Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Julita W.']Chciałam się przedstawić. Zrobiłam to ale zupełnie nie w tym miejscu co trzeba. Więc skopiowałam mój powitalny post i przedstawiam się raz jeszcze :)
Witam, mam na imię Julita. Mam 24 lata. Psy kochałam od kiedy pamiętam. Na mojego pierwszego, mam nadzieję że nie ostatniego, yorka zbierałam przez pół roku :smile: Jestem uparta i jak coś sobie wbiję do głowy to nie ma rady. Wreszcie wbrew wszystkim, w tajemnicy przed mężem kupiłam sobie sunię. Ma na imię Hororatka i niedawno skończyła roczek. Niedługo zmieszczę jej zdjęcie w dziale "galeria". Mam nadzieję, że będzie Wam się podobała.[/quote]

Witam serdecznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julita W.']Chciałam się przedstawić. Zrobiłam to ale zupełnie nie w tym miejscu co trzeba. Więc skopiowałam mój powitalny post i przedstawiam się raz jeszcze :)
Witam, mam na imię Julita. Mam 24 lata. Psy kochałam od kiedy pamiętam. Na mojego pierwszego, mam nadzieję że nie ostatniego, yorka zbierałam przez pół roku :smile: Jestem uparta i jak coś sobie wbiję do głowy to nie ma rady. Wreszcie wbrew wszystkim, w tajemnicy przed mężem kupiłam sobie sunię. Ma na imię Hororatka i niedawno skończyła roczek. Niedługo zmieszczę jej zdjęcie w dziale "galeria". Mam nadzieję, że będzie Wam się podobała.[/quote]

Witam serdecznie imienniczkę :-)
Zadko mi sie to zdarza :P

Link to comment
Share on other sites

Witam! Mam na imię Ola. Od ponad roku jestem szczęśliwą posiadaczką yoreczki- Bajki. Baja urodziła się w styczniu 2005r. Jest bardzo żywa i wesoła. Jej towarzyskość przekracza wszelkie granice! Gdy tylko widzi kogoś spoza rodziny (nieważne czy znajomy czy obcy) wpda w jakiś amok! Jest mądra, szybko się uczy (jak doprowadzić panią do obłędu także;)). Od pewnego czasu przeglądam to forum i doszłam do wniosku, że jest tu mnóstwo osób podobnych do mnie- zakręconych na punkcie yorków. Widzę, że użytkownicy są mili i sympatyczni, mam więc nadzieję, że się polubimy.

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich yorkomaniaków!!!! Dołączyłam do tego grona już dość dawno jako "kryptoyorkomaniaczka", czytając mnóstwo wątków, które okazały się niebywale przydatne przed nabyciem naszego Dzyndzelka, no i potem-kiedy juz mielismy szczeniaczka w domu. Dziś Dzyndzel już skończył 9 miesięcy, a ja wreszcie zasiadłam na dłużej do kompa, żeby wszystkich przywitać, no i dzielić się nabytym w międzyczasie doświadczeniem...

Pozdrowionka:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki:):):) Fotki Dzyndzla postaram się wstawić pod koniec tygodnia, może uda się z tymi najświeższymi. Bo Dzyndzel przedwczoraj i dziś to jakby dwa różne pieski-na szczęście tylko z wyglądu. Po prostu wczoraj byliśmy po raz pierwszy u fryzjera!!! No i z bardzo śmiesznie zarośniętego (i niestety skołtunionego) psiaka zrobił się komiczny łysolek. Nad tym strzyżeniem zastanawialiśmy się do samego końca (ze względu na ewentualne wystawianie go), ale w efekcie postanowiliśmy ułatwić i jemu i sobie zycie. Wprawdzie jakoś wyobrażałam sobie, że będzie miał po prostu na całości krótszą sierść, a tu wygolony prawie na zero z jakimiś firaneczkami na łapkach:) W sumie bardzo fajnie, chociaż piesio straaaasznie zdziwiony....

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...