Jump to content
Dogomania

Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )

Link to comment
Share on other sites

Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )

Link to comment
Share on other sites

Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )

Link to comment
Share on other sites

Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )

Link to comment
Share on other sites

Amik jedzie w niedzielę do nowego domku !!!! Pańcie super , trochę kręciły nosem na kastrację , ale powiedziały ,że jeśli to bęzie warunek umowy to wykastrują , miały suczkę 13 letnią , nigdy nie miała szczeniąt . Lepiej opiszę Agnest ( to ona robiła wizytę )

Link to comment
Share on other sites

Posty mi sie zdublowały strasznie :) Panie jedą po Amisia w jutro , z tego co Agnest mówiła to domek jak marzenie , mają bardzo dużą wiedze na temat psiaków , liczą się z tym że mogą być różne nieprzewidziane problemy . A tak bardzo im zależało na czasie bo córka ma teraz ferie i przez dwa tygodnie będzie z psiakiem non stop żeby się przyzwyczaił do nowego domku .

Link to comment
Share on other sites

wow Aniu ile pytań :) Pan to chłopak córki , brał udział we wczorajszej wizycie , wszyscy robią super wrażenie , główną odpowiedzialną będzie mama ( ona podpisuje umowę ) Dziewczyna i chłopak koło 20 , mama nie wiem .Psa mieli (suczkę , pytałam , nigdy nie miała małych) trzy tygodnie temu odeszła w wieku 13 lat , chorowała na ropomacicze , więc państwo wiedzą jak drogie jest leczenie psa .Same zaczęły mówić o problemach jakie mogą być , mają bardzo dużą wiedzę jak sobie z nimi radzić , Aga aż pytała z kąd czerpią wiedzę .Poadopcyjna będzie , zresztą panie mieszkają bardzo blisko Agi i będą się pewnie spotykać na spacerach . Zdjęcia nie wiem , zapomniałam zapytać , ale myślę ,że to nie będzie problem .ufff ... chyba na wszystko już odpowiedziałam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,
czytam posty które się pojawiają w wątku dotyczącym Amika i muszę nieco sprostować i może dokładniej zaspokoić ciekawość osób angażujących się w sprawę pieska. . To ja mam jutro zgłosić się po psiaka. :) Pierwsza rzecz, która nasunęła mi się w momencie przeglądania tego wątku, to wątpliwości, które się nie wiedzieć czemu pojawiły po naszych telefonach. Hmmm częsciowo zostało to wyjaśnione – zależało nam na jak najszybszym wzięciu psa, a poza tym, cóż, sprawa jest prosta – obiecywano nam co rusz kontakt, a potem okazywało się, że go brak ;> Szczera rada na przyszłość – proszę nie obiecywać kontaktu w określonym czasie skoro nie wiadomo, czy uda się tę obietnicę wypełnić, wystarczyło powiedzieć „skontaktujemy się w przeciągu 3 dni”, a tak nie wiedziałam, czy mam rzeczywiście czekać, czy może szukać innego pieska. I szczerze mówiąc sporo osób radziło już, żeby sobie dać spokój...Dlatego warto przemyśleć sprawę kontaktu, bo w innym przypadku bardziej zniechęcona osoba mogłaby zrezygnować z dania akurat temu pieskowi dobrego domku. Dlatego byłam nieco w szoku czytając, że z powodu telefonów od nas pojawiły się watpliwości, chyba powinno być odwrotnie;> Zawaliłam egzamin z powodu tej niecierpliwości:P
W ogóle zabawnie czyta się posty a propos naszej osoby, więc może żeby nie było domysłów i żebym nie dowiedziała się o nas rzeczy, których nie wiem, to sama odpowiem na pytania.
Po pierwsze – dziękuję za odmłodzenie nas:D Teraz co do naszego poprzedniego pieska – Zulkę musiałyśmy uśpić tzry tygodnie temu – najprawdopodobniej miała wylew i mimo wszelkich prób ratunku trzeba było podjąć taką a nie inną decyzję. Miała 15 lat, a z nami była 13. Była psem ze schroniska wziętym w takim stanie, że nie wiadomo było, czy przeżyje. Małe miała w schronisku, po tym, jak znalazła dom u nas była pilnowana cały czas w czasie cieczki mimo iż w tym okresie bardzo ciągnęła do białych psów – uwielbiała blondynów:D To był pies niesłychanie spokojny, typowy kanapowiec i cykor jakich mało. Nie było z nią więc problemów. Rzeczywiście zdajemy sobie jednak sprawę, jakie problemy mogą się pojawić, gdy Amik do nas trafi, ale myslę,ze sobie poradzimy. Ja w przyszłości chcę się zajmować dogoterapią, więc już teraz czytam sporo na temat szkolenia i wychowania psów tak, aby on się czuł z nami dobrze, a my z nim:) No to tyle:)Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

O witaj Magdaa:)ze mną rozmawiałaś wczoraj rano:)
Nie dziw się, ze często szukamy dziury w całym, bo... jak się lata do schroniska, ściąga z ulicy psy, to potem człowiek od tego nieszczęścia często głupieje.

O Amika się bardzo boję, bo to moja córa go znalazła i dzięki Anji został spod szkoły zabrany. I zastanawiam się czy już mogę jej powiedzieć, ze Amika ma domek:):):)

Zdjęcia będą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...