Jump to content
Dogomania

WSZYSTKO O NOWOFUNDLANDACH (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


lidiya

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witamy w gronie pozytywnie zakręconych :lol: Zdjęcie jest bardzo ciemne ale z tej ciemności czyżby wyłaniał się niuf ??

Zabajko !! O czymś chyba mi nie powiedziałaś ?!

Arima- daj jakieś widoczne zdjęcie bom stara i mam problemy z oczami :wink: Co do włażenia do miski to każdy ma z niufem taki problem :) Możesz go rozwiązać ustawiając miskę na wysokości pyska i nalewając tylko odrobinę wody. Niestety wtedy trzeba nalewać często. Ale zaręczam Ci że po miesiącu się nauczy :) Tylko że zawsze już będziesz nalewać po trochu jak nie chcesz mieć potopu w mieszkaniu :wink: Po dwóch latach dalej zdumiewa mnie jak niewielką ilością wody z miski można zalać całe mieszkanie..... :o

Link to comment
Share on other sites

Już znam rodziców malca :) Na tamtych zdjęciach lepiej go widać. Jest śliczniutki. Będzie grzeczny chyba że jak każdy niuf będzie się za szybko i za wszystkiego uczył od leonków :) Wiesz że niufy nie mają agresji ? Ucz go bo te stworzonka łapią strasznie szybko komendy. I uważaj bo złego też się uczą w lot ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wiem,wiem,bo już tam sie zarejestrowałam tylko sie nie udzielałam :D Mam nadzieje,że moje potworki nie przerobią go na leona :D Chociaż leony to przecież po części też niufy,i charakterki chyba podobne,chociaż ten jest zdecydowanie grzeczniejszy.

Mam go z pod Jarocina z hodowli Ba-Ula jest po Deyb z Lednickiego Zakola i Edisonie vom Klingenhof Nazywa sie GINX Ba-Ula :D

Link to comment
Share on other sites

mam niufkę SETI Dryfujący Miś . Ma dwa lata i 5 m-cy. Jest słodka, grzeczna i zupełnie bez agresji :) Na dodatek przez mojego rozpuszczona przeokropnie. To przez te " patrzące oczy " ;) Jej zdjęcia sa na portalu, na stronie odziału Będzin w prezentacjach i w dogoterapii pod logiem. Tam jest SP nr. 23 .Kliknij a zobaczysz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...