Jump to content
Dogomania

Dogomanicy z OPOLA!!


Agga

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']lciutka transportówka ... Agga ja ci ja zawsze do domu moge przywieść jak coś ... dogadam sie w koncu co Marcin wymyslił :roll: i jak cos masz mnie na głowie z klatka :lol:[/quote]


yyyy nawet dory pomysł z ta transportówka... :evilbat: 0X hihihi pewna jestes ze chcesz mi ja dac? Ale mam szyderczy plan...potrzebny mi tylko tasak... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szukam dogomaniaków z Opola do pomocy w znalezieniu domu dla dwóch wyżłów ze schroniska, bo dostałam na skrzynkę mailową taką informację:

[b]Od: wyzly.pl .::Wyzlowe strony::. IV KLUBOWA WYSTAWA WYŻŁÓW BRYTYJSKICH OPOLE-GRUDZICE - STRZELNICA PZŁ 28 sierpnia 2005 tego jeszcze nie było... ->>>.. 28.08.05 od godz. 10:00 - bezposrednia relacja, wyniki, foty na [url]www.wyzly.pl[/url] i [url]www.seterkowo.pl[/url] [/b]

i w związku z tym mam pytanie:
czy jest tu ktoś z Opola lub okolic, kto mógłby wydrukować plakaty A4 o naszych czarnych wyżłach i powiesić gdzieś w okolicach tej wystawy?
Może ktoś by się w ten sposób zainteresował tymi zwierzakami?

Temat tych psiaków jest na [i]Psach w potrzebie [/i]- tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=23951&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]

Jeśli ktoś może pomóc to proszę o mail pod adres: [email][email protected][/email] lub SMS z adresem mailowym pod numer 0-507920043 - przyślę Wam plik z plakatem do wydrukowania!
[color=red]Z góry dziękuję za ew. pomoc![/color]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='sh_maniak']Agga 17 będzie super :angel:[/quote]

hahahha nie wierze Ide na spacer o 17 :lol:
Tylko gdzie sie umawiamy. Ja bede bez Sary bo niestety ona nie sprawna jest...A chyba ze chciałabys sierotke zobaczyc to bysmy sie umówiły gdzies koło mnie to bym ja na chwilke wzieła A potem byśmy normalnie na spacer poszły

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='sh_maniak']żyje ktoś? :evil_lol:[/quote]

Weź mnie kobieto nie denerwuj....:mad:
Ja już nie mam siły Was na spacer wyciągać:mad:
LENIUCHY:mad: :shake:

Podejmuje ostatnią prób: [B][COLOR=magenta]Mały specerek?[/COLOR][/B]:roll: [SIZE=1]Wiem wiem nadzieja matką głupich[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...