Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']

[B]deer[/B] - zarówno Galeria "Psy", jak i "Suki" ma 2 strony, nie wiem, może u Ciebie dane tych psów wyświetlają się na drugich stronach.
Ja, jak przed chwilą weszłam na moją www - wszystko było....

Pzdr.[/QUOTE]

Z tego co ja się znam na wyświetlaniu stron www to może być kwestia ustawień parametrów samego monitora na jakim ogląda się daną stronę. Inaczej wyświetlają panoramiczne lapciaki inaczej monitor o kształcie zbliżonym do kwadratu. Ja np. w domu oglądam DM z 3 różnych kompów i w każdym strona wyświetla się z różnymi przesunięciami tekstu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Z tego co ja się znam na wyświetlaniu stron www to może być kwestia ustawień parametrów samego monitora na jakim ogląda się daną stronę. Inaczej wyświetlają panoramiczne lapciaki inaczej monitor o kształcie zbliżonym do kwadratu. Ja np. w domu oglądam DM z 3 różnych kompów i w każdym strona wyświetla się z różnymi przesunięciami tekstu.[/QUOTE]
O to mi chodziło m.in., ale wydaje mi się, że problem jest w tym, że deer wchodziła na dział "Psy" i "Suki", a nie na dział "Galerie"...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]AMIŚKA[/B] - Ty, jak meteor.... ale cieszmy się tą chwilą i dziękuję:)

Pzdr.[/QUOTE]

[B][COLOR=Blue]Niezupełnie :eviltong:
wchodze do Ciebie codzień!:lol::lol:
Nie zawsze mam czas,
albo mozliwości wpisania się...;)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=Blue]pozdrowionka dla CIEBIE I wszystkich ASIACZKÓW[/COLOR][/B]:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]deer[/B], a ty wchodzi na Galerie czy na PSY, Suki...?
Może to jest kwestia rozdzielczości lub wielkości ekranu...?

Edit - już wiem. Ja pisałam, abyś weszła do Galerie, a Ty weszłaś na Psy, Suki... A to różnica...
W Psy Suki - nie ma aktualnych informacji, brak wielu tytułów...

Pzdr.[/QUOTE]
No to juz wiem! :) tak ja wchodzilam w psy, suki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cieplutkaa.']I ode mnie spóźnione, ale najszczersze życzenia.:loveu:[/QUOTE]
Dziękowac!

[quote name='Błyskotka']Pizzę też bardzo lubię ;).
No i wszystkiego najlepszego dla solenizantów.[/QUOTE]
Chyba na wieczór zamówię nie "niedobitków" jeszcze jakąś super pizze...;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

No to domówiłam taki pizzowy misz-masz dla spóźnialskich. Voila!
[URL=http://img140.imageshack.us/i/icvkls9ubzu3ipgjwb.jpg/][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/4120/icvkls9ubzu3ipgjwb.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Smacznego!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Asiu... jesteś sadystką... ja tu ledwo herbatki i zupki przełykam a ty mi tu pizzą apetyt robisz :P
Wszystkiego naj dla solenizantów (wiem wiem ... mam przyspieszenie muła :P)[/QUOTE]
Na cóż, nie ty jedna to stwierdzasz...;)

[quote name='agnethka']tak, ale co innego dotknąć, sprawdzić czy świeże..a co innego z daleka podglądać ;)[/QUOTE]
O, to na pewno. Ale, póki co, mnie taka możliwość wystarcza:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...