Jump to content
Dogomania

2006 - dvoukolový závod agility "O nejlepšího zónovkáře


OlaAB

Recommended Posts

1. kolo proběhne 22. – 23. 4. 2006 v Ostravě,
2. kolo 13. – 14. 5. 2006 v Opavě
może kogoś zainteresują zawody, w końcu niedaleko granicy
[url]http://www.naszezwierzaki.com/zawody/Propozice%20Zonovkar%202006.doc[/url]
[url]http://www.naszezwierzaki.com/zawody/PROPOZICEZonovkar2006.doc[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']A jest gdzies moze wersja polskojezyczna??:lol:[/quote]

Przypuszczam, że wątpię :D Ale wystarczy wejść na stronę czeskiego klubu agility, a tam kalendarz zawodów na rok 2006 w całej rozciągłości. Nie trzeba znać czeskiego, aby się zagłosić na któreś.
Zakla, tam ludzie biegają z różnymi wynalazkami, ale malamuta jeszcze nie widziałam. Masz szanse podbić tamtejsze tory. To co, jedziemy? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']:lol: Nie no ja bardzo chetnie, o ile znajdzie sie jakas dobra duszyczka ktora by nas zapakowala razem z klatka do siebie i zawiozla...8) A juz o kogos tak dobrego to chyba trudno :([/quote]

No, uważaj, nie rzucaj słów na wiatr. Znam kogoś, kto wkrótce będzie miał Mondeo combi i chętnie do Ostrawy na zawody wyskoczy... Tylko cobyś się nie wycofała :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'][quote name='zakla']:lol: Nie no ja bardzo chetnie, o ile znajdzie sie jakas dobra duszyczka ktora by nas zapakowala razem z klatka do siebie i zawiozla...8) A juz o kogos tak dobrego to chyba trudno :([/quote]

No, uważaj, nie rzucaj słów na wiatr. Znam kogoś, kto wkrótce będzie miał Mondeo combi i chętnie do Ostrawy na zawody wyskoczy... Tylko cobyś się nie wycofała :wink:[/quote]


Yeah...Ostrava sie mnie spodobala. Jadymy tam na pewno!
Patrzylam na mapie, tam jest jakis zalew tudziez jezioro kolo Odry, sa rez lasy, moznaby jakis domek wynajac i byloby milo. :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Na razie byłyby 2 suczki (włącznie z moją), Ty no i warto by jeszcze kogoś zorganizować. Wstępnie policzyłam, że gdyby zawody były blisko granicy (tak, jak Ostrawa), jedzie 4-5 osób samochodem, nocujemy w tanim hotelu, to można się wyrobić w ok. 200zł. za wszystko.

startowe 500 (ok. 70zł.)
tani, kiepski hotel - ok.60zł. za 2 noce
myślę, że przy 4-5 osobach paliwo wyniesie nie więcej niż 50 zł. na twarz (niech mnie skoryguje ktoś, kto się zna)

Zabawa przednia, nawet detek nie żal, organizacja świetna, torki ciekawe, ludziska miłe - trzeba jechać i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Wygląda fajnie, ale jak Lukacova ustawi torek, to ja siem ze śmiechu nie pozbieram :D[/quote]

Państwo Lukacovie szaleli na Nocnich Hratkach i nie wspominam ich torów jakoś traumatycznie :hmmmm: :lol: (co nie znaczy, że nie zbieraliśmy na nich detek, ale tak obiektywnie patrząc... :cunao: )

I nie trzeba jechać na oba "kola" - można się na przykład wybrać tylko w maju do Grygara (i my tak chyba pojedziemy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']I zapomnialam- potrzebny jest paszport dla piesa w takiej sytuacji? Czy wystarczy swiadectwo zdrowia? Jak nie, to ile paszporcik kosztuje?[/quote]
Paszport jest obowiązkowy przy przekraczaniu granicy. Co prawda rzadko sprawdzają, ale obowiązek jest... Nie pamiętam, ile kosztuje, poza tym moje już były zachipowane przy wyrabianiu paszportu, ale myślę, że musisz się liczyć z wydatkiem ok. 100zł. lub więcej :( (paszport + chip).
Poza tym na niektórych zawodów w Czechach i tak jest wymagane świadectwo zdrowia (ostatnio w Ostrawie dokładnie sprawdzali).
Już możesz zacząć urabiać radę wyższą, bo to może potrwać. No i parę piątek nie zaszkodzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka'][quote name='zakla']I zapomnialam- potrzebny jest paszport dla piesa w takiej sytuacji? Czy wystarczy swiadectwo zdrowia? Jak nie, to ile paszporcik kosztuje?[/quote]
Paszport jest obowiązkowy przy przekraczaniu granicy. Co prawda rzadko sprawdzają, ale obowiązek jest... [/quote]

Za to na pewno sprawdzają na zawodach, więc paszporcik jest obowiązkowy (jeśli Żwirek ma czytelny tatuaż to możesz go nie czipować, wtedy za sam paszport zapłacisz 51zł)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...