Jump to content
Dogomania

Pies czy suczka?


Asia_

Pies czy suczka?  

662 members have voted

  1. 1. Pies czy suczka?



Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od zawsze u mnie w domu były suczki. Po sterylizacji jedyna wada odpada i pozostają same zalety :). Ale jeśli miałbym kogoś do pary szukać to oczywiście piesek.

PS. Czy to prawda, że pieski bardziej intensywnie "pachną"? Spotkałem się kiedyś z taką teorią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martesa']ja mam psa,wczesniej mialam suczki i chociaz bardziej pilnuja sie domu to majac psa nie ma problemu z cieczka(posciel czysta;))[/quote]
Jest coś takiego jak sterylizacja :roll: Eliminuje między innymi problem brudzenia pościeli...o innych ważniejszych już wiele napisano...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORA']Jest coś takiego jak sterylizacja :roll: Eliminuje między innymi problem brudzenia pościeli...o innych ważniejszych już wiele napisano...[/quote]

Dokladnie... poza tym ja chyba wolałabym miec posluszna suczke, niz psa ktory leci za kazda cieczka (tutaj rowniez mozna wykastrowac i po problemie) hihi.. jestem wa

Link to comment
Share on other sites

Ja mam psa, bo akurat w schronisku był samiec, poza tym:

[LIST=1]
[*]kastracja psa to tylko zabieg, u suczki to operacja - bałabym się,
[*]suczka, w razie problemów, ma usuwane listwy mleczne - kolejna poważna operacja - u samca "tylko" ew. prostata czy guzki,
[*]ale za to następna bedzie suczka - są łagodniejsze, mniej bronią terytorium, bardziej się przywiązują (tak, tak, wiem, że jeszcze indywidualne [predyspozycje "robią swoje";))[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...