Jump to content
Dogomania

Skatowali jeza dla zabawy


Kinya

Recommended Posts

[quote name='Sybel']Przynajmniej zostali ukarani. W Zgierzu do Medoru trafił ostatnio jeż z wypalonymi oczami. Ludzie to sa jednak potworni...[/QUOTE]

Biedactwo :placz:Zostali ukarani?
U nas chodził taki rudy kotek to mu taśmą ogon zawiązali i po pewnym odpadł :-( Taki króciutki miał jak ryś, a teraz tego kotka już nie ma, nie wiem co się z nim stało :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']
U nas chodził taki rudy kotek to mu taśmą ogon zawiązali i po pewnym odpadł :-( Taki króciutki miał jak ryś, a teraz tego kotka już nie ma, nie wiem co się z nim stało :shake:[/QUOTE]

I nikt się tym kociakiem nie zajął???

Link to comment
Share on other sites

Przypadek Milicza opisaliśmy w naszym serwisie [URL="http://www.naszejeze.org"]www.naszejeze.org[/URL]
Muszę przyznać, że fakt iż tacy zwyrodnialcy są, jest dowodem braku wychowania dzieci przez rodziców oraz porażką szkół. Naszym zdaniem, wyrok jest zbyt łagodny, a dotkliwe kary powinny objąć także rodziców!
A co robili nauczyciele na swoich lekcjach? Co ta młodzież wyniosła ze szkół?
Gdzie te czasy, gdy nauczyciele ucząc wychowywali, a wychowując uczyli?

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że jak byłam mała, to kiedyś na wakacjach w Spale przyplątał się do nas kot, totalnie zdziczały, z wypalonym na czole "trzecim okiem", jakiś taki chudy, zwichrowany. To był koniec lat 80'tych, byłam z mamą i siostrą i poza tym kotem przywiązała się do nas pani dzik z przychówkiem i dzięcioł, który wyżerał mojemu Dziekanowi żarcie z miski, a jak żarcia nie było, walił w michę metalową dziobem. Locha dostawała przez płotek obierki ziemniaków, bułki i tym podobne. Jesli o kota idzie, jakiś czas do nas przychodził i go dokarmiałyśmy, mama mu odkażała czymś rany, był łagodny choć naprawdę dziwny. Potem zniknął.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...