Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='PiotrekJ']Normalnie facet jestem, ale tak mocno bym je sobie poprzytulał i pościskał :roll: :wink: ...
Gratulacje powiększenia psiej rodzinki :lol: ...[/quote]
Gdyby nie nos Felki (mamuśki) też bym to robiła przez cały dzien. Ale Mamuśka sprawdza, czy aby nie za mocno je ściskam i przytulam. Nie wierzy mi, wariatka jedna... :)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[b]Asiaczku[/b]! Cudowne maleństwa! Siedzę tutaj z mamą i obie podziwiamy, achom i ochom nie ma końca :D To prezent mikołajkowy! (i urodzinowy dla mnie ;) )
A wiesz, że psy z grupy V są do siebie podobne... małe akity całkiem podobnie wyglądają :lol: chyba jedynie rozmiar je różni :)
Całujemy całą gromadkę!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że maluchy Wam się podobają. Jak każde szczeniaczki są boskie!!! I nawet nie wiadomo kiedy uszka się odklejają, oczka się otwierają i nózki (jeszcze lekko krzywe) coraz szybciej poruszają się po domu. Eh, każdy okres w życiu maluszków jest SUPER!!!
Dobrze, że ktoś mądrzejszy od nas wymyslił aparaty fotograficzne, prawda?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']Ale obrodziło chłopakami i wszytkie rude. Asiu czy ta kryza jest bardoz porządana czy tak jest to fajnie :) nie znam sie totalnie na Baskach przypominam :oops:[/quote]
Kryza jest fakultatywna, tzn. niekoniecznie musi być. Niektórzy twierdzą, że gdy jest pełna kryza, to pies wtedy wygląda elegancko - na pewno. Ale ten bez kryzy, jeżeli ma piekną, długą szyję i zgrabny tułów - nieraz wygląda zdecydowanie lepiej. Tak więc - [b]to zależy[/b].
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='donya'][b]Asia[/b] piękne, piękne, piękne maluszki.
[size=6][color=red]OGROMNE GRATULACJE[/color][/size]
o jakbym chciała zobaczyć i przytulić takie małe, cudowne i już niedługo rozrabiające BO - BASKI[/quote]
[b]Donya[/b], a widzisz tu jakiś problem?! :D Odczekajmy cos ok. 2-3 tygodni i możesz posocjalizować maluszki. Ale pamiętaj, że jesteś już trzecia w kolejce: Agabass, Poświata i Ty. Zaproszenie aktualne.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Donya, a widzisz tu jakiś problem?! Odczekajmy cos ok. 2-3 tygodni i możesz posocjalizować maluszki. Ale pamiętaj, że jesteś już trzecia w kolejce: Agabass, Poświata i Ty. Zaproszenie aktualne.
Pzdr.[/quote]
Ja problemu nie widzę - mieszkamy niedaleko siebie a spotkac się nie możemy. :-?
Trzymam za słowo - jak przyjdzie moja kolej to proszę daj znać :P

Link to comment
Share on other sites

Robiłam porządki ze zdjęciami w kompie.
I co znalazłam :D ???
Dwie fotki basków z ubiegłorocznej warszawskiej krajówki.

[img]http://img222.imageshack.us/img222/2361/baski7ls.jpg[/img]

[img]http://img223.imageshack.us/img223/2431/baski17lj.jpg[/img]

I teraz proszę się przyznać czyje to szczęścia, bo ja się jedynie mogę domyślać :wink: :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='donya'][b]Asia[/b] piękne, piękne, piękne maluszki.
[size=6][color=red]OGROMNE GRATULACJE[/color][/size]
o jakbym chciała zobaczyć i przytulić takie małe, cudowne i już niedługo rozrabiające BO - BASKI[/quote]
[b]Donya[/b], a widzisz tu jakiś problem?! :D Odczekajmy cos ok. 2-3 tygodni i możesz posocjalizować maluszki. Ale pamiętaj, że jesteś już trzecia w kolejce: Agabass, Poświata i Ty. Zaproszenie aktualne.
Pzdr.[/quote]
Ja już się doczekać nie mogę żeby wymiziać takie atłasowe futerko malutkiego szkrabcia :angel: :angel: :angel: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Robiłam porządki ze zdjęciami w kompie.
I co znalazłam :D ???
Dwie fotki basków z ubiegłorocznej warszawskiej krajówki.

[img]http://img222.imageshack.us/img222/2361/baski7ls.jpg[/img]

[img]http://img223.imageshack.us/img223/2431/baski17lj.jpg[/img]

I teraz proszę się przyznać czyje to szczęścia, bo ja się jedynie mogę domyślać :wink: :P .[/quote]
Na pewno nie moje!
To nie ja i nie moje psiaki sa na tych zdjęciach.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'][quote name='Asiaczek'][quote name='donya'][b]Asia[/b] piękne, piękne, piękne maluszki.
[size=6][color=red]OGROMNE GRATULACJE[/color][/size]
o jakbym chciała zobaczyć i przytulić takie małe, cudowne i już niedługo rozrabiające BO - BASKI[/quote]
[b]Donya[/b], a widzisz tu jakiś problem?! :D Odczekajmy cos ok. 2-3 tygodni i możesz posocjalizować maluszki. Ale pamiętaj, że jesteś już trzecia w kolejce: Agabass, Poświata i Ty. Zaproszenie aktualne.
Pzdr.[/quote]
Ja już się doczekać nie mogę żeby wymiziać takie atłasowe futerko malutkiego szkrabcia :angel: :angel: :angel: .[/quote]

Ja też, ja też :wink: :P :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...