_lol: Hihi... teraz sie nie bojam! Bede twarda baba:mad::cool3:

Gosiu i Alkil (Ewo?:roll:) dziekuje za trzymanie kciukow!!:buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...