Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

[COLOR=DarkRed][B].....witam
niestety termin niedzieli :placz:mi odpada........nie mieszkam już w Opolu ale jestem w nim codziennie. Bedę na bierząco sledzić wasze poczynania.........jak jakiś inny termin wchodziłby w grę....to chetnie
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="DarkGreen"]hihihi A jednak podziałało:multi:

Aguś jesteś gebnialna:lol:

No to kochani niedziela 15.04 czy godz 14 wam pasuje. Teraz właśnie się zastanawiam gdzie się spotkać. czy każdy dojedzie tam gdzie pisała franca81:diabloti: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi:
Mi data i godzina pasuje.

Jak coś to możemy się spotkać gdzieś w pobliżu i razem podjechać. No chyba że ktoś zna jakieś fajne inne miejsce.:cool3:

Od razu zaznaczam stroje typowo podwórkowe (za zabrudzenia spowodowane przez Sato odpowiedzialności nie ponoszę) :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

PW podziałało :P
Jestem chętna na spacerek z tym, że w parku koło "górki śmierci". Z dojazdem mam o tyle kłopot, że w autobusach pies musi mieć kaganiec, a mój takiego nie posiada ;) Najwyżej pójdę na inny, jesli będzie tutaj w parku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BM.']PW podziałało :P
Jestem chętna na spacerek z tym, że w parku koło "górki śmierci". Z dojazdem mam o tyle kłopot, że w autobusach pies musi mieć kaganiec, a mój takiego nie posiada ;) Najwyżej pójdę na inny, jesli będzie tutaj w parku.[/quote]

Mam złą wiadomość. Bo wg prawa tam też pies musi mieć kaganiec. :shake: Zwłaszcza, że w niedzielę tam bedzie zapewne dużo spacerowiczów (więc ktoś może zadzwonić do SM). A ostatnio to ich coraz więcej (Straży Mieskiej).

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Franca musimy gdzieś się w konkretnym miejscu umówić. Tak żeby chętni na spacerek dali rade tam dojechać. napisz o tym miejscu co mi mówiłaś. Ja do Ciebie mam blisko więc podejdę. Ale reszta musi wiedzieć gdzie. Nie wiem np. Wyspa bolko od Tyłu. Tam są takie wielkie łąki. [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Na Wojska Polskiego jest ciężko dojechać (tzn na to boisko za wojskiem).
Może faktycznie umówmy się na Bolko. Dojazd jak pamiętam jest od tyłu. Jadąc w stronę Winowa mijamy po lewej stronie stację (chyba Orlen) i niedaleko za Orlenem trzeba skręcić w lewo. Można też wjechać inną drogą ale ja nie wiem jak wytłumaczyć. :oops:
Agga jak znasz lepszą drogę to daj znać. :cool3:
Albo ktoś z chętnych na spacerek może coś zaproponuje.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze nie wiem co mam robić , w sensie jakiego psa wziąć bo słucha się mnie tylko johny ale on nie lubi się zbytnio bawić i w samochodzie tak szaleje ze sama z nim nigdzie nie dojadę :diabloti:, Happy ucieka :evil_lol:, a Chili powinna się oszczędzać po sterylce zresztą tez bym jej nie puściła bo nie reaguje na swoje imie i ucieka :mad:

Link to comment
Share on other sites

A właśnie. Mam tylko wielką prośbę. Nie bierzcie żadnych zabawek. :oops: Bo mój ADHD wszystkie zabiera i jest wtedy niemiłosiernie upierdliwy dla innych psów (nawet słupki na szkoleniu kradł i biegał z nimi w pysku). :roll: Tzn mozecie zabrac ale jak wasze psiaki będą bronić swoich zabawek to mój nie da spokoju bo zdobycie zabawki będzie jego głównym celem (nie reaguje agresją, czy cuś, poprostu jest straszliwie wtedy upierdliwy). :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]DObra wróciłam z pracy:angryy: Padam na pyszczek a jutro powtórka od 13-21:30:mad:
Ale dotrę na spotkanie.
Tak se myślę, że BOLKO. Jeden dojazd tak jak opisała franca. Drugi jest od strony ZOO. Trzeba przejść Zoo i kawałek w lasek i wychodzi się właśnie tam gdzie franca mówisz.WIęc żeby nie było zamieszania spotykamy się przed zielonym mostkiem o godz. 14.00 NA BOLKO.
Mnie łatwo poznac będzie mam chustę dogomaniacką i będę z francą.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]DObra wróciłam z pracy:angryy: Padam na pyszczek a jutro powtórka od 13-21:30:mad:
Ale dotrę na spotkanie.
Tak se myślę, że BOLKO. Jeden dojazd tak jak opisała franca. Drugi jest od strony ZOO. Trzeba przejść Zoo i kawałek w lasek i wychodzi się właśnie tam gdzie franca mówisz.WIęc żeby nie było zamieszania spotykamy się przed zielonym mostkiem o godz. 14.00 NA BOLKO.
Mnie łatwo poznac będzie mam chustę dogomaniacką i będę z francą.[/COLOR][/B][/quote]

To Agge poznacie po Francy. :lol: Super Agga ale mnie nikt nie zna poza Daria i Magdą? :evil_lol:

A właśnie gdzie Magda?????

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Tak tak przysiadłam przed podróżą.
Ja CI już pisałam. To Satuś będzie prosił o litość w ukochaniu.:loveu: ja wiem większe pokłady miłość niż on. Tak więc jak masz go gdzieś pod ręką to go delikatnie uprzedź o zamiarach cioci Aggi:diabloti: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkgreen]Spotkano się odbyło. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Dziękuje wszystkim:multi: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Właśnie zrzucam zdjęcia. Jakieś 165:diabloti: Pewnie kilkanaście będzie do wywalenia.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Sato jesteś boski. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400]Zdjęcia zamieszczam u mnie :[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#006400][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4847037#post4847037[/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...