Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

[quote name='BeaC']Jestem z Opola. mam roczną bulterierkę, jeżeli macie psy to mogę sie spotkać, moja nie przepada za sukami. Pozdrwaiam. Mieszkam w Koloni Gosławickiej[/quote]

[B][COLOR=darkgreen]O mamo nie wierze. Ktoś z opola chce sie spotkać:crazyeye: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]BeaC jestem chyba jak narazie jedną zdesperowana osobą z OPOla cierpiąca na brak spacerów.WPrawdzie nie mam psa. Mialam ale jest za TM. Ale to nie zmienia faktu, że nadal chce spacerku. jak Bozia da to z nowym rokiem bede miała psa - bokserek. Ja mieszkam na ZWM koło Castormay i Biedroniki. Mów tylko gdzie i kiedy. Ja myśle, że jak już spacerek to z wieczorka co by CI pies wytrzymał.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkgreen]NO ja juz nie mam sił prosic sie na spacer:mad: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkgreen]Czips kiedy będziesz? Jak juz będziesz wiedziała daj znac razem napadniemy na Sh_maniak:evil_lol: Ale was wycałuje kobitki.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga']
[B][COLOR=darkgreen]Czips kiedy będziesz? Jak juz będziesz wiedziała daj znac razem napadniemy na Sh_maniak:evil_lol: Ale was wycałuje kobitki.[/COLOR][/B][/quote]

hihihih, czytasz w moich myślach;) Muszę sie z kuzynem dogadać, bo ma klienta w Opolu:cool3:

[quote name='Agga']
[B][COLOR=darkgreen] Ale was wycałuje kobitki.[/COLOR][/B][/quote]

pamietaj ze jeszcze psy zostaną:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dokładnie !!! :-( Szkoda że to całe 30 km :-( Bo jak sobie czytam jak to fajnie jest na takich spacerkach :cool3: to też bym sobie pospacerowała :evil_lol: .
Tylko mam problem z psiurem bo on chory i ewentualnie na niedalekie spacery mnie wyciąga :-( , częste ale niedalekie. Jak byście przez przypadek w Niemodlinie były to dajcie znać to się zjawimy :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Tak, to właśnie Hippies, ma chłoniaka z przerzutami na wątrobę, ale bardzo lubi towrzystwo, oczywiście mniejszych psów, bo z dużymi to różnie bywa. Bardzo mi przykro Agga z powodu Twojego psa. Ale jak kiedyś będziesz przypadkiem w Niemodlinie to daj znać na pw lub gg to się spotkamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][COLOR=DarkGreen]To ja jeszcze raz.
Czy ktoś z mojego kochanego miasta chętny na spacerek z psami. Ja oczywiście jako dogomaniacki fotograf bo psa brak;)

flashka-g
sh_maniak
Joasia -opole
Karomaro
Agnieszka Bolero
Janis
Fruzia 2
lonka

ja chce na spacerek
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Jak narazie to Ty i ja + twoj pies:evil_lol:
Ale to już pełen sukces. Powysyłałam PW do osób z Opola. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może by tak niedziela po południu????
Gdzie byś miała dość blisko na spacerek???[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mi obojętnie tylko oby psiaki mogły biegać bez smyczy bo nie chcę mieć rąk pourywanych. :evil_lol:
Jeżeli byłoby to w niedzielę lub np po 14 w sobotę to jestem zmotoryzowana i mogę jedną osobę zabrać.
Miejsce znam jedno dosyć fajne (boisko za wojskiem) tylko tam czasem są szkolenia psów albo grają w piłkę (jakiś klub).
Ogólnie miejsce fajnie odosobnione.

Pozwoliłam sobie zaprosić też Darię i jak tylko termin będzie pasować to z chęcią też się pojawi.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="DarkGreen"]Ja bez psa więc mało gabarytowa jestem.:diabloti:
Sobota jak dla mnie odpada. Muszę być w pracy :angryy:
Niedziela wolna. Więc się dopasuję.
jeszcze się okaże, że tylko my dwie z dogo:evil_lol: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Hi hi. Coś Dogomaniacy się najedli w święta że nie mają sił się ruszać. :evil_lol:
Najwyżej poczekamy aż się jakaś większa liczba zbierze.

Ja mogę w każdej chwili. A Sato i tak będzie szczęśliwy że choć jedna osoba będzie (mam Ciebie na myśli). Poprostu i tak będzie miał kogo zamęczać o zabawę. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Coprawda nie przeczytałam całego wątku ale z grubsza wiem o co biega i tez sie zgłaszam na spotkanie. jestem z opola (tzn od niedawna z niewodnik) i mam 2 a jutro bede miec 3 psy :) Kurcze. którego wziąc na spacerek ? chyba tego najgrzeczniejszego ;)

Mnie niedziela jak na dzień dzisiejszy pasuje ,pewnie wezme nową psiunkę bo ni chce jej samej w domu zostawiać przez kilka dni, nie będe tez jej puszczać żeby mi nie zwiała ale na spacer udam sie chetnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...