Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='ZUZA1']Szafra napisz coś o tym biało- czarnym młodym, duzym psiaku, którego zdjęcie zostało dziś zamieszczone i chyba twoja " część " też sie załapała na to zdjęcie Z tego co pamietam to siedzi w B-20. Przez karaty jest bardzo miziasty :p[/QUOTE]
Miziasty to i owszem jest, ale ze smyczą niewiele miał w swoim życiu do czynienia :shake:.
Ciężko było na początku, ale bardzo się starał i chciał dobrze wypaść :evil_lol:. Izula go wabiła przysmaczkami i tak pomału doszliśmy do celu. Troszkę przestraszony ale nie tchórz! Wygląda na młodziaka. Uwaga - podszczypuje .... z miłości i radości(taka duża ciapa mało delikatna).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@']Kotka która zdechła na obserwacji po pogryzieniu :( dopiero wczoraj padło słowo WŚCIEKLIZNA - zobaczymy co wskażą badania

:)[/QUOTE]

Chyba Kajka żartujesz. Na kojcu od początku wisi info, że kot na obserwacji po pogryzieniu. Nawet dziecko wie że obserwuje się objawy wścieklizny. A jak nie wiecie to zapytajcie na co się obserwuje. Kotka zdechła po zakończeniu obserwacji a nie w trakcie obserwacji, co też ma znaczenie.

[QUOTE]Shanti :P hi hi hi [/QUOTE]

A o co chodzi, bo nie rozumiem?

Edited by shanti
Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0miMFsLz5P8/UFTdqkaw1BI/AAAAAAAAAR0/63_v8Z2tamU/s512/DSCN50272893.JPG[/IMG]


czy to prawda, że ta suczka zaginęła w Bytomiu??? takie info trafiłam na fb z jej zdjęciem
[QUOTE]W dniu 1.11.2012 w Bytomiu w okolicach ulicy Woźniaka zaginęła suczka w typie sznaucera. Wabi się Tola. Jest w wieku ok: 1,5 roku
Suczka średniej wielkości (ok. 50 - 55cm w kłębie), szorstkowłosa,
umaszczenie sól i pieprz (stalowo - czarny) na grzbiecie ciemny, dłuższy włos. Pyszczek i łapki jaśniejsze, krótszy włos. Ogon czarny i długi, włos krótki. Biała, wąska, pionowa krawatka na piersi. Na brzuchu blizna po sterylizacji. Gdy czuje się bezpiecznie uszy stojące (jedno w połowie "klapnięte"), gdy jest niepewna uszy
położone. Suczka jest zalękniona i wszystkiego się obawia. Jest łagodna. Suczka jest zachipowana w systemie [URL="http://www.safe-animal.eu/"]www.safe-animal.eu[/URL]
<[URL]http://www.safe-animal.eu/[/URL]> . Nr. chip'a: 616093900017724
Na znalazcę czeka nagroda.
Prosimy o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu Toli.
Kontakt:
tel. kom.: 601-799-120
e-mail: [email][email protected][/email]

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Schroniska na razie nikt nie informował o zaginięciu. Szafra, wiedziałaś?[/QUOTE]
Nie wiedziałam nic :shake::shake:. Kur ..., by to !!!! :angryy::angryy:
Płochliwa była - mam nadzieję, że się znajdzie. Może na FB ogłoszenie udostępnić ? Do jakiego schroniska tam jest najbliżej ? Nie wiem czy w Bytomiu jest schron.
Mam nadzieję, że to się wszystko dobrze skończy.

A tego psiurka nazwałyśmy z Izą [B]APACZ.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']1.Chyba Kajka żartujesz. Na kojcu od początku wisi info, że kot na obserwacji po pogryzieniu. Nawet dziecko wie że obserwuje się objawy wścieklizny. A jak nie wiecie to zapytajcie na co się obserwuje. Kotka zdechła po zakończeniu obserwacji a nie w trakcie obserwacji, co też ma znaczenie.



2. A o co chodzi, bo nie rozumiem?[/QUOTE]

Ad1. No właśnie pytałam i była mowa tylko o neurologicznych schorzeniach lub uszkodzeniach.
Skoro było tak wszystkim wiadomo ze kot podejrzany jest o wściekliznę to dlaczego kociaki dostały jego miskę z niedokończonym jedzeniem. - Podał to pracownik.
Ad2 Basia przekręciła Twój nick i ją poprawiłam tak jak mnie kiedyś poprawiano

Link to comment
Share on other sites

Pytałaś co jej jest, a nie na co jest obserwacja. Obserwacja po pogryzieniu [B]zawsze jest[/B] [B]w kierunku wścieklizny. [/B]To wiedziały nawet nieletnie wolontariuszki... nie przyszło mi do głowy że można takiej rzeczy nie wiedzieć :-o

Który pracownik? Bo to bardzo istotne. Trzeba było mu to powiedzieć w oczy, powiedziałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Pytałaś co jej jest, a nie na co jest obserwacja. Obserwacja po pogryzieniu [B]zawsze jest[/B] [B]w kierunku wścieklizny. [/B]To wiedziały nawet nieletnie wolontariuszki... nie przyszło mi do głowy że można takiej rzeczy nie wiedzieć :-o

Który pracownik? Bo to bardzo istotne. Trzeba było mu to powiedzieć w oczy, powiedziałaś?[/QUOTE]
Nie od tego jestem, nie zrzucaj odpowiedzialności na mnie, ostatnio w schronisku lepiej się wogóle nie odzywać.

Link to comment
Share on other sites

Info z tablicy " Zaginione ......coś tam "
Tola - wróciła już do domu

Rodzaj ogłoszenia: [B]Zaginiony[/B]

Data dodania ogłoszenia: 2012-11-04
Pies rasy - [B]mieszaniec w typie sznaucera[/B]
Miejsce zaginięcia lub znalezienia psa:
Bytom - Śląskie


[B]Treść ogłoszenia:[/B]
Witam,

Ogłoszenie już nieaktualne. Tola szczęśliwie została odnaleziona i wróciła już do domu.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z panem od Toli i powiedział, że sunia ucieła 1 listopada. Zerwała sie linka ze smyczy automatycznej, a Tola wystraszyła sie ludzi ( jak to we wszystkich świetych).Oni zaczeli od razu dawac ogłoszenia do netu i rozlepiac plakaty na drzewach. I ktoś rozpoznał \Tolę na plakacie i wskazał im , gdzie sunia jest.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...