Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

Na Sylwestra dobrze sie baw,
by nie wyszedl z Ciebie paw,
bo jak wyjdzie to przes......
cale ciuchy ...........,
i nie mieszaj piwa, wodki,
bo za......... sobie butki

:cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka, więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi, kawioru i szampana.

Wszystkiego naj Życzy cała banda i Inezka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='monika55']Witam pięknie w Nowym Roku, śpiochy.:loveu:[/QUOTE]

Kto śpioch to śpioch. My z Sylwestrem dziś od 7.00 w schronisku psiaki karmiliśmy, sprzątaliśmy itp. :evil_lol:

Dzięki Clockwork, czasem człowieka dopada deprecha, ale trzeba się zmobilizować i heja!
Gary się przydadzą.

Kilka nowych psów po sylwestrze, ale nie tak wiele jak się spodziewałam. ON-ka już odebrano. Jest jeszcze nowy colak, mix jamnisia (może to ta z Wielkopolskiej?), kudłate zestresowane maleństwo, czarny krótkowłosy piesek z siwym pyszczkiem.

Spanielek dziś troszkę lepiej, zjadł, był na spacerku, nawet długim. Z Szafrą nie umiałyśmy dziada dogonić, tak kłusował. Ale słaby, nie robił kupki, nóżki się trzesą, staruszek. No i głuchy, bo wołać można i nic :shake: Nie wiem czy to głuchota, jako że głuchy, czy też nie chce słyszeć. Trzeba to sprawdzić.
Zostały trzy szczeniory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smoqpl8']Jeżeli by się pojawił jakiś piesio rasy beagle to bardzo bym prosił o info na mail ([email protected]) Szukam i obserwuje, ale nigdzie na śląsku nie ma żadnego do adoptowania, a nie chce kupować psa u pseudohodowcy i napędzać tego rynku.
Pozdrawiam[/QUOTE]

wyklikaj w google beagle do adopcji
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenia/polska/psy-oddam-psa-beagle/0/[/URL]
lub na
[URL="http://www.*******************/"]http://www. e - be agle .pl / forum/[/URL]

usuń spacje
[URL="http://www.*******************/"] [/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Ja na Katowickiej.[/QUOTE]

ok ... to pozwolę sobie zadzwonić do Ciebie i umówić się, jak tylko szkodnik uzna że można mamie dać pół godz. czasu....
najpewniej po godz. 19tej jak tata przejmie szkodnika ;)
ale to już dogadam z Tobą telefonicznie ...

z góry dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, jakby ktoś z okolic J-bia lub Rybnika, Wodzisławia wiedział coś o znalezionych/zgubionych psach to dajcie tu znać. Masę ludzi szuka swoich pupili. Dzwonią do schroniska, a u nas nie ma.

Np. zaginęły
Okolice Popielowa - 11-letnia rottwailerka
Cisówki, Ruptawy - starsza suczka podobna do On-ka długowłosego, tylko mniejsza
Jastrzebie - York, shiz tzu, wyżełka szorstkowłosa,

Link to comment
Share on other sites

Monika, sama nie wiem co Ci napisać... wszystko tak naprawdę zależy od Sonego. Poprosiłam dziewczyny, żeby go poobserwowały, niepokoją nas trochę te przejawy agresji gdyż mamy 4 letnie dziecko. Z drugiej strony to samoyed- agresja do ludzi a tym bardziej dzieci w tej rasie praktycznie się nie zdarza. Być może Sony tak przeżywa rozstanie z właścicielką lub pobyt w schronisku. Ciekawa jestem jak się dzisiaj miewał, czy dziewczyn nie pogonił z zębami :)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego intrygująco?

Wiem,wiem, śledzę wszystkie wątki na bieżąco :) Wszyscy strasznie bijemy się z myślami, miesiąc temu odszedł nasz samoyed - Hoto, w domu panuje żałoba :( Z drugiej strony może Sony to jakiś znak, jest tak podobny do Hota... nikt nie rozważał wcześniej kolejnego psa, za szybko, za duża rana w sercach, teraz każdy bije się z myślami, że może to nie przypadek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula'] (...) Z drugiej strony może Sony to jakiś znak, jest tak podobny do Hota... nikt nie rozważał wcześniej kolejnego psa, za szybko, za duża rana w sercach, teraz każdy bije się z myślami, że może to nie przypadek?[/QUOTE]

...byłoby cudownie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Umieścimy, muszę go troszkę bardziej poznać, żeby wiedzieć co napisać. Być może właściciel go odbierze, został znaleziony bardzo blisko schroniska. Sierść bardzo brudna, skołtuniona więc albo podwórzowy, albo się długo błąkał.:-(

Link to comment
Share on other sites

Ktoś do mnie dzwonił i chciał oddać do schroniska rocznego weścika. Zobaczymy czy rzeczywiście trafi do nas.

Dziś wróciły do domu łaciaty biało-czarny z kwarantanny, tricolor z węgla w czerwonej obróżce, adoptowany dziś był wilczasty z "15", ten co był w mieszkaniu i się nie zaaklimatyzował. Dobrze jest, 3 stycznia i trzy psy opuściły schronisko.;)

W 2011 adoptowanych i odebranych przez właścicieli było dokładnie 360 psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...