Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grey masz tu do wyboru, do koloru różnego rodzaju filcaki:
[URL]http://germapol.istore.pl/pl,category,183782,filcaki.html[/URL]

Są 100 razy lepsze, skuteczniejsze i bezpieczniejsze od Twojej "kosy":roflt:


Jak Ty jedno ucho robisz tak długo, to co z pozostałą resztą psa:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']młoda ma już rok i faktycznie mase kłaka ale tylko na grzbiecie reszta zmasakrowana nożyczkami:roll:[/QUOTE]
oo kurde to nieciekawie.... no to zostaje założyc gumowe rękawiczki i zacząć rwać;) można jeszcze mąką ziemnaczaną włos 'posypac' wtedy lepiej wychodzi, nie wiem jak jej nogi? bo tez mozna by poskubać, a jak nie to przyciąć włosy, ogonek też wyskubac, głowa jest obcięta.. wiec tam by ją rwanie bolało, no i jak masz maszynke to wygolić uszy przyciąc boczki ale to wiesz bo przeciez yorkowi tak samo;) popiersie i szyje (z przodu):)

Link to comment
Share on other sites

nogi były wyciapane ale już odrastają pooowoli:roll: głowa no właśnie... tylko górę ma pociętą pyś długi straszny widok:lol: grzywkę ma trochę za krótko przyciętą no i to co mnie wkurza najbardziej włos jej się na grzywce kręci:roll: mam nadzieję że z łapek coś zostanie ale mimo że i tak krótkie już pełno filców:wallbash: wyjdzie jakaś karykatura westa i to chyba gorsza niż mój yorek za 1 razem jak się sama do niego zabrałam:lol: uwielbiam to jak oni o nią dbają:loveu: muszę tylko poczekać na wiosnę bo na razie jest nie tykalna - za zimno:roll: to że mogę się nią zająć to w ogóle jakiś cud bo zawsze utrzymywali że im się podoba taka:-o dopiero jak poszłam jej obciąć pazury ostatni się dowiedziałam że mogę:p
a maszynkę mam :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']nogi były wyciapane ale już odrastają pooowoli:roll: głowa no właśnie... tylko górę ma pociętą pyś długi straszny widok:lol: grzywkę ma trochę za krótko przyciętą no i to co mnie wkurza najbardziej włos jej się na grzywce kręci:roll: mam nadzieję że z łapek coś zostanie ale mimo że i tak krótkie już pełno filców:wallbash: wyjdzie jakaś karykatura westa i to chyba gorsza niż mój yorek za 1 razem jak się sama do niego zabrałam:lol: uwielbiam to jak oni o nią dbają:loveu: muszę tylko poczekać na wiosnę bo na razie jest nie tykalna - za zimno:roll: to że mogę się nią zająć to w ogóle jakiś cud bo zawsze utrzymywali że im się podoba taka:-o dopiero jak poszłam jej obciąć pazury ostatni się dowiedziałam że mogę:p
a maszynkę mam :][/QUOTE]

najlepiej zrób zdjęcie;) no a filce.. cóż trzeba psa czesać niema innego sposobu :P

Link to comment
Share on other sites

o nie żadnych zdjęć ja się do niej nie przyznaje :evil_lol:
niby ją czeszą ale coś słabo:roll: ja bym się wstydziła z takim psem chodzić jak Odinek szedł 1 raz do fryzjera miał kołtuny ale nie jakieś masakryczne a mi było wstyd że jest w takim stanie:lol:
może coś zrobię po ale nie obiecuje:evil_lol:
mam tylko foto z lata
[URL]http://img846.imageshack.us/img846/6615/zdjcie625.jpg[/URL]
teraz ma nieco krótsze łapki i dłuższy i bardziej pokręcony grzbiet
bo on też był nożyczkami przycinany chociaż nie tak krótko jak łapy:roll: no i tą grzywkę:diabloti:
już się nie mogę doczekać wiosny:lol:
na mojego oszpeconego psa nie zwracajcie uwagi

Edited by Yorkomanka
Link to comment
Share on other sites

ja ją lubię i to bardzo:loveu: a nawet bardzo bardzo:loveu: i się nie wstydzę bo to nie mój pies. Napisałam tylko że jest w takim stanie że ją wstyd pokazywać a to chyba jest różnica...:roll: czy ja gdzieś napisałam że nie chcę? chcę bardzo pisałam że doczekać się nie mogę:eviltong: nie wiem czemu tak to odebrałaś... dla mnie koniec tematu:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Wiecie co ja nie jestem groomerem i moze nie mam wielkiej wiedzy o profesjonalnym sprzecie i technikach ale nie o to chodzi..Obejrzalam sobie z ciekawości filmik Greya i szczerze mowiac pozniejsze komentarze troche mnie..rozbawily..;) Leży sobie młoda seterka,spokojna,może później nieco znudzona,krzywda jej się nie dzieje, Pan widać sobie radzi z tymi zkołtunionymi uszami..ot nic specjalnego. Gdyby komentarze były w stylu ze zniszczył się włos, albo ze taka technika jest niewskazana bo włos coś tam..to bym zrozumiala. Ale juz naprawde pisanie ze ten pies jest otumaniony, odurzony, pozbawiony godności,zle traktowany a narzedzia bardzo niebezpieczne dla psa i czlowieka (!) jest przesadą. Tak rozumując to wszystko co ma ostrze jest bardzo niebezpieczne dla psa i człowieka. Mysle ze moj pies identycznie by sie zachowywal u fryzjera jak ta suczka i nawet by mi do głowy nie przyszło że może sie czuc w ten sposob pozbawiony godności;)[/QUOTE]

W sumie mogłabym się podpisać pod tym postem. Swoją drogą na początku moje suka dawała przy sobie cokolwiek robić WYŁĄCZNIE jeśli leżała na podłodze. Obecnie do czesania leży dokładnie jak ta sunia z filmiku, bo tak nam wygodniej, a do samego ścinania stoi na podłodze [bo pańcia jest ślepa i inaczej jej potworne dziury robi].

Wiecie, obecnie wchodzę na dogo baaardzo rzadko i mam wrażenie jakby nabijanie się z Grey było czasami jakąś formą sportu. Nie zawsze [bo, Grey, czasami aż sam kusisz i się o to prosisz ;)], ale czasami tak.

Link to comment
Share on other sites

We wtorek miałam takiego zaroślaczka - góra była czesana, ale podwozie, łapy i broda to był jeden wielki kołtun:mad: Broda była powycinana tak, że nie ma prawie włosów pod spodem:sad: W pierwszym odruchu chciałam to wszystko ściąć w cholerę, ale po trzech głębszych oddechach postanowiłam ratować co się da i wyszło tak:
[IMG]http://i39.tinypic.com/makzee.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/2hwjxnn.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/a2dkww.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/2qu5g1t.jpg[/IMG]

[IMG]http://i41.tinypic.com/wlyviv.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na zdjęcia przed , to nie wygląda tak źle , dla mnie to jest częsty widok .
Doginka pochwal się od filcowaniem kota persa , (szkoda , że nie pomyślałem o możliwości nagrania kilku scenek ) .
Można w takich sytuacjach sobie ułatwić pracę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka']swietna robota:) zafutrzony byl niezle:)[/QUOTE]
To ona:lol:

[quote name='Patik']świetnie odratowałaś biedaka:)[/QUOTE]
Całe szczęście sunia jest grzeczna:loveu:

[quote name='Justa']A to nie piesek tego pana, co za każdym razem obiecuje, że już go nie zapuści? :roll:[/QUOTE]
Nie, to sunia - MIGA, stała moja klientka, która ją ostatnio tak zaniedbała obiecała poprawę;-)
[quote name='dysia-u']Doginka choćby nie wiem jaki zroślak do ciebie trafił ty i tak wyprowadzisz go na prostą
twoje sznupy sa cukierkowe[/QUOTE]
Szkoda mi było ścinać suczkę na łyso;-)

[quote name='Grey']Patrząc na zdjęcia przed , to nie wygląda tak źle , dla mnie to jest częsty widok .
Doginka pochwal się [B]od filcowaniem[/B] kota persa , (szkoda , że nie pomyślałem o możliwości nagrania kilku scenek ) .
Można w takich sytuacjach sobie ułatwić pracę .[/QUOTE]
Na zewnątrz nie wyglądało to nieźle, bo sunia była czesana z wierzchu (czytaj głaskana szczotką):roll:
Poza tym odfilcowaniem pisze się razem, a nie osobno:cool3:
A już tak na koniec - nie cierpię kotów i dlatego robię psy:eviltong: (tzn. lubię koty, ale tylko u kogoś)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...