Jump to content
Dogomania

Galeria MIKIEGO ~ yorkowego sreberka ~


Magda

Recommended Posts

Dzien dobry!!
Ja dzisiaj troche zalatana..... zakupy, koncowe sprzatanie, ciasta (ja mam do zrobienia drozdzowe z wisniami) i pakowanie sie. W miedzy czasie wybieramy cyfrowke i mamy zamiar ja kupic:bigcool::bigcool: Alem sie ciesze!!

Zycze milego dnia!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='madziasto4']cześć Madziu :lol:
no nareszcie będzie własna cyfrówka:multi: a tym samym więcej zdjęć Mikiego :cool3: :lol:
miłego dnia życzę ;)[/quote]

No wlasnie[IMG]http://www.heke.pl/gg/3d/36_1_33.gif[/IMG] Juz sie nie moge doczekac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']
Monika, to Ty sie jeszcze nie przyzwyczailas ze Magda ciagle tym kijem wywija? :evil_lol:
ale ona tylko tak straszy ;)[/quote]

No właśnie zauwazyłam, że to chyba jej pasja :cool3::cool3::cool3:
Do każdego wyma****e, to chyba na znak przyjaźni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']No właśnie zauwazyłam, że to chyba jej pasja :cool3::cool3::cool3:
Do każdego wyma****e, to chyba na znak przyjaźni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]hihihi :D
u nas sympatie sie okazuje troche inaczej ;) ciekawe czy Magda nie ma przez to problemow z nawiazywaniem przyjazni... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']hihihi :D
u nas sympatie sie okazuje troche inaczej ;) ciekawe czy Magda nie ma przez to problemow z nawiazywaniem przyjazni... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

hahaha.....bardzo smieszne:eviltong: Wcale nie mam problemow z nawiazywaniem nowych znajomosci:obrazic:


A tak wogle to dzien dobry!!
Ja sie wlasnie pakuje, Miki siedzi na stanowisku obserwatora, swinia spi (jak zawsze:lol:).
Nie bedzie mnie do poniedzialku, wiec sie cieszcie, bo jak wroce.........:mad::cool3::cool3:
Prosze pisac, jak najmniej zebym mogla to wszystko szybko nadrobic:evil_lol:

Milego dnia zycze!

Link to comment
Share on other sites

Hej Madziu! :buzi:
[quote name='Magda_Miki']
Nie bedzie mnie do poniedzialku, wiec sie cieszcie, bo jak wroce.........:mad::cool3::cool3:
[/quote]
Madzia, będziesz biła? :-(
No to my czekamy na Twoj powrot i życzymy [B]Wesołego Alleluja[/B]!!
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8711/jajko034zh.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry!!
Ja juz siedze sobie w domku i odpoczywam ostatni dzien(:-(). Wczoraj juz nie mialam sil do was zajrzec bo wrocilam o 23... Swieta byly bardzo udane, wszyscy zadowoleni, a szczegolnie Miki:lol:, bo spotkal swojego kuzyna. Robilam zdjecia, ale czekam az mi je przysla:cool3: (mam nadzieje, ze juz niedlugo).

Dzisiaj juz nie bede mogla do was wpasc, ale w koncu bede musiala:lol::lol:

Zycze milego dnia!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...