Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

Jak cytat to naciskasz odpowiedz z cytatem.
Nie wiem jakiego rodzaju napaść jaka to była sytuacja. Ja wiem, że koty mają swoje odmienne od psich zachowania. Moje koty pogryzły nas nie raz, podrapały dziesiątki razy. Dla mnie to normalne. Jak się kici skończy odsiadka to zrobimy ogłoszenia. Jeśli taka bedzie decyzja.
Ja mam młodego na głowie, dlatego nie odwiedziłam ślicznej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Iwona NA FB pytają o nr konta w sprawie darowizny- zabierz głos ;)
I jeszcze pytała dziewczyna od Pudliczki czy dostałaś smsa z bramki( ukradli jej tel) - daj jej znać lub mi to przekażę.

Edited by kajk@
Link to comment
Share on other sites

Tak. Tofik wrócił, ale poszedł znowu. Tym razem chyba na dobre :lol:

Adoptowałam Foczkę, tą z węgla która siedziała z Reksiem.

W moje wolne dni poszły Moloska, ta starsza z 10, onek wredziol z 9, Cipulinek, chyba już nic? Sprawdzę.

Co do darowizny to nie takie proste niestety :roll:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Tofik poszedł i nie został po pierwszej adopcji długo.
Cipulinek Tinek pojechał do domku ??? Super :multi:.

Może jednak warto pomyśleć o założeniu stowarzyszenia - byłoby łatwiej z darowiznami i inną pomocą dla schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Z Edwardem bardzo źle. Wczoraj jeszcze na nogach, dziś nie podszedł do miski przy jedzeniu. Wzięłam go na węgiel. Nie wstaje. Na to nie ma lekarstwa, Edward stary jest. Dostał jakieś zastrzyki, ale boję się że jutra nie doczeka. Straszne że odejdzie sam w schronisku.

Edi, chłopie nie rób mi tego:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Dobrze, że Tofik poszedł i nie został po pierwszej adopcji długo.
Cipulinek Tinek pojechał do domku ??? Super :multi:.

Może jednak warto pomyśleć o założeniu stowarzyszenia - byłoby łatwiej z darowiznami i inną pomocą dla schroniska.[/QUOTE]

Cipulinek :multi:i foczka :multi: reszty nie kojarzę :oops:

A fundacja proanimals ?

Który to Edward ? :( coś kojażę że siedział z Fredziem, ale nie pamiętam go idę poszuka w swoich zdjęciach...

Już wiem który to Edi :(

Edited by kajk@
Link to comment
Share on other sites

No i musiałam go tam zostawić. Nie wiem jak wytrzymam do rana.

Suka od Pajączki, ta bardzo chora z węgla dziś pierwszy raz zjadła garść gastro intestinal. Podchodzi już do kraty i macha ogonkiem. Mam nadzieję że Edkowi też się uda wywinąć kostusze jak jej się udało.

Link to comment
Share on other sites

Iwona mam prosbe.
Ja wiem, że z Dąbrowy do nas daleko ale przerażony pies potrafi daleko biec. Daj mi znac gdyby taka sunia się u was pojawiła.
Zaginęła sunia mojej koleżanki. Zostawiła ja na pare dni u teściów no i pech chciał.
Może przy okazji ktoś od nas zna kogoś z Dabrowy. Ja już napisałam do znajomych stamtąd.
Mam nadzieję, ze sunia sie znajdzie.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230428-Cioteczki-z-woj-śląskiego-pilnie-poszukiwane!-W-Dąbrowie-Górniczej-zaginęła-sunia[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@']co tam w schronie ? jak Edi :([/QUOTE]


Edward za TM. Oprócz raka jądra miał też bardzo słabe serce. Jest już w lepszym świecie niż ten :-(

Wczoraj adoptowano goldenkę, to ci znajomi Alinki. Poszedł też taki młody wariat, co siedział z rudą wariatką ;)
No i jedna szczeniorka, nowa z Zawiercia, biało beżowy szorściak.

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='shanti']Edward za TM. Oprócz raka jądra miał też bardzo słabe serce. Jest już w lepszym świecie niż ten :-([/B]

Wczoraj adoptowano goldenkę, to ci znajomi Alinki. Poszedł też taki młody wariat, co siedział z rudą wariatką ;)
No i jedna szczeniorka, nowa z Zawiercia, biało beżowy szorściak.[/QUOTE]

Trochę mi ulżyło, może głupio to brzmi, ale pozwolic i pomóc odejśc też trzeba... :-(

A o Dorę (goldenkę) ktoś pytał ?
reszty psiaków nie kojarzę :roll::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...