Jump to content
Dogomania

2006 - dvoukolový závod agility "O nejlepšího zónovkáře


OlaAB

Recommended Posts

[quote name='dorotak']:loveu:

Dobrze, że oni czasem cyferkami piszą, bo człowiek przyjechałby miesiąc za wcześnie :lol: :lol: :lol:[/quote]

Czyli zwyczajnie, czeski blad!
Spoko, mnie juz nic nie zdziwi po tym jak zobaczylam szelciaka w L-kach , a bordera w M-kach :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB']Ludek
wybieraj się, naprawdę polecam - to nie chodzi nawet o wygraną co o naprawdę fantastyczną atmosferę podczas oficjalnych (bądź co bądź)zawodów.[/quote]

Kiedyś na pewno się wybierzemy. Najpierw musimy się naumieć pokonywania wszystkich przeszkód:).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich dogomaniaków :) Jestem tu nowa i średnio się jeszcze w tym wszystkim orientuję, ale przybyłam do waszego grona z pytankiem - czy nie znalazłoby się jeszcze jedno miejsce dla zabłąkanej osóbki (jeszcze bez psa), która mogłaby się z wami zabrać do Czech? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zakla, w egzaminie A1 nie jest ważne, które miejsce zajmiesz, ale żeby dobrze przebiec i zdobyć zaliczenie. A to potraficie. Zresztą czasami trafi się taka stawka, że jest sporo błędów, więc musicie się postarać, aby być na czysto, to może na podium się załapiecie :lol: .
Zresztą Elka też będzie, więc pomoże Ci zaplanować przebieg. Będzie dobrze :lol: .

Link to comment
Share on other sites

No wiem, wiem. Na razie to musimy sobie wogole przypomniec co to jest to agility:lol:
I przejzalam sobie nasza konkurencje- dwa psy maja juz A2, tyle ze z innymi ludziami, 7 borderow, maliniak, on, sheltie(:lol:), laciaty pies czeski(:cool3:), labek(chyba) i rr(:razz:). No i my, czyli brzydalny mamucik:eviltong:

Gorzej, jak czasu malo dadza, bo wtedy nawet czysty przebieg jak bedzie to za czas nam punkty pojda:shake:

Link to comment
Share on other sites

No tak, wstydu klubowi i to za granicą przynieść nie wolno...:( :eviltong:
Ja tam mam najwieksza nadzieje, ze nic nam sie pod zab nie nawinie:lol:
Trza powiedziec otwarcie, ze konkurencja nie ma z nami zadnych szans, a jak ktos ebdzie mial to sie go nadgryzie:diabloti: Taki mamy z okruszkiem szczwany plan :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B][SIZE=3]Ludkowie kochani![/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Jak tam u Was z noclegami?[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Macie juz jakies pomysly na spanie w Opavie?[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Ja wlasnie szukam, ze moze razem bedzie razniej....?[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Chyba juz pora[/SIZE][/B]....:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Sluchajcie, jest prosba zebysmy sie zdeklarowali czy jedziemy na 100%.

Tak wiec zapytowuje:
[B][SIZE=3]Zaklina, Elka, Iwona, jedziecie na 100%?[/SIZE][/B]
[SIZE=3][SIZE=2]Napiszcie mi , jakby co mam namiary na nocleg 200 metrow od cwiczaka.[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]Tylko trza by pewnie zarezerwowac jak najszybciej.[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...