Jump to content
Dogomania

2006 - dvoukolový závod agility "O nejlepšího zónovkáře


OlaAB

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wendka'][b]Musialku[/b] czy przypadkiem nie przeplacilas? Za chipowanie zaplacilam 50 zl a sam paszport tez mnie kosztowal ponizej 100 zl....[/quote]

Cena paszportu jest "urzędowa" - 51zł. Ceny czipów są różne, ale ja w swojej lecznicy zapłaciłam 99zł. Czyli też zapłaciłam tyle, ile Musiałek - 150zł. Na pewno można znaleźć te czipy gdzieś taniej (na forum chyba przewijała się cena 70zł), ale w sumie wyjdzie ponad 100zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka'][b]Musialku[/b] czy przypadkiem nie przeplacilas? Za chipowanie zaplacilam 50 zl a sam paszport tez mnie kosztowal ponizej 100 zl....[/quote]

Może i przepłaciłam - nie wiem. Powiedziano mi że mam pojechać do lecznicy na Niepodległości i tam pojechałam i tyle ze mnie zdarli :))

Dla innych to przestroga :))

Link to comment
Share on other sites

no witam wszystkich ktorych znam i ktorych nie znam :-)
ja chyba zbiore swoje .. dupsko :] bo czas najwyzszy znow siepokazywac.. choc my juz prawie weterani to tez cos mozemy pokazac nie? :-)
jedzie ktos z Wrocka?

ps. we wroclawiu za darmo mozna chipowac zarejestrowane i oplacone psy, ale niestety tylko wroclawskie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='OlaAB']Ludek
to nie dyskryminacja - to są oficjalne zawody
u nas też na oficjalnych nie ma A0
tylko na nieoficjalnych robimy sobie "zerówki" a od zeszłego (jak to brzmi:lol: ) roku również "debiuty"[/quote]

Przecież ja żartowałam:lol:. Mamy motywację, żeby ćwiczyć i nauczyć się w końcu slalomu:diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

Ludek
wybieraj się, naprawdę polecam - to nie chodzi nawet o wygraną co o naprawdę fantastyczną atmosferę podczas oficjalnych (bądź co bądź)zawodów
My Ostrave potraktowaliśmy jako trening Blusia - walkę z jego traumą dotyczącą startów na zawodach (po wypadku podczas jednych zawodów Blue zaczął uciekać z toru, to była pełna panika). Z góry zakładaliśmy Detki (na starcie pokazywałam sędzinie, że biegnę ze smakołykami) i powiem Ci, że prawie się popłakałam jak obcy przecież ludzie dopingowali Blue i jakie oklaski zdobyliśmy po przebiegnięciu całego toru.

Link to comment
Share on other sites

Ola, teraz to juz nie ma innego wyjscia, jak tylko jechac ;) Tylko zastanawiam sie, jak to bedzie tam z moim mamutem...:roll:
Ale jedziem do Opavy, nawet mam juz zalatwione chipowanie za 110zl z paszportem, no ale...I prawie zupelnie przekoannych rodzicow ;)
Teraz tylko w czwartek do ziwazku sie zapisac, zdobyc karte pracy, pocwiczyc troche jeszcze(o ile pogoda nam na to pozwoli:/) i jechac! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak']Cena paszportu jest "urzędowa" - 51zł. Ceny czipów są różne, ale ja w swojej lecznicy zapłaciłam 99zł. Czyli też zapłaciłam tyle, ile Musiałek - 150zł. Na pewno można znaleźć te czipy gdzieś taniej (na forum chyba przewijała się cena 70zł), ale w sumie wyjdzie ponad 100zł...[/quote]
Hehe, ja u mojej sasiadki bede miec chipowanie z paszportem za 110, 50 za paszport, i 60 za chip ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...