Jump to content
Dogomania

Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce


karolciasz28

Recommended Posts

Pixie i Dixie - psie siostrzyczki. Dwa takie zwykłe kundelki. Mało kto na nie spojrzy, niczym się nie wyróżniają. I dlatego siedzą w schronisku od zawsze. Są jeszcze młode - mają 3 lata. Są jeszcze zdrowe i silne. Są jeszcze skłonne zaufać człowiekowi. I co z tego, skoro nikt ich nie dostrzega?
A w tych niepozornych psich ciałkach zamknięte są piękne psie dusze. Kto zna te psie siostry ten wie, jak potrafią kochać.
Opuszczone dziewczynki wspierają się wzajemnie i pocieszają. I czekają. Może ktoś je zauważy?
Są bardzo ze sobą zżyte i pewnie marzą o wspólnym domu. Ale nie będą narzekać, jeśli trafi się adopcja osobno.
Bo dla psa najważniejszy jest człowiek - własny i kochający.
Czy ktoś zauważy suczki? Czy ktoś je pokocha i pozwoli im pokochać siebie? Może właśnie Ty?

Suczki są nieśmiałe, aczkolwiek są bardzo ciekawe i nie ma w nich cienia agresji.
Akceptują inne psy, pieszczot od ludzi się nie domagają,lecz jeżeli kogoś widzą to pojawia się chęć pieszczot i po chwili obcowania z człowiekiem sunie są gotowe do miziania.

Suczki przebywają w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Orzechowcach.
Osoby zainteresowane losem suczek proszę o kontakt:
tel.600 401 564
mail:[email protected]
[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/8480/mielszazdwch.jp[/IMG]Oto Dixie suczka bardziej kontaktowa.
[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/7514/mielsza.jpg[/IMG]

[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1039/mielsza1.jpg[/IMG]

A oto Pixie bardziej wycofana.
[IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4678/bardziejwystarcana.jpg[/IMG]

[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5572/bardziejwystrachana.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Brawo Karolciu - następny wątek widzę założyłaś....oby tylko którejś szczęście przyniósł.....
Pamiętam jak jakies półtora roku temu, jeszcze za starego kierownictwa - jedna z tych suczek miała małe. I wyobraźcie sobie , że mieszkały obie w jednej budzie i obie je karmiły opiekując sie czule.....:loveu:
Nie wiem jak to wytłumaczyć.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Brawo Karolciu - następny wątek widzę założyłaś....oby tylko którejś szczęście przyniósł.....
Pamiętam jak jakies półtora roku temu, jeszcze za starego kierownictwa - jedna z tych suczek miała małe. I wyobraźcie sobie , że mieszkały obie w jednej budzie i obie je karmiły opiekując sie czule.....:loveu:
Nie wiem jak to wytłumaczyć.....:roll:[/QUOTE]
Obydwie opiekowały się szczeniakami? Niesamowite:loveu::lol: Przecież inna suczka do by sobie przekąskę zrobiła:-(

A czy suczki do wydania są razem czy osobno?

Link to comment
Share on other sites

podajcie mi wszystkie dane do kontaktu. teraz czekam na partię ogłoszeń do druku, to je dam w następnej kolejności :) i spróbujemy razem.

czasem ogłoszenie od razu przynosi domek, ale mam już 2 przypadki w ostatnim czasie, że po czasie domek, który widział ogłoszenie, się odezwał... więc ja zawsze mocno i do końca trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']podajcie mi wszystkie dane do kontaktu. teraz czekam na partię ogłoszeń do druku, to je dam w następnej kolejności :) i spróbujemy razem.

czasem ogłoszenie od razu przynosi domek, ale mam już 2 przypadki w ostatnim czasie, że po czasie domek, który widział ogłoszenie, się odezwał... więc ja zawsze mocno i do końca trzymam kciuki ;)[/QUOTE]
No to kontakt dajemy na ciocię Becię::eviltong::eviltong:
kontakt mail - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.606 262 450

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenie:
Dwie siostrzyczki
Są w schronisku od szczeniaka, a mają już po 3 lata. Suczki są nieduże, spokojne, trochę nieśmiałe, ale bardzo ciekawe świata. Lubią inne psy, ale szczególnie domagają się uwagi człowieka. W schronisku mają bardzo małe szanse na adopcję, a zasługują na najlepszy dom. Najchętniej do adopcji razem, ponieważ są bardzo ze sobą związane.

600 401 564
[email][email protected][/email]


czy nie ma lepszego zdjęcia??? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']ogłoszenie:
Dwie siostrzyczki
Są w schronisku od szczeniaka, a mają już po 3 lata. Suczki są nieduże, spokojne, trochę nieśmiałe, ale bardzo ciekawe świata. Lubią inne psy, ale szczególnie domagają się uwagi człowieka. W schronisku mają bardzo małe szanse na adopcję, a zasługują na najlepszy dom. Najchętniej do adopcji razem, ponieważ są bardzo ze sobą związane.

600 401 564
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


czy nie ma lepszego zdjęcia??? :([/QUOTE]
Wiesz nie ma na razie zdjęcia,ale Majuska ma jechać w niedzielę do schronu to mogę poprosić żeby zrobiła.
Czy niedziela to nie za późno?

I naprawdę wielkie dzięki:loveu: To duża pomoc z Twojej strony:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Wiesz nie ma na razie zdjęcia,ale Majuska ma jechać w niedzielę do schronu to mogę poprosić żeby zrobiła.
Czy niedziela to nie za późno?

I naprawdę wielkie dzięki:loveu: To duża pomoc z Twojej strony:lol:[/QUOTE]

mogę poczekać :) to teraz ogłoszę inne i poczekam na zdjęcie. chciałabym, zeby ich ogłoszenie poszło w przyszłym tygodniu, więc będę czekać na zdjęcie i w poniedziałek je wyśle :)

cała przyjemność po mojej stronie :)

Link to comment
Share on other sites

Tylko jeszcze myśle nad zakończeniem tego tekstu do ogłoszenia, pisze że najchętniej szukamy domku dla obu, ale może napiszesz że i możemy je wydać osobno, bo ludzie to jak zobaczą napis że obi to nawet im się nie zechce napisać maila czy obydwie czy jedna:roll:

Jak myślisz jak lepiej napisać,żeby choć jednej się udało?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Tylko jeszcze myśle nad zakończeniem tego tekstu do ogłoszenia, pisze że najchętniej szukamy domku dla obu, ale może napiszesz że i możemy je wydać osobno, bo ludzie to jak zobaczą napis że obi to nawet im się nie zechce napisać maila czy obydwie czy jedna:roll:

Jak myślisz jak lepiej napisać,żeby choć jednej się udało?:razz:[/QUOTE]

Hmm... myślę, że one są ze sobą związane i trzeba próbować razem :) Myślę, że są ludzie, którzy jak zobaczą dwa maleństwa to nie będzie to dla nich problem. Zresztą mówiłam wcześniej, że próbujemy razem, a w razie czego zrobimy osobno. No nic, wiem, że inne psiaki można ogłosić w tym czasie a nie je dwa razy, ale trzeba spróbować!!! ja widzę po moich domowych suczkach, że bez siebie to by było kiepsko - są razem i tak im jest najlepiej... zróbmy tak, plizzz :) a najwyżej później będziemy myślec ;)
poza tym jak się komuś jedna spodoba to zadzwoni a nie będzie się zastanawiał, a co drugą zostawi??? to, że są dwie to może nawet atut w ich przypadku ;) przekonałam ?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PapryczkaChili']Hmm... myślę, że one są ze sobą związane i trzeba próbować razem :) Myślę, że są ludzie, którzy jak zobaczą dwa maleństwa to nie będzie to dla nich problem. Zresztą mówiłam wcześniej, że próbujemy razem, a w razie czego zrobimy osobno. No nic, wiem, że inne psiaki można ogłosić w tym czasie a nie je dwa razy, ale trzeba spróbować!!! ja widzę po moich domowych suczkach, że bez siebie to by było kiepsko - są razem i tak im jest najlepiej... zróbmy tak, plizzz :) a najwyżej później będziemy myślec ;)
poza tym jak się komuś jedna spodoba to zadzwoni a nie będzie się zastanawiał, a co drugą zostawi??? to, że są dwie to może nawet atut w ich przypadku ;) przekonałam ?? :razz:[/QUOTE]
Przekonałaś:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...