Jump to content
Dogomania

Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!


Marinka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Saba a Ty dalej bez domku :([/QUOTE]


bez domku, bez kasy....
AGUSIAP wpłaciła: Argo, Marcel i Saba - 80 zł (Marinka podzieli ile komu, bo ja piszę szybciutko, jestem w pracy, domowy komputer czeka na nową płytę główną)

Link to comment
Share on other sites

Mam przykrą wiadomośc ...Rudy ugryzł dzisiaj moją corkę Maję ( młodszą )w nozkę. Są ślady po zębach ...Podczas normalnej zabawy kiedy dziecko skakało i bawiło sie( ja stałam obok ) podskoczył i momentalnie zrobił to co zrobił ....
Tak jak pisłam wcześniej ,ze miał dziwne zapędy ale maz uważał ze to zazdrosc ze go skarci i po sprawie .Okazuje się .ze nie jest po sprawie bo jednak ją ugryzł ....
Nie wiem co bedzie ale przebywanie dziecka i Rudego stanie się nie mozliwe .A trzymanie psa w kojcu lub w wydzielonym miejscu jest bez sensu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Mam przykrą wiadomośc ...Rudy ugryzł dzisiaj moją corkę Maję ( młodszą )w nozkę. Są ślady po zębach ...Podczas normalnej zabawy kiedy dziecko skakało i bawiło sie( ja stałam obok ) podskoczył i momentalnie zrobił to co zrobił ....
Tak jak pisłam wcześniej ,ze miał dziwne zapędy ale maz uważał ze to zazdrosc ze go skarci i po sprawie .Okazuje się .ze nie jest po sprawie bo jednak ją ugryzł ....
Nie wiem co bedzie ale przebywanie dziecka i Rudego stanie się nie mozliwe .A trzymanie psa w kojcu lub w wydzielonym miejscu jest bez sensu .[/QUOTE]



Funiu jest mi bardzo przykro ,że Rex ugryzł Twoją córke.

Co chcesz teraz zrobić ?Oddać Rexa?

Link to comment
Share on other sites

Niestety bierzemy to pod uwagę .Nie chcemy tego robić bo dla mnie to tragedia oddac psa ,który jest juz nasz .Ale sytuacja jest nie wesoła .....
Od pierwszych sygnałów powarkiwań czy doskoków w stronę Mai zwracaliśmy baczną uwagę na niego absolutnie go nie izolując od niej,ale kontrolując zawsze kiedy byli w poblizu siebie .Maja zawsze jest upominana nie skacz przy nim ,nie machaj nogami ,nie piszcz ,nie skacz z hustawki gwałtownie ....itd .Nie mam komfortu pozostawienia małego dziecka z Reksem .......Mąż chce dać mu szansę i obserwowac ,ale ja mówię szczerze- boje się .....W domu jak tylko usłyszy ruch ( tzn ,ze Maja coś robi tłucz się on zaraz jest i nie wiem dlaczego i po co ...A jak przy mezu coś mała robi to on skowycze i skacze )
To nie jest łatwy temat .Reks jest bardzo posłuszny ale to co zrobił spowodowało wielki mętlik w naszych głowach ......Mała już zapomniała i nie dawno mówi do mnie Mamo choć to Ci pokaże jak Rudy mnie szczypnał w nogę .Ja pytam Majeczko boli Cię ta nózka a Ona mówi nie bo on tylko tak trochę mnie złapał ......

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam TU APEL:

Zarząd Stowarzyszenia Help Animals, na wniosek którego wszczęto śledztwo w sprawie obornickiego gabinetu - hotelu dla zwierząt prowadzonego przez S.G. prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek dowody lub informacje dotyczące tegoż "hotelu" o pilny kontakt:
660 764 352 Komendant Policji p. Gajewski
604 974 423 Darek - PREZES STOWARZYSZENIA HELP ANIMALS
lub bezpośrednio z Prokuraturą Rejonową w Trzebnicy


Proszę też o rozpropagowanie tego apelu, ponieważ mam awarię domowego komputera a w pracy nie mogę zbyt wiele czasu pisać na wątkach.
Tylko błagam o nie "pranie brudów" na forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam za moją nie obecność i za brak wpływu mojej deklaracji. Jestem spłukana . Zaadoptowałam sunię i okazało się że jest chora . Niestety leczenie jest długie i kosztowne i nie mogę sobie teraz pozwolić na pomoc innym. Jak tylko będzie lepiej obiecuję ze pomogę... Przykro mi i głupio, ale mam nadzieję że zrozumiecie.
Co do Rudego przykra sprawa. Nie macie tam jakiegoś psychologa który sam mógłby osądzić sprawę czy da się jeszcze coś z tym zrobić. Miałam znajomych których pies nienawidził małych dzieci, a oni na nie oczekiwali. Dzięki babce która pracuje z psami udało się poskromić psa.. Pomyślcie za nim podejmiecie decyzję..........

Link to comment
Share on other sites

W niedzielę poznałam Sabę osobiście. Jest o wiele ładniejsza, szczuplejsza i mniejsza nieco niż to widać na zdjęciach.
Szczekała na mnie zajadle, ale kiedy przyłożyłam rękę do siatki zaczęła ją lizać. Jest kochana i bardzo miła.

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3821/dsc3635l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jutro przeleję deklarację, przepraszam za opóźnienia ale niestety mam teraz dość duże zamieszanie no i z kasą cienko . Proszę zajrzyjcie na wątki moich powodów totalnego zamieszania. [url]http://www.dogomania.pl/threads/206823-Kochana-Dafni-zabrana-z-dzia%C5%82ek-czeka-na-swojego-cz%C5%82owieka!Prosimy-o-wsparcie?p=16778387#post16778387[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Marinka, a może jakiś bazarek? Jutro zrobię zdjęcia...i wyślę.....do Ciebie......:lol:[/QUOTE]

oj, przydałby się....

dla Saby wpłynęła tylko wpłata:

70,- Joanna J. z Brzezin

20,- złotych na zwierzęta SHA wpłacił nowy domek Majki, doliczamy do skarbonki Saby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']oj, przydałby się....

dla Saby wpłynęła tylko wpłata:

70,- Joanna J. z Brzezin

20,- złotych na zwierzęta SHA wpłacił nowy domek Majki, doliczamy do skarbonki Saby?[/QUOTE]
[B]
Jasne, że doliczamy, bo Sabcia jest na minusie[/B] :( ([COLOR=red][B]-14,83 złote[/B][/COLOR])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka'][U][B][SIZE=4]Deklaracje stałe:[/SIZE][/B][/U]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/95241-Alexandra29"][B]Alexandra29[/B][/URL][/B] - [B]20 złotych/mies.[/B] - od I/2011 [U][B]Zapłacone za I, II, III[/B][/U] - [B]WSTRZYMANA DEKLARACJA[/B]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/24381-Ania012"][B]Ania012 - 20 złotych/mies.[/B][/URL][/B] [COLOR=red][U][B]Zapłacone za XI, XII I, III, [/B][/U][U][B]brak wpłaty za II[/B][/U][/COLOR]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/106763-Ladymonia0610"][B]Ladymonia0610 - 20 złotych/mies. [/B][/URL][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/members/106763-Ladymonia0610"][U]Zapłacone [/U][/URL][/COLOR][/B][B]za Xi, XII, I, II [COLOR=red][U]do zapłaty III, IV[/U][/COLOR]
P. Ania P. - 25 złotych/mies. [COLOR=red][U]Nie ma żadnych wpłat[/U][/COLOR]
P. Ania K. - 25 złotych /mies. [COLOR=red][U]Tylko 1 wpłata w XI[/U][/COLOR]
Agusia P - 20 złotych / mies. [U]Zapłacone XII, I, II, III, IV, V :loveu: [COLOR=red]Wpłata wykonana na konto Ladymonia0610[/COLOR][/U]
Nemko - 20 złotych / mies[U] Zapłacone XII, I, II, III, IV :loveu:[/U]
Annica - 30 złotych / mies. [U]Zapłacone I, II, IV :loveu:

A to dla wszystkich rzetelnie wpłacających swoje zobowiązania:

[IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7647/52620bukietrozprzybrani.jpg[/IMG]
[/U] [/B][/QUOTE]

[COLOR=red][B]Zacytuję, aby nie umknęło

[COLOR=black]Aleksandra, rozumiem i dziękuję za informację...oby Twoja adoptowana sunia wróciła szybko do zdrowia :kciuki::modla::modla::modla:[/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...