Jump to content
Dogomania

spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)


e.v.a

Recommended Posts

  • Replies 22k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • e.v.a

    7673

  • Alicja

    1842

  • Medorowa

    1529

  • Paula

    746

Top Posters In This Topic

[quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Byłam i widziałam jak pokazywałaś modę :cool3:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=blue]Heloł :)[/COLOR][/I][/B][/quote]
heloł :multi:
[quote name='DORRAG']Cześć Ewuś:p

Widzę że szalałaś na zakupach:multi:Ja też ostatnio szalałam....no i też kocham promocje:evil_lol::loveu:[/quote]
witanko:loveu:

:evil_lol:a kto nie lubi promocji??
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]widzę że zakupy udane ;)[/B][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ładna ta spódnica :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i kozaczki także fajne :)[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zarówno z nogą jak i bez niej ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
no :p
:loveu:
hahahahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]A nózie to z promocji czy bez:razz::razz:bo też bym se wymieniła :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
hahaha nie nie nozie nie promocyjne:lol:
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]cześć effko z promocji - hihi:loveu::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
hahaha czesc:)
[quote name='caroolcia']hej kochana widziałam zakupki :cool3:

ależ ty Efciu masz zgrabne nóżki no no no no :p

[URL]http://images34.fotosik.pl/117/a6a7f7abca385056.jpg[/URL][/quote]
:loveu:
witankooo
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]daj przepis na rosołka :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
yyyy ale jakiego??


a ja jutro mam wolne ..a ja jutro mam wolne :D:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']

yyyy ale jakiego??[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chooo do mie- cofnij sie jakie 8 stron- bo tak nagadały... i obejrz com znalazła :cool1:

ooo tu :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36702&page=1450[/url]

:shock::shock:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chooo do mie- cofnij sie jakie 8 stron- bo tak nagadały... i obejrz com znalazła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:...jaka lanserka :razz::razz:




Tera ino żółw :razz::razz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Moja zakupoholiczka:loveu::loveu:[/quote]
:loveu:
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]chooo do mie- cofnij sie jakie 8 stron- bo tak nagadały... i obejrz com znalazła :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ooo tu :[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36702&page=1450[/URL][/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]:shock::shock:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
oojaaaa cieeeee:multi:
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:...jaka lanserka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]




[B][FONT=Arial][COLOR=red]Tera ino żółw :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Tarantino żółw??:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://images34.fotosik.pl/117/a6a7f7abca385056.jpg[/URL]

wowooow nozka jak u franoszka z mrowczy gorki ihihiiihii

a gdzie lazilas na zakupy w manufak bylas??? jozem tyz tam byla i ciem niy widzialam hihihihihih..........fajny swiecznik tam maja chyba se kupie jak zas pojadem ihihihi

pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Medorowa']Wstałaś już:razz::razz:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
ooo to tera taka moda.. być wszędzie ale nie u siebie :razz::razz: ty tu, evaxon u mła... ino ja nie mam czasu na nic więc bywam tylko u siebie :evil_lol::evil_lol:


cze Effa- melduje że nocka spoko- zakryłam PUNKA ręcznikiem ...
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda*']Hej Ewcia z Boksią...[/quote]
witanko:multi:
[quote name='Paula_']Cześć córciu :multi: :calus: Zakupki fajne, ale powiedz Ty starej matce :evil_lol: jak się czujesz i jak w pracy, no i jak moja wnusia :loveu:[/quote]
hej stara matko:loveu::evil_lol: u mnie oki :) nic tylko dom sen praca dom sen praca....wnusia ez oki ;)
[quote name='zuzolandia'][URL]http://images34.fotosik.pl/117/a6a7f7abca385056.jpg[/URL]

wowooow nozka jak u franoszka z mrowczy gorki ihihiiihii

a gdzie lazilas na zakupy w manufak bylas??? jozem tyz tam byla i ciem niy widzialam hihihihihih..........fajny swiecznik tam maja chyba se kupie jak zas pojadem ihihihi

pozdro[/quote]
hahahahah
w manu i w galerii ;)
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]melduję posłusznie ze blogas Effy odwiedzony!:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
hehe witanko
[quote name='BeaC']c[COLOR=darkred][B]ze EFF[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]widziałam twoje pakupki[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]eeeeeeeeeeeee niezłą nogę se sprawiłaś:diabloti:[/COLOR][/B]:diabloti::diabloti:[/quote]
czeeeeeeee
hahahaah noga stara :eviltong:
[quote name='caroolcia'][B]heloł Efka urlopujący się leniuchu[/B] :evil_lol:[/quote]
:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...