Jump to content
Dogomania

WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


lidiya

Recommended Posts

Nie wygląda to tak jak pies któremu chcemy zrobić zdjęcie w domu i żeby nie był czarną plamą to go prześwietlamy :) Raczej jakby posypać czarną sierść popiołem. Też widziałam w Niemczach szarego . Dziewnie to wygląda jak się z bliska przejedzie ręką po jego sierści :)
Hej Zabajko !!
Just- tea - masz hodowce dużych niufów. A tu adres strony jej :lol: dostępny w moich linkach [url]www.vivazabajka.beep.pl[/url] . Chyba dobrze podałam ???
Wstawiłaś Zabajko zdjęcie Hossy na swoją stronę ??
No i gratulacje jeszcze raz :) Trza było mi powiedzieć o tej wystawie to też bym pojechała ze Zmorką :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E tam :) Mnie poprostu ręce już opadają jak mam mojej Zmorce robić zdjęcie :o Ciągle nie tam jak trzeba wychodzi :evilbat: Albo jest czarną plamą, a jak znowu prześwietlę to jest szara :-? Znowu jak stoi pięknie to zanim cyfrówka się ustawi sama i cyknie to ona już stoi inaczej :evilbat: Bawią się z kotem świetnie ale jak wezmę aparat to...Ręce mi opadają a Ty twierdzisz że to do Ciebie ....

Link to comment
Share on other sites

Pewnie ze nie mają :lol: Moja po wygoleniu maszynką w październiku do tej pory nie ma takiej jak zwykle :o Powiadomiono mnie że to nawet dwa lata odrasta :D Wygolę ją jeszcze raz :wink: Ma to swoje plusy :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co ? Najpierw dostawałam apopleksji że musze strzyc swojego psa :evilbat: Teraz widzę wiele dobrych tego stron :wink: A strzyże się bo taka moda ...A kiedy tego nie zrobisz to żegnaj wygrana :-? Ja popróbowałam - wierz mi ...nie warto :wink: Jak wszyscy to robią to trza i tyle :lol: Dobre strony tego są takie ze łatwiej zadbać o zdrowie swojego psa i o czystość w domu. Zwłaszcza jak niuf lubi spać na łóżku :lol: No i nie męczy się biedactwo tak w upały .

Link to comment
Share on other sites

[quote]A strzyże się bo taka moda ...A kiedy tego nie zrobisz to żegnaj wygrana Ja popróbowałam - wierz mi ...nie warto Jak wszyscy to robią to trza i tyle [/quote]
Smutne ale prawdziwe :evil:
Taki obrośnięty niufek wygląda jak niedźwiadek, ale co ciąć trzeba jeśli się nie chce siedzieć na ostatniej lokacie. My teraz nie wystawiamy to czarne są futrzaste jak nigdy (choć futra to im zawsze brakowało, te kochane łysiny).
Strzyżenie ma dobre strony, nie zbierasz kłaków z podłogi, dywanów i mebli. Pies jak się wytarza w błocie to spokojnie wyczeszesz szczotką bez konieczności kąpania. I najważniejsze nikt go z chow-chowem nie myli ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...